logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komputer Świat bogatszy o eksperckie treści serwisu Pclab.pl

  PR 29.06.2020, przeczytano 591 razy

Z końcem czerwca wszystkie treści dedykowane bardziej zaawansowanym użytkownikom, publikowane do tej pory w serwisie PCLab.pl, będą pojawiać się wyłącznie na Komputerswiat.pl, największym serwisie technologicznym w Polsce. W wyniku zmian Komputerswiat.pl zapewni wiedzę i najświeższe wiadomości nawet najbardziej wymagającym i zaangażowanym fanom nowych technologii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komputer-swiat-bogatszy-o-eksperckie-tresci-serwisu-pclab.pl,387595,artykul.html

Komputer Świat zyska pogłębione testy najważniejszych kategorii sprzętu komputerowego i elektronicznego, poradniki oraz analizy eksperckie, które do tej pory publikowane były w PCLab.pl.

– To decyzja strategiczna, która wpisuje się w wizję towarzyszącą nam od wielu lat. Wizję największego serwisu technologicznego, najprężniejszej redakcji, najlepszych jakościowo treści i najbardziej rozpoznawalnego technologicznego brandu mediowego. Koncentrujemy nasze siły na realizacji tej wizji wokół marki Komputer Świat, biorąc pod uwagę jej ogromną rozpoznawalność, wiarygodność i obecną siłę mediową – mówi Paweł Paczuski, dyrektor segmentu technologicznego Ringier Axel Springer Polska.

Jednocześnie serwis PCLab.pl przestanie być zasilany nowymi treściami redakcyjnymi, a w perspektywie kilku miesięcy achiwalne artykuły z PCLab.pl zostaną przeniesione na Komputerswiat.pl. Popularne Forum PCLab.pl, jedno z największych w Polsce, w odświeżonej wersji nadal będzie dostępne dla internautów i pozostanie miejscem dyskusji na tematy technologiczne i wymiany wiedzy w zaangażowanej technologicznej społeczności.

Zespół serwisu PCLab w całości wzmocni redakcję Komputer Świata, a Arkadiusz Świostek dotychczasowy redaktor naczelny serwisu PCLab, pozostanie w roli szefa Laboratorium Testowego i –  jako zastępca redaktora naczelnego Komputerswiat.pl – będzie odpowiedzialny za wszystkie testy i recenzje, które w Laboratorium będą powstawać dla Komputerswiat.pl i magazynu Komputer Świat.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Zabawne. Inne media wprost w tytułach pisały o LIKWIDACJI Pclab..
.
A Signs pisze o wzbogacaniu.

avatar użytkownika
,

Jeżeli tak pisały to mijały się z prawdą. Serwis nie jest likwidowany tylko zmienia formułę, a treści redakcyjne przenoszone są do innego serwisu. Co to ma wspólnego z likwidacją?  

,

Pclab idzie do śmieci.
Wydawca zapewnia, że załoga nie straci pracy... dzisiaj zapewnia.
  

avatar użytkownika
,

Zmiana formuły nie oznacza że serwis "idzie do śmieci" albo że jest "likwidowany". Określenia tego typu to albo dezinformacja albo regularne kłamstwo - daruj ale nie jest to dla nas wzór do naśladowania.  

Najnowsze w tym dziale

Najpopularniejsze reklamy w grudniu
Specjalne oferty, rabaty i świąteczne promocje – „magia świąt” zdominowała w grudniu przekaz reklamowy w telewizji, radiu i internecie. Gemius sprawdził, które marki reklamowały się w ubiegłym miesiącu najaktywniej i do jak dużej grupy odbiorców udało im się dotrzeć.
Sześć dziennikarek Medonetu zostało laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2020 w kategorii Internet. Portal Medonet.pl dostał również nagrodę honorową – tytuł Mistrza Internetowego Przekazu.
18 stycznia 2021 r. na konferencji prasowej Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, we współpracy ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Polską Federacją Producentów Żywności ZP, zostały zaprezentowane wyniki monitoringu w zakresie ochrony dzieci przed szkodliwymi treściami rozpowszechnianymi w telewizji i w Internecie....
Transmisje i wideo od TVP Sport na platformie hybrydowej TVP
TVP Sport udostępnił wszystkie transmisje, a także inne treści VOD w Naziemnej Telewizji Cyfrowej poprzez platformę hybrydową HbbTV. Po raz kolejny kanał sportowy Telewizji Polskiej wyszedł naprzeciw oczekiwaniom widzów. Od 14 stycznia br. mogą oni wybierać, czy chcą oglądać to, co jest emitowane w kanale linearnie czy też wybrać treści na żądanie.
22 stycznia o godz. 10.30 na Newsweek.pl oraz na stronie głównej Onetu zadebiutuje pierwszy odcinek podcastu „Świat_pl”. Nowy projekt podcastowy Tomasza Lisa oferuje słuchaczom szersze spojrzenie – nie tylko na bieżące sprawy w Polsce, ale przede wszystkim na świecie. Premierowe odcinki „Świat_pl” będą dostępne w każdy piątek dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764