logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejne opatentowane innowacje od firmy Elitron

  PR 27.05.2022, przeczytano 633 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczne targi FESPA odbywające się pod hasłem „Experience Print in Motion” stanowią szansę na odkrywanie nowości w branży poligraficznej. Z pewnością jedną z najciekawszych nowinek będzie wprowadzenie przez firmę Elitron opatentowanego podwójnego modułu do cięcia pod kątem 45 ° wraz z prezentacją najlepszych systemów do cięcia i automatyzacji przepływu pracy, których celem jest maksymalizacja produkcji. Najnowsze, opatentowane narzędzie z podwójnym ostrzem 45 ° jest klasą samą w sobie ponieważ podczas jednego przejścia tworzy gładkie cięcie pod kątem 90°, co skraca czas produkcji o połowę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejne-opatentowane-innowacje-od-firmy-elitron,396034,artykul.html

W przypadku materiałów o strukturze plastra miodu, nowe narzędzie DL 45 ° ułatwia cięcie w kształcie litery V i przekształca pomysły w rzeczywistość oszczędzając czas i energię. Dzięki opatentowanej technologii możliwe jest rozpoczęcie cięcia V w dowolnym miejscu arkusza, ponieważ niezależne ostrza są sterowane elektronicznie, po to aby rozpocząć cięcie V wszędzie tam gdzie wymaga tego projekt.
To samo narzędzie DL 45° może być również używane w tradycyjnym trybie V-cut tylko z jednym ostrzem, co zapewnia maksymalną elastyczność i pełną kreatywność.

Jeszcze więcej nowości

Ponadto na targach Fespa będzie można zobaczyć następujące innowacje wraz z systemem cięcia Kombo SDC+ o szerokości 3200 mm:

  • NOWY moduł Digital Multi Degree (DMD) ze zmotoryzowanym olbrzymim ostrzem okrągłym, jak i opcją ostrza V-Cut
  • Wydajny moduł frezujący o mocy 3 kW z NOWYM z nową automatyczną zmianą frezów
  • NOWY, automatyczny system podawania wraz z wbudowanym, NOWYM opatentowanym systemem Seeker, czytającym znaczniki od spodu.

Firma LFP Industrial Solutions oraz Elitron zapraszają na targi FESPA w Berlinie: Hala 4.2, Stoisko A-28.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso: otwarcie budynku z materiałów bazujących na drewnie
Wisdome Stockholm to nowa przestrzeń dla doświadczeń naukowych, usytuowana na dziedzińcu Narodowego Muzeum Nauki i Technologii w Sztokholmie. Budynek, w którym się znajduje zaprojektowano z myślą o zastosowaniu tu konstrukcji drewnianych m.in. do wykonania pomieszczeń w kształcie łuku, o powierzchni 1325 m2. Stora Enso była głównym partnerem i dostawcą...
Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764