logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Komunikacja zmiany receptą na czarny wtorek

  PR 01.04.2020, przeczytano 154 razy

Ostatni dzień marca to dla wielu pracowników i wielu firm „czarny wtorek”. Tarcza antykryzysowa nie opuściła jeszcze Sejmu, co oznacza, że pracodawcy pozostają w niepewności i starają się na własna rękę ograniczać ryzyko bankructwa. Oznacza to, że znaczna część pracowników otrzyma wypowiedzenia, duża część firm zdecyduje się również na redukcję wymiaru czasu pracy i obcięcie wynagrodzeń. Jednocześnie Ci pracownicy, którzy pozostaną mogą obawiać się, że wkrótce i ich czeka zwolnienie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komunikacja-zmiany-recepta-na-czarny-wtorek,386368,artykul.html

W ramach wsparcia komunikacji zmiany można skorzystać z modeli opracowanych przez psychologów i ekspertów ds. zarządzania organizacją. Bardzo istotną kwestią jest odpowiednie rozplanowanie komunikatów w czasie i zadbanie o morale zespołu, którzy przechodzi przez kolejne stadia „godzenia się” z nieuchronnością zmiany.

W załączeniu przysyłamy wypowiedź Iwony Kubicz, eksperta Procontent na temat prawidłowego sposobu komunikacji zmiany. W materiale audio znajda Państwo m.in. informacje dotyczące stosowania modeli komunikacji zmiany, kolejnych etapów i narzędzi, które w tych etapach można wykorzystać, zasad pracy zarządu i zespołów komunikacji wewnętrznej oraz dialogu z pracownikami, zarządzania emocjami i budowania na nowo motywacji w zespole.

  • Materiału można posłuchać TUTAJ.

Źródło: Procontent Communication

www.procontent.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Content Marketing w czasach zarazy
Według danych AdReport w kwietniu zrealizowano 763 kampanie reklamowe oparte na działaniach contentowych. Było to o 10,8 proc. mniej niż w marcu, kiedy miało miejsce 855 tego typu promocji. Oznacza to, że spadek liczby działań contentowych, wynikający z pandemii koronawirusa, był mniejszy niż w segmencie kampanii display.
Korzyści z PR w Employer Branding
Tak jak pozytywny wizerunek marki pomaga promować sprzedaż, tak pozytywny employer branding pomaga przyciągać i zatrzymywać bardziej wykwalifikowanych pracowników. Firmy z pozytywnym wizerunkiem zatrudnienia otrzymują więcej aplikacji od wykwalifikowanych kandydatów, zatrzymują najlepszych pracowników i wydają mniej pieniędzy na ich zatrudnienie, a pracownicy są...
Kryzys reklamy. Rozmowa z prof. Anną Gizą-Poleszczuk i Karoliną Iwańską
W latach 90. hasło „ojciec prać” znał każdy. Jednak reklama już dawno straciła swój kultowy status, a jej twórcy częściej niż do tekstów kultury zerkają dziś do Excela.
Identyfikacja Wizualna Muzeum Getta Warszawskiego
Biel, czerwień, czerń, kamienny brąz i błękit – premiera Identyfikacji Pamięci (Memobook). Przedstawiamy Państwu nową koncepcję identyfikacji wizualnej Muzeum Getta Warszawskiego, wyłonioną w drodze międzynarodowego konkursu graficznego, zorganizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej. Autorami zwycięskiej koncepcji są projektanci z litewskiego...
Odmrożone sklepy i lokale piszą do swoich klientów
Kartka “JUŻ OTWARTE!” przyklejona do witryny może nie wystarczyć, gdy klienci przez dwa miesiące siedzenia w domu przywykli do robienia zakupów w sieci i zamawiania jedzenia z dostawą. Dlatego biznesy stosują szereg zabiegów marketingowych, by zaprosić ich na nowo do siebie. Eksperci SMSAPI podpowiadają, jak zrobić to skutecznie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764