logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejny sukces serwisu Komputerswiat.pl

  PR 16.10.2020, przeczytano 251 razy

Według danych Gemius/PBI za wrzesień 2020 serwis Komputerswiat.pl zajmuje pierwsze miejsce w kategorii „Domeny Nowe Technologie” pod względem liczby realnych użytkowników. W tym roku Komputerświat.pl sięgnął po pozycję lidera już sześciokrotnie!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejny-sukces-serwisu-komputerswiat.pl,388833,artykul.html

Serwis zgromadził we wrześniu 4,8 mln RU co oznacza wzrost względem poprzedniego miesiąca o ponad 80 tys. RU. Komputerświat.pl utrzymuje prowadzenie przed serwisami takimi jak Spidersweb.pl (4 mln), DobreProgramy.pl (3,76 mln), Elektroda.pl (3,76 mln) oraz WP Tech (3,56 mln).

Redaktorem naczelnym serwisu jest Robert Graczyk, z kolei redaktorem naczelnym magazynu „Komputer Świat” jest Rafał Kamiński.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio TOK FM zachęca wszystkich do wsparcia walki o prawa kobiet poprzez zakup subskrypcji TOK FM Premium. W ramach specjalnej akcji 100% przychodu ze sprzedaży prenumerat cyfrowych stacji w dniach od 30 października do 1 listopada br. trafi do Centrum Praw Kobiet.
Znamy już projekt scenografii Eurowizji Junior 2020
29 listopada w Warszawie odbędzie się spektakularne widowisko muzyczne i telewizyjne – Eurowizja Junior 2020. Po raz drugi gospodarzem konkursu jest Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Jednym z najważniejszych elementów wydarzenia jest scenografia zaprojektowana przez Annę Brodnicką.
Sympatia wprowadza wideoczat, nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom serwisu bezpośredni kontakt dzięki prywatnej rozmowie wideo. W dobie pandemii ma to ułatwić nawiązywanie relacji singlom szukającym związku.
W poniedziałek, 2 listopada 2020 r. pod hasłem „Pogodni przez całe życie” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia Pogoda, a także konkurs antenowy dla słuchaczy. To druga odsłona akcji - we wrześniu i październiku redakcja rozgłośni szukała pogodnych osób, których zdjęcia teraz można będzie zobaczyć m.in. na billboardach w wybranych miastach...
„Gazeta Wyborcza” uruchomiła specjalną ofertę prenumeraty cyfrowej z której cały przychód zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. Środki przeznaczone będą m.in. na pomoc osobom szykanowanym za udział w ostatnich ogólnopolskich protestach wywołanymi orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego obowiązującego w Polsce od 1993...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764