logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejne Dni Otwarte w Atrium Centrum Ploterowe

  PR 22.09.2020, przeczytano 617 razy
ilustracja

Przez dwa dni: 15 października i 20 listopada 2020 w centrum demonstracyjnym firmy będzie można zobaczyć flagowe modele takich wiodących producentów jak Mutoh, Efi czy Summa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejne-dni-otwarte-w-atrium-centrum-ploterowe,388532,artykul.html

- Te cykliczne spotkania pozwalają naszym klientom obejrzeć, sprawdzić i przede wszystkim przetestować maszyny jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. W trakcie spotkań rozmawiamy o oczekiwaniach naszych klientów, ich wymaganiach i potrzebach. Na podstawie tych rozmów staramy się wybrać optymalne rozwiązania pozwalające najpełniej realizować wszystkie kreatywne pomysły naszych klientów – mówi Kamil Stupak, manager ds. sprzedaży w Atrium.

Wśród prezentowanych modeli będzie nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich hybrydowy ploter Efi Pro 16h. Ploter przeznaczony do druku na materiałach sztywnych o grubości nawet do 5 cm i wadze 45 kg, oraz do klasycznego drukowania z roli na rolę. Prezentowany będzie druk na płytach meblowych, szkle, plexi oraz omawiane i prezentowane będą sposoby zabezpieczania wydruków.

Demonstrowane będą ekologiczne plotery Mutoh XpertJet 1641, inteligentne rozwiązania w ploterach ValueJet 1638UR i ValueJet 1638UH oraz najnowsze modele japońskiego producenta z serii XpertJet 661UF i 461UF do druku „na gadżetach”.

Zobaczyć będzie można przemysłowy druk na tekstyliach, flagach, plandekach, superbanerze oraz klasycznych mediach rolowych: papierze, folii, banerach.  Wśród prezentowanych maszyn zobaczymy w działaniu m.in. przemysłowy ploter Artemis Pulsar2.

Na uczestników Ploterowych Dni Otwartych czekać będą również urządzenia do cięcia i grawerowania, wielonarzędziowe plotery tnące Summa Cut serii F oraz lasery CO2 Artemis serii SF niezastąpione w obróbce szerokiej gamy tworzyw sztucznych, kartonów czy folii.

Będzie można zapoznać się również z całą paletą mediów przeznaczonych do druku cyfrowego. Od klasycznych lekkich papierów i foli, przez materiały tekstylne, super ciężkie banery do nietypowych mediów i przedmiotów, które dzięki technologii druku LED-UV mogą zyskać całkiem nowy wygląd i funkcjonalność.

Firmy biorące udział w spotkaniach i prezentacjach organizowanych w Atrium Centrum Ploterowe mogą liczyć na specjalne oferty cenowe oraz doradztwo leasingowe.

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora.

  • Formularz rejestracyjny TUTAJ.

Bezpieczeństwo

Dni Otwarte w Centrum Ploterowym Atrium organizowane są z zachowaniem wszystkich rekomendowanych standardów bezpieczeństwa, dla uczestników dostępne będą maseczki ochronne, jednorazowe rękawiczki oraz płyny do higieny rąk. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W 2022 roku Tchibo obchodzi jubileusz 30. lat obecności w Polsce. Z tej okazji prowadzi kampanię „Tchibo. Od 30 lat zaskakujemy tym, co dobre!”. Jej elementem są wideo podcasty, dostępne od 3 października, wyprodukowane przez Grupę RMF w ramach oferty RMF Digital.
Agencja technologiczna Euvic 360 e-com (Euvic Performance) nawiązała współpracę z marką LILOU (LILOU Sp. z o.o.).
Streetcom launchuje nowe smaki Big-Active
Wyspecjalizowana we wprowadzaniu nowych produktów na rynek agencja Streetcom odpowiada za kampanie influencer marketingową dla nowej linii herbat marki Big-Active, której właścicielem jest Herbapol Lublin S.A.. Głównym celem realizowanych działań jest zbudowanie świadomości oferty marki Big-Active w nowych segmentach produktowych.
Nowa kampania OBI od Saatchi & Saatchi
Agencje Saatchi & Saatchi i Zenith przygotowały dla OBI kolejną kampanię w ramach platformy: Zrobisz to z OBI. Tym razem akcja promocyjna OBI o nazwie Jesień Niskich Cen pozwala klientom na wybór setek produktów w obniżonych cenach, które pomogą w remontach kuchni, łazienki i salonu.
HP przedstawia HP Laserjet Tank MFP 2600s
Firma HP wprowadza na polski rynek drukarkę HP LaserJet Tank MFP 2600s, stworzoną specjalnie dla przedsiębiorców i właścicieli małych firm. Biorąc pod uwagę znaczny wzrost liczby MŚP w ostatnich latach, najnowsze, innowacyjne rozwiązania HP w LaserJet MFP 2600s jeszcze lepiej wspierają współczesnych właścicieli przedsiębiorstw.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764