logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejne wzmocnienie zespołu Salestube

  PR 31.01.2024, przeczytano 531 razy
ilustracja

Do zespołu Paid Social spółki Salestube (Group One) na stanowisko Head of Paid Social dołączyła Diana Sano. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna między innymi za rozbudowę oferty produktowej w obszarze Paid Social, wdrażanie strategii Paid Social na rynku lokalnym i zagranicznym, a także za koordynację i rozwój kompetencji prawie 30-osobowego zespołu Paid Social. Dołączenie Diany do zespołu Salestube jest kolejnym silnym wzmocnieniem kompetencji spółki MarTech & e-commerce connected na rynku międzynarodowym, do której w ostatnim czasie dołączyli także Krzysztof Rosiński w roli CTO & Managing Partner oraz Katarzyna Jakubów - Tyka w roli Head of SEO.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejne-wzmocnienie-zespolu-salestube,402946,artykul.html

Diana Sano dołączyła na stanowisko Head of Paid Social w ramach struktury Biddable Media spółki Saletube. Przez ostatnie lata swojej kariery zawodowej Diana była odpowiedzialna za rozwój interdyscyplinarnych zespołów social mediowych w agencjach lokalnych, takich jak IQ Marketing oraz Agencja Plej, a także sieciowych - Ogilvy. Specjalizuje się w strategii social mediowej obejmującej content, media płatne, influencer marketing, community management, analitykę, a także technologię. 

Dołączenie Diany w roli Head of Paid Social, stanowi kolejne, w tak krótkim czasie, silne wzmocnienie naszych kompetencji. Cieszymy się, że osoby z tak dużym doświadczeniem wybierają Salestube jako miejsce, w którym mogą skutecznie realizować się zawodowo.  Obecność Diany w zespole, jest także dla nas możliwością rozwoju naszej spółki, która dzięki jej wiedzy z zakresu mediów społecznościowych przełoży się bezpośrednio na rozwój oferty Paid Social na rynku lokalnym, ale również we współpracach z globalnymi Klientami i Partnerami firmy

Magdalena Pobikrowska, Head of Biddable Media w Salestube

W swojej karierze zawodowej Diana realizowała projekty międzynarodowe i lokalne dla takich klientów jak: Pernod Ricard (Jacobs Creek, Wyborowa), Mattel (Barbie), LEGO, Mars (Pedigree), Netflix, Orange (Nju Mobile, Serce i Rozum), Play, Virgin Mobile, Allegro, Żabka Polska, Coty (Rimmel), Mastercard, Continental, Energizer, Milka (Member of Oglivy Social.Lab), Unilever (Big Milk, Love Beauty & Planet), Whirlpool, Beiersdorf (Bambino), czy BeKeto (e-commerce). Dzięki współpracy z zespołami kreatywnymi w agencjach, w których pracowała, zdobywała najważniejsze wyróżnienia i nagrody branżowe: Cannes Lion, KTR,  Best of Meta czy Golden Arrow. 

Diana Sano swoją współpracę ze spółką Salestube rozpoczęła w grudniu 2023 roku.

Źródło: Salestube

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MKiDN: wszystkie media publiczne oraz PAP w stanie likwidacji
Celem rozwiania wątpliwości Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako reprezentant Skarbu Państwa uprzejmie wyjaśnia, że wszystkie spółki mediów publicznych oraz Polska Agencja Prasowa, zostały skutecznie postawione w stan likwidacji, co jest potwierdzone wpisami do Krajowego Rejestru Sądowego. 
The Eastern Frontier Initiative: regionalny sojusz dziennikarski
Projekt TEFI, czyli The Eastern Frontier Initiative stworzyli pod koniec 2023 r. czołowi wydawcy z Polski, Słowacji, Węgier i Rumunii, wśród których znalazły się “Wyborcza", SME, 444.hu i PressOne oraz holenderski portal śledczy Bellingcat. Celem konsorcjum, współzałożonego przez Komisję Europejską, jest regionalny sojusz dziennikarski skupiający się na wyzwaniach...
Portal O2.pl stawia na treści regionalne i powiększa redakcję
Nowe hasło „Blisko ludzi” będzie promować o2.pl, piątą co do wielkości Stronę Główną wśród portali internetowych w Polsce. W ostatnich miesiącach skład redakcji zwiększył się niemal dwukrotnie, od marca na jej czele stanął Jacek Stańczyk. Zgodnie z nową strategią rozwoju w serwisie pojawiać się będzie jeszcze więcej treści regionalnych.
Zielony Onet - nowa platforma dla ekologicznie świadomych
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego, oferując użytkownikom szeroki wachlarz treści – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań...
Forbes Women obchodzi 5. urodziny
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu Forbes Women. Najnowsze urodzinowe wydanie Forbes Women zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich 5 lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska, wywiady z dziennikarką Anitą Werner, prof. Magorzatą Fuszarą oraz Robertem Biedroniem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764