logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejne awanse i zmiany w Feeders Agency

  PR 14.02.2024, przeczytano 594 razy
ilustracja

Kolejny awans w Feeders Agency, jednej z wiodących agencji kreatywnych w Polsce. Na stanowisko Managing Directora awansuje Daria Polarczyk. która do tej pory pełniła funkcję Client Service Director. Jej miejsce zastąpi Magda Chętnik - wcześniej Head of Operations w agencji Labcon (Group One).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejne-awanse-i-zmiany-w-feeders-agency,403117,artykul.html

Daria Polarczyk z branżą reklamową jest związana od przeszło 20 lat. Swoje doświadczenie zaczynała w takich agencjach sieciowych, jak Publicis czy Y&R, obsługując zarówno marki międzynarodowe (m.in. L'Oreal, HP, Danone, Mercedes Benz), jak i polskie (m.in. Maspex, Kompania Piwowarska). W Feeders Agency jest od niemal samego początku jej istnienia, gdzie z sukcesem zbudowała dział Client Service od podstaw. W ramach pracy agencyjnej odpowiadała także za obsługę takich klientów, jak m.in. Pepsico, Żywiec, Diageo, Maspex, Danone, Netflix czy BNP.

Rola Managing Directora jest dla mnie dużym zaszczytem i wyzwaniem, ale też naturalnym etapem przejścia z zarządzania działem Client Service do zarządzania całością agencji w ścisłej współpracy z Kubą Saganem i Łukaszem Szczybelskim - mówi Daria Polarczyk.

Magda Chętnik do Feeders Agency przychodzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży reklamowej, pracując m.in. dla takich klientów, jak: adidas, KROSS, Sephora, Under Armour, Generali, Jaguar, Samsung, Mattel, Google czy Nike. Na jej koncie znajdują się liczne projekty digital oraz 360 zrealizowana w ramach pracy w 180heartbeats czy agencji Labcon. Dodatkowo, w Labconie odpowiedzialna była także za cały zespół Client Service oraz portfolio klientów agencji jako Head of Operations.

Daria i Magda to gwarancja mądrego rozwoju biznesu agencji i jej procesów związanych z codzienną działalnością i skutecznym prowadzeniem projektów. A także wsparcie w nadchodzących planach rozwijania nowych business units w Feeders Agency - komentuje Łukasz Szczybelski, Creative Director & Co-Founder Feeders Agency.

Źródło: Feeders Agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sony zdobywcą czterech nagród w konkursie TIPA 2024
Firma Sony ma przyjemność poinformować, że stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) ponownie doceniło jej innowacje i osiągnięcia czterema nagrodami TIPA, między innymi w kategoriach „NAJLEPSZY HYBRYDOWY APARAT PROFESJONALNY” (Sony α9 III) i „NAJLEPSZY SPECJALISTYCZNY APARAT APS-C” (α6700).
Sony FE 16–25 mm F2.8 G: zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny G
Firma Sony poinformowała, że w ofercie jej pełnoklatkowych obiektywów α (Alpha) z mocowaniem typu E pojawi się nowy model FE 16–25 mm F2.8 G. Ten zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny pozwala utrzymać pełne otwarcie przysłony F2.8 w całym zakresie ogniskowych, od 16 mm do 25 mm. Łączy wysoką jakość obrazu z kompaktową,...
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital. Zwycięską ofertę złożyła agencja Initiative. Firma zajmie się kompleksowymi działaniami reklamowymi VeloBanku. Pierwsza wspólna kampania zostanie zrealizowana już w maju br.
Zagrożone gatunki w 3D: kampania LG na Times Square
Zapowiadając nadejście Dnia Ziemi 2024, firma LG Electronics, zaprezentowała dziś trójwymiarowy anamorficzny obraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku, zwracając uwagę na wrażliwe i zagrożone gatunki zwierząt. Seria LG Endangered Species Series, która będzie trwała przez cały 2024 r., obejmuje współpracę z Discovery Education i National Wildlife...
Bramkarz Manuel Neuer ambasadorem kampanii Hisense
Międzynarodowy producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Hisense, rozpoczęła dziś kampanię „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024, zawierając kontrakt z niemieckim bramkarzem, zdobywcą Pucharu Świata i kapitanem FC Bayern Monachium Manuelem Neuerem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764