WIADOMOŚCI

Kolejny Gallus RCS 330 w drukarni Grafpol B.M. Meszkes

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 15.05.2017, przeczytano 344 razy
ilustracjastrzałka
Przy maszynie Gallus RCS 330 (od prawej) Bogusław Marek Meszkes, właściciel i prezes drukarni Grafpol w Bydgoszczy, Paulina Łukowicz, wiceprezes drukarni Grafpol, Paweł Stoliński, kierownik sprzedaży maszyn wąskowstęgowych, Heidelberg Polska Sp. z o.o.

  • Modułowa konfiguracja maszyny RCS 330 pozwala na szybki narząd i przezbrojenie
  • Produkcja wymagających prac i wysokoprzetworzonych etykiet
  • Idealne dopasowanie maszyny do strategii i profilu produkcji drukarni Grafpol


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejny-gallus-rcs-330-w-drukarni-grafpol-b.m.-meszkes,32442,artykul.html

W ostatnich tygodniach w drukarni Grafpol B.M. Meszkes w Bydgoszczy rozpoczęła pracę kolejna piąta już maszyna wąskowstęgowa Gallus RCS 330. Tym samym drukarnia Grafpol stała się posiadaczem największego parku maszyn RCS 330 w Polsce. Właściciel drukarni, Pan Bogusław Marek Meszkes jest przekonany, że ten model maszyny Gallus oferuje dokładnie te możliwości produkcyjne, które są niezbędne przy pracach realizowanych w Grafpolu. Stąd decyzja o kolejnym RCS-ie. „Dzięki maszynom Gallus możemy zaoferować szwajcarską jakość z Bydgoszczy” – komentuje z uśmiechem Pan Meszkes.

Źródło: Heidelberger Druckmaschinen AG

www.heidelberg.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
sobota 16.12.2017, 89 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone