logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejne Dni Otwarte w Atrium Centrum Ploterowe

  PR 22.09.2020, przeczytano 314 razy
ilustracja

Przez dwa dni: 15 października i 20 listopada 2020 w centrum demonstracyjnym firmy będzie można zobaczyć flagowe modele takich wiodących producentów jak Mutoh, Efi czy Summa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejne-dni-otwarte-w-atrium-centrum-ploterowe,388532,artykul.html

- Te cykliczne spotkania pozwalają naszym klientom obejrzeć, sprawdzić i przede wszystkim przetestować maszyny jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. W trakcie spotkań rozmawiamy o oczekiwaniach naszych klientów, ich wymaganiach i potrzebach. Na podstawie tych rozmów staramy się wybrać optymalne rozwiązania pozwalające najpełniej realizować wszystkie kreatywne pomysły naszych klientów – mówi Kamil Stupak, manager ds. sprzedaży w Atrium.

Wśród prezentowanych modeli będzie nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich hybrydowy ploter Efi Pro 16h. Ploter przeznaczony do druku na materiałach sztywnych o grubości nawet do 5 cm i wadze 45 kg, oraz do klasycznego drukowania z roli na rolę. Prezentowany będzie druk na płytach meblowych, szkle, plexi oraz omawiane i prezentowane będą sposoby zabezpieczania wydruków.

Demonstrowane będą ekologiczne plotery Mutoh XpertJet 1641, inteligentne rozwiązania w ploterach ValueJet 1638UR i ValueJet 1638UH oraz najnowsze modele japońskiego producenta z serii XpertJet 661UF i 461UF do druku „na gadżetach”.

Zobaczyć będzie można przemysłowy druk na tekstyliach, flagach, plandekach, superbanerze oraz klasycznych mediach rolowych: papierze, folii, banerach.  Wśród prezentowanych maszyn zobaczymy w działaniu m.in. przemysłowy ploter Artemis Pulsar2.

Na uczestników Ploterowych Dni Otwartych czekać będą również urządzenia do cięcia i grawerowania, wielonarzędziowe plotery tnące Summa Cut serii F oraz lasery CO2 Artemis serii SF niezastąpione w obróbce szerokiej gamy tworzyw sztucznych, kartonów czy folii.

Będzie można zapoznać się również z całą paletą mediów przeznaczonych do druku cyfrowego. Od klasycznych lekkich papierów i foli, przez materiały tekstylne, super ciężkie banery do nietypowych mediów i przedmiotów, które dzięki technologii druku LED-UV mogą zyskać całkiem nowy wygląd i funkcjonalność.

Firmy biorące udział w spotkaniach i prezentacjach organizowanych w Atrium Centrum Ploterowe mogą liczyć na specjalne oferty cenowe oraz doradztwo leasingowe.

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora.

  • Formularz rejestracyjny TUTAJ.

Bezpieczeństwo

Dni Otwarte w Centrum Ploterowym Atrium organizowane są z zachowaniem wszystkich rekomendowanych standardów bezpieczeństwa, dla uczestników dostępne będą maseczki ochronne, jednorazowe rękawiczki oraz płyny do higieny rąk. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

­­AMS stawia na autorski kontent i odświeża markę Cityinfo
Cityinfo – marka kontentowa AMS otrzymała nowe autorskie treści i czytelniejszy wygląd oraz wprowadziła nowoczesną ramówkę. W nowej odsłonie można ją zobaczyć na cyfrowych nośnikach AMS – Digital Citylightach w wiatach przystankowych i Digital Cityscreenach przy kluczowych skrzyżowaniach.
ZEN - fintechowe narzędzie finansowe startuje z kampanią reklamową
Polski fintech ZEN ogłosił swój oficjalny debiut na rynku. Oferta ZEN dla konsumentów, oprócz rachunku wielowalutowego z kartą Mastercard, obejmuje m.in. automatyczne przedłużenie o rok gwarancji producenta, atrakcyjny cashback i brak prowizji za przewalutowanie. Przedsiębiorcy korzystają natomiast z braku chargebacków, zaś płatności...
PIAP walczy o pomoc dla branży reklamowej
Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.
Kaufland rusza ze świąteczną kampanią i loterią
Świąteczna kampania, w której rozbrzmiewa nowa aranżacja bożonarodzeniowego przeboju Andy’ego Williamsa z 1963 r. pt. „It’s The Most Wonderful Time Of The Year”, loteria „Świąteczne odliczanie”, opracowany z Polską Akcją Humanitarną charytatywny kalendarz adwentowy, a także wolontariat pracowników na rzecz fundacji i domu pomocy...
OBTK obsługuje międzynarodowy talent show
On Board Think Kong (OBTK) nawiązała współpracę z VIRTUOSOS Holding Ltd. – producentem międzynarodowego talent show, który w Polsce będzie po raz pierwszy emitowany na antenie TVP Kultura i TVP HD.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764