logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejna odsłona kampanii „Polskie słodycze na polskie święta”

  PR 19.11.2023, przeczytano 241 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała świąteczna kampania reklamowa Colian, realizowana pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta”, która potrwa od 13 listopada br. do Bożego Narodzenia w kluczowych stacjach telewizyjnych i na platformie VOD. W tym roku do sezonowej oferty firmy dołączył nowy produkt – Mikołaj Grześki, wypełniony chrupiącym nadzieniem oraz oblany mleczną czekoladą.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejna-odslona-kampanii-_polskie-slodycze-na-polskie-swieta_,402136,artykul.html

Już od 13 listopada br. w największych stacjach telewizyjnych pojawi się kolejna odsłona kampanii reklamowej „Polskie słodycze na polskie święta” firmy Colian, bazującej na adaptacji utworu „Z kopyta kulig rwie” zespołu Skaldowie.

Przygotowany spot to nie tylko ukłon w stronę ponad stuletniej tradycji polskich marek, takich jak Goplana, Wafle Familijne, Śliwka Nałęczowska, Grześki oraz Jeżyki, ale także idealny moment na komunikację nowego produktu w ofercie sezonowej.

- W tym roku poza znanymi i od lat chętnie wybieranymi na świąteczne prezenty produktami sezonowymi, takimi jak Śliwka Nałęczowska z cynamonem, piernikowe Jeżyki czy figurki Goplana do naszej oferty dołączył specjalnie przygotowany na tę okazję czekoladowy Mikołaj Grześki. I jak to bywa w przypadku tej marki, nie tylko jego smak jest wyjątkowy, bo pełen chrupiącego nadzienia, ale także kształt, który łączy tradycyjny wizerunek Mikołaja z elementami bardziej współczesnymi i młodzieżowymi – podkreśla Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Za kreatywną stronę kampanii, a także jej produkcję odpowiada agencja Peppers Ghost. Muzykę skomponował Andrzej Zieliński z zespołu Skaldowie, a reżyserią spotu zajął się Henryk Szymański (z agencji Peppers Ghost). Zakup mediów, podobnie jak w poprzednich latach, powierzono Initiative. Kampanii towarzyszyć będą działania promocyjne prowadzone na platformach społecznościowych oraz w prasie branżowej. Wsparcie w zakresie public relations zapewnia Kolterman Media Communications.

Źródło: Colian

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Harman Phoenix - nowy, kolorowy film fotograficzny
HARMAN technology Ltd, jeden z największych na świecie producentów analogowych klisz fotograficznych, papierów do ciemni i chemii fotograficznej, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek HARMAN Phoenix 200, zupełnie nowego, limitowanego filmu kolorowego ISO 200, 35 mm.
Piotr Morko awansuje w Newline Interactive
Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz...
Superbet i Lech: real time branding na stadionie
„Bartek Mrozek TOP” – taki komunikat wyświetlił się na centralnym ekranie LED na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Widzewem kilka sekund po wybronionym przez bramkarza gospodarzy rzucie karnym. O co chodzi? To nowe narzędzie marketingowe sponsora głównego zespołu z Poznania. Firma bukmacherska Superbet jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swoich...
Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764