logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejni dealerzy firmy Duplo Polska

  PR 19.08.2007, przeczytano 1074 razy

W ostatnim czasie firma Duplo Polska poszerzyła swoją sieć dealerską o kolejne dwa przedsiębiorstwa. Po firmie Tadan z Katowic, która od kilku miesięcy z sukcesami w postaci sprzedaży kolejnych urządzeń Duplo obsługuje południe naszego kraju, do grona dystrybutorów maszyn i urządzeń tego producenta dołączyły dwie kolejne firmy - P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina oraz Graf z Lublina.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejni-dealerzy-firmy-duplo-polska,5985,artykul.html

Pierwsza z nich zajmuje się obsługą północy naszego kraju, druga obsługuje południowy wschód. Rosnąca sieć dealerów oraz taki właśnie podział terytorialny między nimi ma przede wszystkim usprawnić obsługę klientów firmy Duplo, których wciąż w naszym kraju przybywa.

Spółka P&S Consulting powstała w 2004 roku, a w drugiej jego połowie podpisała umowę koncesjonarską z Xerox Polska stając się w ten sposób jednym z autoryzowanych koncesjonerów tej firmy w naszym kraju, oferując jej pełne portfolio.

Będąc partnerem Xeroksa – mówi Marcin Prieditis, prezes zarządu firmy P&S Consulting - intensywnie penetrujemy sektor poligraficzny oferując profesjonalne urządzenia przeznaczone do druku cyfrowego, w tym również urządzenia produkcyjne. Obserwując dynamiczny rozwój rynku poligraficznego i zmiany jakościowe na nim zachodzące, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę czyniąc ją możliwie kompletną. Naturalnym jej uzupełnieniem są urządzenia introligatorskie (wykańczające) będące kolejnym po druku elementem każdej linii produkcyjnej, czy to offsetowej czy cyfrowej. Poszukiwaliśmy urządzeń wysokiej jakości na tyle uniwersalnych, aby znalazły zastosowanie w finishingu każdego rodzaju druku i spełniały oczekiwania drukarń o różnej wielkości i zapleczu produkcyjnym. Stąd pomysł dołączenia do naszej oferty rozwiązań firmy Duplo.

Firma P&S jest w fazie informowania swoich klientów o poszerzonym zakresie usług, niemniej – jak twierdzi Marcin Prieditis – odzew jest już zadawalający, a zainteresowanie urządzeniami Duplo – spore.

Dotarcie do tych firm – mówi Marcin Prieditis - jest dla nas łatwiejsze, ponieważ działamy już do dłuższego czasu w tym segmencie rynku i mamy w nim rozeznanie a także jesteśmy na nim rozpoznawalni. Planujemy w najbliższym czasie przeprowadzić lokalną kampanię informacyjno-reklamową oraz prezentacje dla klientów, co powinno przyczynić się do zwiększenia zainteresowania tą marką.

Firma Graf istnieje od 2001 roku. Przez cały ten czas sukcesywnie się rozwija, by jak najlepiej dostosować się do potrzeb i oczekiwań klientów. Ich zadowolenie i satysfakcja to cel, który chcemy realizować poprzez oferowanie produktów, kompleksowych rozwiązań i usług stojących na najwyższym poziomie – mówi Joanna Dudek, współwłaściciel firmy. Graf specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie i serwisowaniu urządzeń drukująco-kopiujących. We wcześniejszych latach zajmowała się sprzedażą urządzeń firmy Ricoh, obecnie jest przedstawicielem jednego z brand’ów Ricoh tj. Rex Rotary. Nawiązaliśmy również współpracę z takimi renomowanymi markami jak OKI, Samsung czy Olivetti. Oferta firmy Graf obejmuje wysokiej klasy sprzęt drukująco-kopiujący często wykorzystywany w drukarniach. Chcąc zapewnić klientom kompleksowe wyposażenie do produkcji i wykończenia prac firma postanowiła nawiązać współpracę z firmą Duplo, która posiada bardzo szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu w tym zakresie tj. linie do broszurowania czy produkcji książek. Na decyzję dotyczącą współpracy wpłynęła również renoma marki w branży oraz profesjonalizm rozwiązań Duplo i osób reprezentujących tę firmę w Polsce.

Firma Tadan istnieje na rynku od 15 lat i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży urządzeń poligraficznych, głównie kopiarek cyfrowych. Od lat współpracuje z wieloma rodzimymi drukarniami, przede wszystkim z południa Polski. Jeśli chodzi o współpracę z firmą Duplo Polska, jaka ma miejsca od kilku miesięcy, jest ona bardzo pozytywnie oceniana przez obie strony. Firma Tadan ma już na swoim koncie szereg instalacji sprzętu tego właśnie producenta. Pracownicy drukarń, gdzie jest on instalowany, podkreślają jej profesjonalizm i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Swoją ofertę związaną z urządzeniami Duplo dealerzy tej marki kierować będą przede wszystkim do drukarń, ale jej adresatami są również duże punkty usługowe, agencje reklamowo-marketingowe, urzędy, szkoły i wydawnictwa.

Źródło: Duplo Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon prezentuje nowe rozwiązanie Canon Prostream 1800
Canon zaprezentował nowe rozwiązanie – ProStream 1800 – rolową maszynę do druku atramentowego, będącą następcą – serii ProStream 1000. Dzięki zwiększeniu prędkości druku do 133m/min i utrzymaniu najwyższej w klasie jakości druku, nowy ProStream staje się idealnym rozwiązaniem dla drukarni komercyjnych wymagających najwyższej produktywności.
Sztanca rotacyjna PFI UD-300 w drukarni Argonex z Bydgoszczy – kolejna inwestycja z Duplo Polska
Sztanca rotacyjna PFI UD-300 z oferty Duplo Polska wzbogaciła jakiś czas temu park maszynowy drukarni Argonex  z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), wzmacniając tym samym moce produkcyjne tego zakładu w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych, w tym o wymyślnych kształtach. Zakup urządzenia umożliwił firmie zaoferowanie klientom jeszcze...
Kompleksowe wdrożenie rozwiązań prepress firmy Agfa w Drukarni Leyko Sp. z o.o.
W ostatnim czasie Drukarnia Leyko Sp. z o.o. z Krakowa, działająca na rynku usług poligraficznych od ponad 40 lat, wdrożyła kompleksowe rozwiązanie CtP firmy Agfa. Dostarczona w marcu br. konfiguracja uwzględnia: pełnoformatową naświetlarkę Avalon N8-30 S, wywoływarkę Elantrix 125DX, stacker Elantrix 125SX oraz automatyczny podajnik do płyt. Całością steruje system workflow...
„Wszystko co pokazalibyśmy na targach drupa” – Agfa dla offsetu
Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas dedykowanych sesji jej przedstawiciele zaprezentowali ofertę belgijskiego producenta uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Każda z nich kończyła się pytaniami ze strony klientów biorących...
15 lat współpracy Totem.com.pl i Konica Minolta
Dla drukarni dziełowej Totem.com.pl rok 2020 jest wyjątkowy. Firma obchodzi w nim dwa jubileusze: 25-lecia istnienia oraz 15-lecia obecności na rynku cyfrowej produkcji dziełowej. Jak podkreśla Michał Rejnowski – prezes zarządu Totem.com.pl, od początku jej działalności związanej z drukiem cyfrowym Konica Minolta odgrywa tu strategiczną rolę w zakresie dostarczania innowacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764