logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejny krok w rozwoju współpracy Integart i 3M

  S 08.10.2021, przeczytano 350 razy
ilustracja

Wieloletnia współpraca z firmą 3M pozwoliła na stopniowe zwiększanie zakresu dostępnych grup asortymentowych w portfolio Integart. Dziś możemy się pochwalić szeroką gamą produktów specjalistycznych jak: folie odblaskowe, media do druku cyfrowego czy materiałów dla rynku automotive. Tworzony przez nas model biznesowy jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów jak i rynku w jakim funkcjonujemy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejny-krok-w-rozwoju-wspolpracy-integart-i-3m,393304,artykul.html

Przed nami kolejne wyzwanie! Do naszej oferty wprowadzamy wysokiej jakości materiały - laminaty architektoniczne DI-NOC (więcej informacji).

3M™ DI-NOC™ dekoracyjne laminaty architektoniczne to gama innowacyjnych rozwiązań kreujących nowe podejście do projektowania przestrzeni. Wzornictwo DI-NOC oferuje ciepło słojów drewna, elegancki wygląd metalu czy chłodną esencję naturalnego kamienia zapewniając nieograniczoną swobodę twórczą w dekoracji wnętrz i renowacji, podążanie za trendami w wystroju bez konieczności demontażu istniejących elementów wyposażenia. Zapewniają projektantom i architektom nieograniczone możliwości tworzenia nowych przestrzeni w sposób oszczędny i zrównoważony. W pierwszym etapie współpracy nasi Klienci będą mieli do dyspozycji 200 wzorów laminatów architektonicznych 3M DI-NOC oraz szereg programów wspierających pracę na rynku architektonicznym. Do dyspozycji naszych Partnerów Handlowych będzie centrum konfekcji w Błoniu zapewniające szybki dostęp do materiałów z możliwością zakupu na metry bieżące. Kolejnym punktem na mapie naszych działań jest centrum prezentacyjne ShowRoom – miejsce spotkań i prezentacji rozwiązań architektonicznych, miejsce odkrywania inspiracji i tajników aplikacji laminatów.Wszystkie rozwiązania skupione zostaną na dedykowanej stronie internetowej. Wkrótce prześlemy więcej szczegółów.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Integart DECOR & DESIGN

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Ancymony z nową kampanią dla Rossmanna
Wystartowała kampania „Taki skład to rozumiem” marki enerBIO. Za realizację odpowiada Agencja Ancymony.
Twórca internetowy Andrzej Tucholski ambasadorem Gizmi.io
Psycholog biznesu i twórca internetowy Andrzej Tucholski, który spędził dekadę w Top30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, został ambasadorem Gizmi.io - pierwszej w Polsce platformy chat-commerce, która zmienia komunikatory internetowe w sklepy. Zapowiada też start pierwszego wspólnego projektu Gizmi Influencer Boot Camp.
Kool Things, zintegrowana agencja marketingowa specjalizująca się w grach wideo, przedłużyła i rozszerzyła umowy z kluczowymi klientami. Wśród nich są Bilibili, Jagex i Private Division. Nowe kontrakty obowiązują od października.
Czy polski e-commerce potknie się tuż przed żniwami?
Na październikowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej nieoczekiwanie podwyższyła referencyjną stopę procentową o 40 punktów bazowych – z 0,1 procent do 0,5 procent. Zła wiadomość dla e-handlu nadeszła na samym progu sezonu świątecznego. Firmy, które już zaciągnęły kredyty – czy to bankowe, czy pozabankowe – mogą spodziewać się stopniowego...
Brother rozbudowuje ofertę profesjonalnego druku etykiet dzięki współpracy z Teklynx
Brother rozpoczyna nowe partnerstwo z TEKLYNX, producentem oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych. Współpraca obu firm sprawi, że zarówno produkcja, jak i druk etykiet będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i pomoże przedsiębiorstwom w efektywnym tworzeniu etykiet zgodnych ze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764