logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kompletne rozwiązanie DTF na Festiwalu Marketingu

  PR 12.09.2023, przeczytano 436 razy
ilustracja

Premierowe i kompleksowe rozwiązanie DTF do cyfrowego druku na tekstyliach zaprezentuje na Festiwalu Marketingu - marka Ricoh wraz z firmą Akonda Tex. W dniach 13-14 września na stoisku R5 w hali numer 2 będzie można obejrzeć w trakcie pracy nowość - PRO DTF, który przy bardzo prostej obsłudze urządzenia - zapewnia doskonałe wyniki a dzięki rozszerzonej palecie barw - również wspaniałe kolory! W pełni zautomatyzowane rozwiązanie direct-to-film łączy etapy procesu drukowania, klejenia na gorąco i podawania folii transferowej bezpośrednio z rolki. Co może być ważne dla Klienta - wszystkie materiały eksploatacyjne i profile kolorystyczne pochodzą z Europy a producent zapewnia o niskich kosztach utrzymania maszyny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kompletne-rozwiazanie-dtf-na-festiwalu-marketingu,401362,artykul.html

W procesie bezpośredniego nadruku na folii (DTF), pożądany motyw do nadruku na tekstyliach jest najpierw drukowany na folii transferowej. Następnie nakładany i podgrzewany jest granulat kleju topliwego. Odbywa się to automatycznie w ramach jednego przebiegu. Utworzony w ten sposób transfer jest następnie przenoszony na tekstylia za pomocą prasy na gorąco. Zaletą tego procesu jest jego elastyczność. Dekorować można szeroką gamę tekstyliów - poliester, nylon czy skórę.

Akonda Tex zaprasza na Targi fanów DTF - Poszerzona gama dostępnych kolorów, niskie koszty jednostkowego wydruku, wysoka prędkość procesu czy profesjonalne oprogramowanie RIP w zestawie to bez wątpienia zalety prezentowanego systemu. Klient otrzymuje wszystko w jednym rozwiązaniu i nie musi wykonywać żadnej wstępnej obróbki materiałów.

Kluczową informacją może okazać się fakt, że PRO DTF wraz z ploterem tnąco-bigującym iEcho PK (również przentowanym na stoisku) tworzy kompletną linię produkcyjną łącznie z wycinaniem zarówno z roli, jak i z arkuszy! Każdy ploter tnąco-bigujący iEcho PK umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje, znakowanie – wszystko w obrębie jednej maszyny.

Na stoisku nie zabraknie Ri1000 budzącej tak duże zainteresowanie w zeszłym roku. Drukarka niewielkich rozmiarów, pozwalająca drukować w obu technologiach DTG i DTF, jest doskonałym wyborem dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z drukiem na tekstyliach. Dodatkowo jest teraz w promocyjnej cenie oferowanej okresowo przez producenta.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764