logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klub Explosion na OOH

  PR 19.12.2017, przeczytano 1052 razy
ilustracja

Warszawski klub Explosion wystartował z kampanią reklamową na outdorze. W grudniu ruszyła kampania promująca imprezę sylwestrową.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klub-explosion-na-ooh,34906,artykul.html

Klub mieści się w Warszawie na Gocławiu przy ul. Wał Miedzeszyński 646. Layouty wykorzystane w kampanii zachęcają do odwiedzin klubu w Sylwestra. To już druga kampania outdoorowa klubu, realizowana na nośniach Cityboard Media.   

Kampania jest realizowana w Warszawie na dwóch nośnikach Superbecklight (12x4 m), a także na 4 nośnikach typu cityboard (6x3 m) w Radomiu. Ekspozycja w Warszawie potrwa do końca grudnia 2017, a w Radomiu do końca stycznia 2018.

Źródło: Cityboard Media

www.cityboard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764