WIADOMOŚCI

Kolorowe warsztaty druku w Krakowie

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 19.06.2017, przeczytano 182 razy
ilustracjastrzałka
Kolorowe warsztaty druku w Krakowie

Już 22 czerwca w Krakowie odbędą się warsztaty „Druk Artystyczny”, na których zostaną zaprezentowane urządzenia OKI drukujące w 5 kolorach – CMYK oraz dodatkowo umożliwiające druk w bieli i druk bezbarwny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolorowe-warsztaty-druku-w-krakowie,32840,artykul.html

Warsztaty organizowane są we współpracy z Zakładami Artystycznymi Art. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną niesamowite możliwości dwóch drukarek OKI – Pro9541dn oraz Pro9542dn. Obie pozwalają drukować kolorowe materiały w najwyższej jakości. Dzięki najnowszej technologii druku w bieli umożliwiają tworzenie wyróżniających się gadżetów bez dużego nakładu finansowego. Drukują na szerokiej gamie nośników o różnych formatach.

- Drukarki wyposażone w biały toner skierowane są do branży graphic arts – agencji kreatywnych i graficznych, ale również do tych firm, które wykorzystują wysokiej jakości materiały graficzne w swojej działalności. Najnowsza technologia umożliwia im zdobycie przewagi nad konkurencją oraz wyróżnienie się spośród niej – podkreśla Tomasz Ziędalski Graphic Arts Channel Development Manager w firmie OKI.

W czwartek 22 czerwca w godzinach od 11 do 18 zapraszamy wszystkich chcących zobaczyć na żywo możliwości drukarek OKI do hotelu Swing w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 124.

Źródło: OKI Europe

www.oki.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 18.12.2017, 146 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone