logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejny były dziennikarz TV Republika w TVP?

   22.01.2016, przeczytano 634 razy
ilustracjastrzałka

Bartłomiej Maślankiewicz ma zostać nowym reporterem stacji TVP Info. Były dziennikarz m.in. TV Republika jeszcze dziś powinien zadebiutować na antenie nowego pracodawcy. To kolejny dziennikarz związany niegdyś z telewizją kierowaną przez Tomasza Terlikowskiego, który przenosi się na Woronicza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejny-byly-dziennikarz-tv-republika-w-tvp,27176,artykul.html

Informację o rozpoczęciu pracy przez Bartłomieja Maślankiewicza w TVP Info podały dziś rano wirtualnemedia.pl. Dziennikarz wcześniej nie odpowiedział na pytania portalu dotyczące jego możliwego angażu w Telewizji Polskiej. Dziś rano na swoim koncie na Twitterze zamieścił tylko wymowny wpis z materiałem filmowym.

To kolejny po Michale Rachoniu i Bartłomieju Grzelczaku dziennikarz związany w przeszłości w TV Republika, który po uchwaleniu tzw. małej ustawy medialnej przez rząd PiS rozpocznie pracę w TVP. Maślankiewicz w latach 2013-14 pracował w stacji kierowanej przez redaktora Tomasza Terlikowskiego. Wcześniej związany m.in. z TVN24 i TTV.

Bartłomiej Kawalec
Foto: facebook

Od redakcji Signs.pl: Zainteresowanym polecamy relację redaktora Maślankiewicza z Marszu Niepodległości w 2013 r., która swego czasu stała się hitem internetu:

Źródło: WhitePress

biuroprasowe.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Nie byłoby taniej przemianować TV Republika na TVP4 i przejąć cały zespół?
4 lata to szmat czasu, więc wszyscy by się obłowili.

Najnowsze w tym dziale

Piątkowe koncerty nadawane z Hard Rock Cafe w Warszawie w ramach 2. edycji Festiwalu Klasyki Rocka oraz kolejna odsłona Wielkiego Testu z Klasyki Rocka to kluczowe elementy wakacyjnej ramówki Rock Radia w 2022 r. Już teraz słuchacze mogą sprawdzić propozycje stacji na lato i rozpocząć prawdziwie rockowy czas.
Salestube rozpoczął współpracę z LPP na kilkunastu rynkach
SalesTube (Group One) rozpoczął współpracę z LPP - największym producentem odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej. Agencja MarTech & e-commerce dostarcza i wdraża technologię Google Marketing Platform, przeprowadza szkolenia oraz zajmuje się realizacją działań z zakresu programmatic dla marek Reserved i Sinsay na kilkunastu rynkach w Europie.
Z  początkiem  lipca,  w  związku  z  zawieszeniem  wydawania  magazynów  „Dobre  Wnętrze”   i  „M  jak  Mieszkanie”,  nastąpią  zmiany  personalne  w  pionie  „Wnętrza”  Grupy  ZPR  Media,  które ...
Urlop nad morzem, miejscy bohaterowie i wspomnienia beztroskich czasów - to przewodnie tematy wakacyjnej ramówki Radia Pogoda. Przez całe lato 2022 słuchacze stacji będą mogli wziąć udział nie tylko w konkursach, ale też w potańcówkach, a na antenie usłyszą dodatkowo rozmowy z wyjątkowymi gośćmi i fragmenty ciekawych audiobooków.
Arte.tv w wersji ukraińskiej
Bezpłatna platforma streamingowa ARTE.tv udostępnia najlepsze europejskie reportaże i koncerty nie tylko w wersji polskiej, ale także ukraińskiej. W specjalnej zakładce Ukraińcy, którzy mieszkają w Polsce, znajdą wyselekcjonowane programy z oferty ARTE.tv w języku ukraińskim i/lub z ukraińskimi napisami oraz opisy filmów po ukraińsku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764