logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikacja+PR dla Panelu Gospodarstw Domowych w GfK Polonia

  PR 18.11.2019, przeczytano 290 razy

W październiku bieżącego roku firma GfK Polonia nawiązała współpracę z Komunikacją+PR. Agencja będzie realizować zadania dla zespołu Panelu Gospodarstw Domowych, którym zarządza Szymon Mordasiewicz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komunikacja%2Bpr-dla-panelu-gospodarstw-domowych-w-gfk-polonia,384746,artykul.html

Umowa obejmuje zadania z PR korporacyjnego i produktowego. W ramach współpracy agencja zajmie się przede wszystkim komunikacją zewnętrzną, relacjami z mediami, pozycjonowaniem eksperckim, przygotowywaniem materiałów na potrzeby komunikacji korporacyjnej oraz komunikacją B2B.

– Jestem przekonany, że usystematyzowane i profesjonalne podejście do sfery PR i współpracy z mediami korzystnie wpłynie na pracę z naszymi klientami, otworzy nowe obszary komunikacji z rynkiem, a także pozwoli naszemu zespołowi na realizacje własnych ambicji w całkowicie nowych obszarach – mówi Szymon Mordasiewicz, dyrektor komercyjny, Panel Gospodarstw Domowych w GfK Polonia.

Obszarami działania Panelu Gospodarstw Domowych są rynek FMCG, badanie zwyczajów konsumenckich oraz retail. W sektorze FMCG Panel specjalizuje się w analizach polskiego rynku detalicznego oraz konsumenta.

– Cieszymy się, że do portfolio Komunikacji Plus dołączyła kolejna uznana i międzynarodowa marka. Rynek badań FMCG i retail to świetne pole do wykorzystywania zaawansowanych narzędzi PR, które realnie wpływają na biznes – komentuje Anna Knowska, Managing Director, Komunikacja+PR, agencji wchodzącej skład Grupy Komunikacja+.

Strony nie zdradzają, na jaki okres podpisano umowę.

Źródło: Komunikacja+PR

www.komunikacjaplus.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja mediowa Starcom Polska (Publicis Groupe Polska) uruchomiła własny podcast zatytułowany „Rozmowy Strategiczne”, który ma się stać dla Klientów agencji i całej brażny marketingowej, następnym po serwisie www.cmoinsider.pl źródłem wiedzy i inspiracji na temat najbardziej aktualnych tendencji w biznesie i komunikacji marketingowej.
Portfolio agencji poszerzyło się o Klienta z branży zdalnej edukacji. ContentHouse jest odpowiedzialny za realizację działań contentmarketingowych dla platformy nauki języka angielskiego Tutlo.
#Mamkontrolę – kampania społeczna, która otwarcie mówi o spożywaniu alkoholu
Problem nadmiernego i szkodliwego spożywania alkoholu dotyczy większej liczby osób niż pozornie się wydaje. Niepowodzenia w pracy, urodziny kolegi, nerwowy dzień – wszystko może być pretekstem.
Druk 3D zmienia oblicze branży rozrywkowej
Niemal każde studio filmowe posiada już drukarkę 3D. Rekwizytorzy, filmowcy i projektanci kostiumów wykorzystują tę technologię na różnych poziomach. Drukowanie w 3D pozwoliło stworzyć repliki kości dinozaurów na potrzeby filmu „Jurassic World”. Film „Czarna Pantera” dostał Oscara za kostiumy stworzone właśnie na drukarkach 3D. Polskie...
Agencja Keypr dla Fundacji Sue Ryder
Fundacja Sue Ryder wybrała Agencję Public Relations keyPR do obsługi całościowych działań komunikacyjnych. Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2020 i potrwa 12 miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764