logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikacja+PR dla Panelu Gospodarstw Domowych w GfK Polonia

  PR 18.11.2019, przeczytano 189 razy

W październiku bieżącego roku firma GfK Polonia nawiązała współpracę z Komunikacją+PR. Agencja będzie realizować zadania dla zespołu Panelu Gospodarstw Domowych, którym zarządza Szymon Mordasiewicz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komunikacja%2Bpr-dla-panelu-gospodarstw-domowych-w-gfk-polonia,384746,artykul.html

Umowa obejmuje zadania z PR korporacyjnego i produktowego. W ramach współpracy agencja zajmie się przede wszystkim komunikacją zewnętrzną, relacjami z mediami, pozycjonowaniem eksperckim, przygotowywaniem materiałów na potrzeby komunikacji korporacyjnej oraz komunikacją B2B.

– Jestem przekonany, że usystematyzowane i profesjonalne podejście do sfery PR i współpracy z mediami korzystnie wpłynie na pracę z naszymi klientami, otworzy nowe obszary komunikacji z rynkiem, a także pozwoli naszemu zespołowi na realizacje własnych ambicji w całkowicie nowych obszarach – mówi Szymon Mordasiewicz, dyrektor komercyjny, Panel Gospodarstw Domowych w GfK Polonia.

Obszarami działania Panelu Gospodarstw Domowych są rynek FMCG, badanie zwyczajów konsumenckich oraz retail. W sektorze FMCG Panel specjalizuje się w analizach polskiego rynku detalicznego oraz konsumenta.

– Cieszymy się, że do portfolio Komunikacji Plus dołączyła kolejna uznana i międzynarodowa marka. Rynek badań FMCG i retail to świetne pole do wykorzystywania zaawansowanych narzędzi PR, które realnie wpływają na biznes – komentuje Anna Knowska, Managing Director, Komunikacja+PR, agencji wchodzącej skład Grupy Komunikacja+.

Strony nie zdradzają, na jaki okres podpisano umowę.

Źródło: Komunikacja+PR

www.komunikacjaplus.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Rusza nowa intensywna kampania wspierająca kategorię czekolad marki Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną...
Canon: Spotkajmy się na Remadays
Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764