logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikat Telewizji Polskiej

   05.01.2023, przeczytano 387 razy

W związku z publikacjami na temat niezapraszania polityków Solidarnej Polski do programów informacyjnych i publicystycznych w TVP Info, Telewizja Polska informuje, że informacje te są nieprawdziwe. TVP kierując się zasadą pluralizmu zaprasza przedstawicieli Solidarnej Polski do udziału w swoich programach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/komunikat-telewizji-polskiej,398545,artykul.html

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jeszcze kilka komunikatów o tym, że informacje o inflacji kolportowane przez wolne media są kłamliwe i naruszają zbiorowe interesy suwerena.

I coś o orlenie, tam też oświadczenie goni oświadczenie. Jedno ponoć napisała renomowana kancelaria prawna.

avatar użytkownika
,

Wolałbyś nie znać stanowiska TVP?  

,

Świat mediów nic nie zyskuje na kolportowaniu tych bredni.  

avatar użytkownika
,

Świat mediów może nie. Reklamodawcy chcący zorientować się w jakim kontekście pokaże się ich komunikat - prędzej.  

,

Nie lubisz swoich reklamodawców?
Nie lubisz.
  

avatar użytkownika
,

Media i reklamodawcy nie muszą się wzajemnie lubić, choć zazwyczaj nie ma powodów by powstawały między nimi tego typu emocje. Z odbiorcami reklamy jest inaczej - negatywne emocje w stosunku do mediów, motywowane na przykład politycznie czy światopoglądowo. bywają bardzo mocne. Dlatego reklamodawca powinien być zainteresowany tym, by nie prowadzić swojej komunikacji za pośrednictwem mediów uznawanych przez własną grupę docelową za niewiarygodne, kłamliwe, służące interesom sprzecznym z interesem odbiorcy itp.  

,

Czyli nie lubisz ich.  

avatar użytkownika
,

Zadanie domowe: Psychologiczne mechanizmy obronne -> Projekcja i przemieszczenie  

,

Znaczy się projektujesz swoje fobie na reklamodawców?  

avatar użytkownika
,

Poczytaj to się dowiesz jak to działa.  

,

Czyli nie lubisz.  

Najnowsze w tym dziale

Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
Oscary przyciągają uwagę internautów
Poniedziałek po oscarowej nocy przyciągnął na strony poświęcone tematyce filmowej około miliona internautów więcej niż w przeciętny dzień - tak wynika z analizy danych z badania Mediapanel. Internautów nie tylko było więcej – spędzali oni na serwisach filmowych więcej czasu niż zwykle.   
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i...
Onet Premium rozwija nowe partnerstwa i rozpoczyna kolejną współpracę z firmą vivo z obszaru telekomunikacji. W ramach współpracy Onet Premium będzie dostępny dla klientów marki vivo w specjalnej promocji. Onet Premium rozpoczyna współpracę z globalnym producentem smartfonów – marką vivo.
Tylko w Polsat Box Go można obejrzeć specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium, gdzie użytkownicy mogą obejrzeć wszystkie 31...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764