logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komputer Świat bogatszy o eksperckie treści serwisu Pclab.pl

  PR 29.06.2020, przeczytano 186 razy

Z końcem czerwca wszystkie treści dedykowane bardziej zaawansowanym użytkownikom, publikowane do tej pory w serwisie PCLab.pl, będą pojawiać się wyłącznie na Komputerswiat.pl, największym serwisie technologicznym w Polsce. W wyniku zmian Komputerswiat.pl zapewni wiedzę i najświeższe wiadomości nawet najbardziej wymagającym i zaangażowanym fanom nowych technologii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komputer-swiat-bogatszy-o-eksperckie-tresci-serwisu-pclab.pl,387595,artykul.html

Komputer Świat zyska pogłębione testy najważniejszych kategorii sprzętu komputerowego i elektronicznego, poradniki oraz analizy eksperckie, które do tej pory publikowane były w PCLab.pl.

– To decyzja strategiczna, która wpisuje się w wizję towarzyszącą nam od wielu lat. Wizję największego serwisu technologicznego, najprężniejszej redakcji, najlepszych jakościowo treści i najbardziej rozpoznawalnego technologicznego brandu mediowego. Koncentrujemy nasze siły na realizacji tej wizji wokół marki Komputer Świat, biorąc pod uwagę jej ogromną rozpoznawalność, wiarygodność i obecną siłę mediową – mówi Paweł Paczuski, dyrektor segmentu technologicznego Ringier Axel Springer Polska.

Jednocześnie serwis PCLab.pl przestanie być zasilany nowymi treściami redakcyjnymi, a w perspektywie kilku miesięcy achiwalne artykuły z PCLab.pl zostaną przeniesione na Komputerswiat.pl. Popularne Forum PCLab.pl, jedno z największych w Polsce, w odświeżonej wersji nadal będzie dostępne dla internautów i pozostanie miejscem dyskusji na tematy technologiczne i wymiany wiedzy w zaangażowanej technologicznej społeczności.

Zespół serwisu PCLab w całości wzmocni redakcję Komputer Świata, a Arkadiusz Świostek dotychczasowy redaktor naczelny serwisu PCLab, pozostanie w roli szefa Laboratorium Testowego i –  jako zastępca redaktora naczelnego Komputerswiat.pl – będzie odpowiedzialny za wszystkie testy i recenzje, które w Laboratorium będą powstawać dla Komputerswiat.pl i magazynu Komputer Świat.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Zabawne. Inne media wprost w tytułach pisały o LIKWIDACJI Pclab..
.
A Signs pisze o wzbogacaniu.

Najnowsze w tym dziale

Przez pandemię wydawcy stracili nawet do 80 proc. przychodów z reklam
Dziennik „The Los Angeles Times” już w kwietniu informował, że stracił ponad 1/3 swoich dochodów z reklam. O załamaniu wpływów z ich sprzedaży pisał też brytyjski „The Economist” i inne światowe dzienniki. Problemy nie ominęły również polskiego rynku: w trakcie lockdownu sprzedaż drukowanych gazet i magazynów spadła, a utrata wpływów reklamowych sięgnęła od...
Wydawcy prasowi razem na temat digitalizacji
Pięciu czołowych wydawców prasowych w Polsce spotkało się, aby przedyskutować kierunki działania związane z transformacją cyfrową, która wyraźnie przyspieszyła w wyniku epidemii. Debata odbyła się podczas konferencji „Cyfrowa gospodarka – ewolucja czy rewolucja po COVID-19”, zorganizowanej przez e-Kiosk SA, lidera na rynku prasy cyfrowej w Polsce.
Gazeta.pl wraz z Goethe-Institut w Warszawie rozpoczynają wspólny projekt „Oto Niemcy”, na który składają się reportaże o życiu codziennym i aktualnych problemach za zachodnią granicą. Reporterzy i reporterki z Polski, m.in. Joanna Strzałko, Bartosz Józefiak i Dorota Salus, przyjrzą się stereotypom na temat Niemców. Pierwszy materiał o pracy „złotych rączek” ukaże...
Już jutro, 1 lipca br. na Gazeta.pl gratka dla wszystkich fanów muzyki – w portalu, jednocześnie z premierą w mediach społecznościowych, zaprezentowany zostanie singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania. Gazeta.pl wraz z portalami Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl oraz spółką AMS z Grupy Agora zajmą się również promocją projektu.
AMS wygrał przetarg na obsługę dwóch pakietów wiat przystankowych w Gdańsku
23 czerwca 2020 r. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na dzierżawę wiat przystankowych. W jego wyniku AMS został operatorem dwóch pakietów wiat, co zapewni ciągłość działań reklamowych dla klientów spółki na najbliższe piętnaście miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764