logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikacja marki Selgros w rękach Brand New Galaxy

  PR 13.12.2023, przeczytano 284 razy

Zakończył się przetarg na dwuletnią obsługę marki Selgros. Klient zdecydował się na kontynuację współpracy z Brand New Galaxy. Do zadań agencji należało wypracowanie nowej strategii komunikacji marki, a także konceptu kreatywnego, które będą wprowadzane w życie w latach 2024-2025.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komunikacja-marki-selgros-w-rekach-brand-new-galaxy,402459,artykul.html

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Brand New Galaxy, bo przygotowana propozycja jest skrojona na wymiar i dopasowana do strategicznej wizji marki Selgros, którą chcemy realizować w kolejnych latach. Doceniliśmy zarówno analityczne podejście do insightów grupy docelowej, jak i wynikający z tej analizy koncept kreatywny – komentuje Cezary Furmanowicz, Dyrektor Działu Marketingu, Transgourmet Polska.

Na podstawie analizy i wyboru insightów zebranych podczas przeprowadzonych przez agencję badań opracowano kompleksową strategię, która zmieni i odświeży dotychczasową komunikację marki Selgros. Wypracowana przez Brand New Galaxy idea kreatywna posłuży do zbudowania nowej, parasolowej komunikacji, która zostanie wprowadzona w jak największej ilości punktów styku z marką.

Zwycięstwo w tym przetargu to dla nas powód do podwójnej satysfakcji. Po pierwsze jesteśmy dumni z uznania naszej propozycji, w którą z niezmiennym entuzjazmem wierzyliśmy w trakcie całego procesu twórczego. Po drugie, to kontynuacja i rozwój współpracy z naszym kluczowym klientem oraz potwierdzenie wzajemnego zaufania budowanego podczas wspólnych realizacji dotychczasowych projektów - komentuje Piotr Sztompke, Associate Vice President, Brand New Galaxy.

Brand New Galaxy będzie również odpowiedzialne za produkcję i realizację spotów dla Selgros przez nadchodzące dwa lata. Będzie obsługiwać cały proces produkcyjny – rozpoczynając od pre-produkcji, przez nadzór kreatywny na planie, po post-produkcję.

Źródło: Brand New Galaxy

Dodatkowe informacje:

O Brand New Galaxy
Brand New Galaxy to globalna agencja digital i e-commerce zapewniająca globalnym markom skuteczną transformację cyfrową na całej ścieżce zakupowej: zatrudnia ponad 550 specjalistów, operujących 27 językami, prowadzi biura w USA, Dubaju i Polsce. BNG zapewnia swoim międzynarodowym klientom wzrost, oferując pełen zakres kompleksowych usług e-commerce, kreatywnych, produkcję treści, a także technologie sztucznej inteligencji i automatyzację. Brand New Galaxy jest częścią holdingu Stagwell (STGW) - The Challenger Network.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Robert Lewandowski rozpoczął współpracę z G2A
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką z przyjemnością ogłasza nawiązanie długoterminowej współpracy z gwiazdą futbolu, Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media - agencja mediowa, która powstała w wyniku współpracy Roberta Lewandowskiego i Group One. Dwukrotny zdobywca nagrody...
Maja Staśko otwiera „sklep”: kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci
W ramach kampanii społecznej #ToNieJestNormalne działaczka społeczna Maja Staśko odsłoni nietypową witrynę sklepową w samym centrum Warszawy, zwracającą uwagę na problem wykorzystania seksualnego online najmłodszych. Jak pokazuje najnowsze badanie 6 na 10 młodych Polaków spotkało się z próbami wykorzystania na tle seksualnym w sieci.  
Alior Bank 15 maja br. rozpoczął kampanię marketingową promującą nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”, który umożliwia klientom spełnienie marzenia o mieszkaniu w metropolii. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca.
ICEA wyłącznym partnerem SEO z Europy w Vendasta
ICEA S.A., one-stop shop dla e-commerce, zacieśnia kooperację z kanadyjskim marketplace B2B Vendasta, który współpracuje z przeszło 60 tys. partnerów handlowych na całym świecie. Globalny zasięg firmy obejmuje obsługę ponad 5,5 miliona małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań cyfrowych. Vendasta poszukując partnera...
Nowości z konferencji Google Marketing Live 2024
Podczas konferencji Google Marketing Live 2024 ogłoszone zostały nowości w obszarze reklam, oparte na sztucznej inteligencji. Marketerzy i marketerki będą mogli w swojej pracy wykorzystać m.in. nowe narzędzia do generowania grafiki i tekstów (zasobów kreatywnych) w kampaniach Performance Max, immersyjne formaty reklam, takie jak wirtualne przymierzalnie, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764