logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikat Konica Minolta Business Solutions Polska

   08.10.2021, przeczytano 330 razy

Szanowni Państwo, Informujemy, że dostawcy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń produkcyjnych Konica Minolta zmuszeni zostali do czasowego wstrzymania produkcji. Przyczyną tego stanu był pożar w fabryce w Japonii, podjęcie w związku z tym działań zmierzających do wyjaśnienia jego przyczyn oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komunikat-konica-minolta-business-solutions-polska,393311,artykul.html

Konica Minolta Business Solutions Polska dokłada wszelkich starań w celu zminimalizowania skutków powyższych zdarzeń. Z uwagi na fakt, iż proces produkcji tonera leży całkowicie poza kontrolą Konica Minolta Business Solutions Polska, spodziewamy się, że nie będziemy w stanie zapewnić tonera do urządzeń na dotychczasowych zasadach.

Zgodnie z przewidywaniami oraz na podstawie informacji, jakie otrzymujemy z centrali Konica Minolta, dostępność tonerów Konica Minolta ma zmniejszyć się od początku listopada, a sytuacja ta może potrwać co najmniej kilka tygodni w zależności od rodzaju tonera. Podjęliśmy niezbędne działania, by utrzymać ciągłość produkcji w firmach naszych klientów. W ramach Konica Minolta Business Solutions Polska powołaliśmy specjalny zespół, który przygotował rozwiązania pozwalające uchronić zarówno firmę, jak i jej klientów przed skutkami wspomnianych wydarzeń. Od końca września nasi przedstawiciele informują o szczegółowych rozwiązaniach podczas spotkań z klientami.

W imieniu Konica Minolta przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie mamy wątpliwości, że niebawem powrócimy do niczym niezakłóconej współpracy, jak to miało miejsce dotychczas. Według ostatnich informacji obie japońskie fabryki wznowią produkcję 18 października i 8 listopada.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp.z o.o.

www.konicaminolta.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna maszyna z oferty Duplo w firmie Wydruk
Kolejna maszyna – tym razem system broszurujący iSaddle – zwiększyła potencjał produkcyjny firmy Wydruk z Katowic. Zakup podwoił wydajność tego przedsiębiorstwa, co pozwoliło mu nie tylko na sprostanie oczekiwaniom klientów, ale także na dalszy rozwój. Inwestycja pozwoliła firmie na wykańczanie prac, które wcześniej musiała zlecać innym...
DS Smith uruchamia Customer Innovation Hub
Firma DS Smith, producent przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej, otworzyła swój pierwszy Customer Innovation Hub, miejsce do hybrydowej współpracy z klientami. Centrum, z siedzibą w Lizbonie, jest wyposażone tak, aby umożliwiać wspólne sesje projektowania dla klientów w formie spotkań fizycznych, online i hybrydowych.
Pierwsza instalacja CAL-one mini
Pierwsza instalacja premierowego półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych CAL-one mini odbyła się z początkiem października w dębickiej Drukarni Millenium.
Światowa premiera maszyny Varijet 106 firmy Koenig & Bauer Durst
W Radebeul k. Drezna odbyła się światowa premiera maszyny VariJET 106 firmy Koenig & Bauer Durst, towarzyszyły jej ekskluzywne pokazy na żywo. Modułowa cyfrowa maszyna drukująca typu single-pass przeznaczona dla rynku pudełek składanych powstała we współpracy pomiędzy firmami Koenig & Bauer i Durst.
Grupa Rossmann inwestuje w maszynę Corrucut firmy Koenig & Bauer
Przedsiębiorstwo ROMCARTON S.A., należące do francuskiej grupy Rossmann, inwestuje w maszynę CorruCUT firmy Koenig & Bauer. Posiadająca siedem zespołów drukujących maszyna będzie najdłuższym jak do tej pory urządzeniem CorruCUT. Latem przyszłego roku ma ono już podjąć produkcję w rumuńskiej miejscowości Popesti-Leordeni w pobliżu Bukaresztu, w jednym z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764