logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kompleksowa oferta w najnowszej kampanii Taurona

  PR 29.03.2019, przeczytano 245 razy
ilustracjastrzałka

Komfort, bezpieczeństwo i stabilność to cechy wyróżniające ofertę TAURONA promowaną w startującej właśnie kampanii informacyjno-marketingowej firmy. Kampania akcentuje działania dotyczące zapewnienia stabilnych cen prądu oraz praktyczne zalety serwisu Mój TAURON. Jednym z głównych nośników kampanii jest katalog, który otrzymają gospodarstwa domowe na południu Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kompleksowa-oferta-w-najnowszej-kampanii-taurona,381874,artykul.html

TAURON realizuje strategię dostarczania klientom kompleksowych rozwiązań dla domu i firmy. W ofercie ma nie tylko prąd i gaz, ale również nowoczesne urządzenia smart home oraz inne produkty i usługi, które zwiększają komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Zaliczają się do nich cenione przez klientów usługi fachowców oraz   atrakcyjne cenowo pakiety grzewcze, umożliwiające wymianę dotychczasowego ogrzewania na rozwiązania nowoczesne, wydajne i przyjazne środowisku.

Wiodącą ofertą w najnowszej kampanii TAURONA jest pakiet prąd z gazem, który gwarantuje bonus w formie urządzeń smart oraz rabaty. W tej ofercie cena sprzedaży prądu za kWh jest o 5 proc. niższa w stosunku do taryfy TAURON, a cena sprzedaży paliwa gazowego o 5 proc. niższa od ceny największego sprzedawcy gazu w Polsce.

– Budowanie oferty dostosowanej do potrzeb klientów to priorytet działań spółki. W tym celu TAURON podejmuje działania w wielu obszarach, a jednym z nich jest wdrożenie ustawy opracowanej przez Ministerstwo Energii zapewniającej klientom i ich rodzinom stabilne ceny prądu. – mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

TAURON stawia również na rozwój kanałów obsługi i sprzedaży online – dlatego w najnowszej kampanii marketingowej firma zwraca uwagę na to, że oferty zamawiane za pośrednictwem serwisu Mój TAURON są powiązane z dodatkowymi bonusami. Przykładowo, zakup na www.mojtauron.pl oferty specjalnej na prąd plus gaz z darmowymi urządzeniami smart premiowany jest zwrotem za prąd w wysokości 200 zł.

– Istotną częścią naszych działań proklienckich jest budowanie relacji z klientami z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży i obsługi. Dlatego też w ubiegłym roku udostępniliśmy naszym klientom nowoczesny serwis Mój TAURON, dostępny także w formie aplikacji mobilnej, który zawiera szereg wygodnych funkcjonalności obsługowych, a w najnowszej kampanii marketingowej stawiamy na jego aktywną promocję poprzez premiowanie zakupów online dodatkowymi bonusami – podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu TAURON Polska Energia ds. klienta i wsparcia korporacyjnego.

Szczegóły produktów i usług TAURONA oraz opis działań związanych z zapewnieniem stabilnych cen prądu przedstawione zostały w katalogu, który będzie dostarczany do domów klientów od kwietnia br. Już teraz można się z nimi zapoznać na stronie www.tauron.pl oraz we wszystkich punktach obsługi. Zasięg kampanii TAURONA zapewnią też działania informacyjne prowadzone w prasie, radiu i Internecie.

Źródło: TAURON Polska Energia

www.tauron.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polacy a koronawirus
Pandemia koronawirusa zdominowała ostatnie miesiące życia Polaków i bezpośrednio wpłynęła nie tylko na ich poczucie bezpieczeństwa, ale również stworzyła nowe potrzeby zakupowe czy nawyki konsumpcji mediów. Na pytania o to, jak epidemia odcisnęła się na postawach konsumenckich, odpowiedział zespół badaczy Havas Intelligence (Havas Media Group) w...
Niebieski szyld magla zapowiedzią designerskich zmian w Gdyni
Nowy, ręcznie malowany szyld wskazuje wejście do magla przy ulicy Abrahama w Gdyni. Jest to kolejna odsłona działań Stowarzyszenia Traffic Design, jednocześnie projekt otwierający serię realizacji prowadzonych w ramach długofalowego programu współpracy z miastem.
Epson przedstawia SC-F10000: drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysłowych
Firma Epson przedstawia swoją pierwszą 76-calową drukarkę wielkoformatową. SureColor SC-F10000 to zaawansowane urządzenie sublimacyjne opracowane z myślą o rynku produkcji tekstyliów, gdzie wysoka wydajność, szybkość i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Liczne zastosowania obejmują: modę, odzież sportową, artykuły wyposażenia wnętrz, artykuły...
Ekstraklasa z nowym kontraktem z Adidas
Ekstraklasa przedłuża współpracę ze sprawdzonym partnerem, który od 2014 nieprzerwanie dostarcza oficjalne piłki rozgrywek dla klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Nowa umowa została podpisana na pięć kolejnych sezonów.
Te e-sklepy generują najwięcej ruchu z contentu
Dobrze prowadzone działania SEO są źródłem taniego i wysoko konwertującego ruchu. Ile e-sklepów prowadzi działania content marketingowe i które z nich najwięcej na nich zyskują? Oto wyniki analizy artykułów poradnikowych na stronach e-commerce przeprowadzonej przez Senuto.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764