logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejna „Gazela Biznesu” dla polskiego oddziału Sun Chemical

  PR 11.01.2021, przeczytano 115 razy

Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu –  wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz czwarty.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejna-_gazela-biznesu_-dla-polskiego-oddzialu-sun-chemical,389790,artykul.html

Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, organizowany od 2000 roku. Jak podkreślają jego twórcy, bazuje on na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Jak podaje Puls Biznesu, w tegorocznej edycji wyróżnione zostały firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miały przychody na poziomie 3-200 mln zł; w ostatnich trzech latach odnotowały ich wzrost, nie miały straty i udostępniają wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

Mówi Piotr Góral, kierujący polskim oddziałem Sun Chemical: - Jesteśmy nieustannie motywowani do ciągłego ulepszania naszych produktów i usług, a także do intensywnego rozwoju. Wizją naszej firmy jest przede wszystkim pomaganie klientom w realizacji stojących przed nimi globalnych wyzwań, dzięki zapewnianiu wysokiej jakości, innowacyjności oraz odpowiedniego poziomu obsługi przy każdym oferowanym przez nas rozwiązaniu. Nagrody, które otrzymujemy są dowodem na to, że idziemy w dobrym kierunku i nasze zamierzenia udaje się realizować.

Sun Chemical to globalny producent farb i pigmentów dedykowanych m.in. branży poligraficznej oraz licznym zastosowaniom przemysłowym. Firma jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC i posiada rodowód sięgający 1818 roku.

- Stanowimy zespół ludzi, których kompetencje gwarantują wysoką jakość obsługi i materiału do produkcji poligraficznej – począwszy od offsetu arkuszowego, poprzez offset rolowy, rotograwiurę, fleksografię, druk wąskowstęgowy, druk opakowań (także mających kontakt z żywnością), sitodruk aż po druk cyfrowy. Naszym klientom oferujemy również materiały eksploatacyjne do drukowania – mówi Piotr Góral.

Jak podkreśla firma, dysponując prawie 10 tys. znaków towarowych i ponad 3000 zatwierdzonych patentów (przyznanych w różnych dziedzinach), Sun Chemical tworzy zindywidualizowane rozwiązania, mające spełniać zróżnicowane potrzeby jej klientów. Oferuje przy tym szerokie spektrum produktów, również specjalistycznych, dopasowanych do oczekiwań zakładów poligraficznych o różnym profilu produkcji.

- Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań klientów przy jednoczesnej koncentracji na najważniejszych aspektach prowadzonego biznesu: niezawodnej i terminowej dostawie, stałej i wysokiej jakości produktów, rzetelnej obsłudze i innowacyjności. Zarządzanie barwą; ochrona marki i integralności produktów dzięki ciekawym, przyciągającym wzrok opakowaniom; systemy zabezpieczające i chroniące przed podróbkami, a także rozwiązania dedykowane różnym drukarniom niezależnie od rynku, na jaki trafiają ich produkty – to tylko niektóre dziedziny, w których się specjalizujemy i gdzie pozostajemy globalnym liderem. Potwierdzają to setki zadowolonych, polskich klientów naszej firmy, a także liczne wyróżnienia branżowe. Jednym z nich jest kolejny, przyznany przez Puls Biznesu tytuł „Gazela Biznesu”. Jest on dla nas powodem do dużej satysfakcji, a dla naszych klientów – jak mamy nadzieję - jednym z licznych argumentów przemawiających za współpracą z nami – podsumowuje Piotr Góral.

Źródło: Sun Chemical Sp. z o.o.

www.sunchemical.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory
Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy...
Konica Minolta Accuriopress C12000 „wprawiła w ruch” Machinę Druku
Machina Druku z Torunia zainwestowała niedawno w cyfrową maszynę do wielokolorowej produkcji wysokonakładowej - AccurioPress C12000 firmy Konica Minolta. To jedna z pierwszych instalacji w Polsce tego urządzenia i jednocześnie pierwsza tak rozbudowana o szereg funkcji automatyzujących jej działanie. Zakup maszyny – w bardzo trudnym okresie związanym z pandemią – pozwolił...
Fabryka Epson otrzymuje platynowy status organizacji RBA
Indonesia Epson Industry, fabryka drukarek globalnej firmy technologicznej Epson, otrzymała platynowy status od organizacji Responsible Business Alliance (Stowarzyszenia na rzecz odpowiedzialnego biznesu, RBA) za osiągnięcie najwyższego standardu w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764