logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komfort wybiera Labcon do działań advocacy

  PR 10.06.2024, przeczytano 203 razy
ilustracja

Sieć sklepów Komfort nawiązała współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do największej grupy marketingowo-technologicznej w Polsce — Group One. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania advocacy, których celem jest angażująca konsumentów komunikacja, umożliwiająca marce jednoczesne budowanie zasięgu i spójności wizerunkowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komfort-wybiera-labcon-do-dzialan-advocacy,404564,artykul.html

Agencja Labcon, która w marcu ogłosiła swoją nową ofertę advocacy, rozpoczyna komplementarną obsługę sieci sklepów Komfort, obejmującą działania PR, influencer marketingowe i social media. Współpraca jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek oraz rosnącą potrzebę angażowania konsumentów w pozytywną dyskusję o marce w internecie.

Chcemy działać zasięgowo, a jednocześnie być zapamiętani z działań angażujących konsumentów i budować pozytywne doświadczenia, którymi nasi klienci sami zechcą się dzielić dalej. Oferta advocacy w pełni odpowiada na naszą potrzebę synergii obszarów komunikacji, które są najbliżej konsumenta i zapraszają go do dialogu.

Magdalena Stępień,  head of brand & communication sieci sklepów Komfort

Współpraca Komfort i Labcon w zakresie advocacy, która rozpoczęła się w maju, pozwala angażować konsumentów w rozmowę o marce w touchpointach, w których tradycyjne działania reklamowe nie wystarczają lub nie pozwalają na zbudowanie zaangażowania. Oferujemy angażujące treści wszędzie tam, gdzie konsumenci szukają inspiracji i rozważają wybór produktów w kategoriach, w których Komfort jest ekspertem.

Monika Dobaj, head of advocacy w Labcon

Dzięki takiemu podejściu działania advocacy będą komplementarnym uzupełnieniem kampanii mediowych i e-commerce. Taki model pracy będzie też umożliwiał efektywne zarządzanie wielowymiarową komunikacją pod spójnym parasolem komunikacyjnym.

Źródło: Group One

groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764