logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konferencja Brand Summit 2019 – trzy wymiary marki

   08.11.2019, przeczytano 345 razy
ilustracja

Już 21 listopada w Warszawie odbędzie się Brand Summit 2019. Konferencja będzie w całości poświęcona marce w trzech wymiarach: korporacyjnej, konsumenckiej i pracodawcy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konferencja-brand-summit-2019-%E2%80%93-trzy-wymiary-marki,384654,artykul.html

Przez dziesiątki lat silne marki umiały zgromadzić wokół siebie fanów, wiernych przez całe lata, ale współczesny świat, pełen marek, wymaga czegoś nowego. Marka to coś więcej niż tylko nazwa i logo. Marka staje się najważniejszym aktywem, który posiadają firmy i którym mogą przyciągnąć uwagę klientów. Mocna marka ma znaczenie, jakiego nie miała nigdy wcześniej, dlatego tak ważne jest jej umiejętne komunikowanie i dbanie o wizerunek.

Konferencja Brand Summit 2019 będzie okazją do rozmowy o tym, jak zdefiniować unikalną i wyróżniającą się tożsamość firmy, wzmocnić ją wewnętrznie i komunikować tak, by klienci i kandydaci do pracy stali się ambasadorami marki. Zostanie również pokazane to, jak trendy kulturowe wpływają na markę.  W czasie konferencji zostaną również zaprezentowane wyniki badania „Indeks Doceniania”, a także pokazane przykłady dobrych praktyk.

W czasie konferencji wystąpią uznani eksperci i praktycy:

 • Jacek Kotarbiński (kotarbinski.com),
 • Kamilla Giedrojć (Dyrektor Strategii i Marketingu IBM Poland and Baltics),
 • Anna Macnar (CEO HRM Institute),
 • Joanna Tonkowicz (Partner Zarządzający Absolvent Consulting),
 • Kasia Zadrożna (Culture & Communication Global Senior Manager AmRest),
 • Mariusz Łodyga (CEO Premium Consulting),
 • Adrian Gamoń (Brand Experience & Communication Strategist),
 • Aleksandra Lemańska-Czajka (Personal Development Manager INEA),
 • Jakub Smarz (Talent Brand Lead for Poland, Accenture),
 • Jakub Semerda (CEO Preeshare).

Program konferencji jest podzielony na trzy części:

 • Percepcja marki.
 • Marka zaczyna się od środka.
 • Social, Digital i komunikacja marki.

Pierwsza taka konferencja w Polsce

O markach konsumenckich rozmawia się od dziesięcioleci – prowadzone są badania percepcji marek, produktów i usług, bada się i także doświadczenia klientów. Od lat prowadzone są też rozmowy o znaczeniu marki korporacyjnej, a także o marce pracodawcy i jej znaczeniu dla kandydatów. Jednak w większości organizacji każda z tych marek jest zarządzana osobno.

Działy marketingu dbają o marki konsumenckie, działy HR/EB o marki pracodawców, a działy PR o markę firmy. Tymczasem podział pomiędzy markami często się zaciera, a marki oddziałują na siebie nawzajem. To, gdzie firma produkuje swoje produkty, jak traktuje pracowników, czy działa etycznie i ekologicznie, ma wpływ na nasze wybory: konsumenckie, zawodowe i biznesowe. Te firmy, które zaczną patrzeć na swoje marki holistycznie i w sposób zintegrowany, mogą wiele zyskać!

Brand Summit będzie pierwszą okazją do dyskusji na temat zintegrowanej marki firmy w tych trzech wymiarach. Dla wielu organizacji będzie to gorący temat w najbliższym czasie. Spotkajmy się i porozmawiajmy o marce!

Źródło: Instytut Monitorowania Mediów

www.imm.com.pl

Dodatkowe informacje:

Organizator konferencji: HRM Institute
Partner Strategiczny: Absolvent Consulting
Partnerzy: AmRest, StepStone
Patroni Medialni: Instytut Monitorowania Mediów, PRoto , Mamo Pracuj, Employerbranding.pl, HR Standard, HR News, OOH Magazine, Marketer+, 24/7 Communication
Termin i miejsce: 21 listopada 2019 r., Budynek Focus, Al. Armii Ludowej 26, Warszawa
Kontakt: Julia Bojanowska julia.bojanowska@hrminstitute.pl, tel. 535 140 135
Informacje i rejestracja: www.brandsummit.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Większy dział Tech&Lab 180heartbeats + Jung v Matt
Paweł Malinowski i Adam Selwon dołączyli do zespołu kompetencyjnego TECH &LAB agencji 180heartbeats + Jung v Matt.
Epson wprowadza na rynek swoje pierwsze w historii 12-kolorowe drukarki i proofery
Firma Epson wprowadziła na rynek swoje pierwsze 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone1. Gwarantując wymagane na potrzeby profesjonalnego proofingu niezawodne odwzorowanie kolorów i wymaganą w druku wysokonakładowym wydajność, drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500...
VMLY&R Poland z kampanią 360 stopni dla marki Lay’s dla 33 krajów Europy i Azji
„Wkręć się w filmy z Lay’s" (eng. „Sink into the movies with Lay’s”) to hasło nowej, regionalnej kampanii tej marki, przygotowanej przez agencję VMLY&R Poland. Działania swoim zasięgiem obejmą 33 kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.
Konkurs konsumencki w Biedronce w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”
Trwa 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a równolegle z nim, prowadzona jest druga odsłona kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”. W ramach długofalowej akcji wystartował właśnie ogólnopolski konkurs konsumencki w sieci sklepów Biedronka. Na miłośników narciarskich rozgrywek i czekoladowych słodkości czekają liczne atrakcyjne nagrody,...
Rebranding Crunlight
Marka przekąsek Crunlight przechodzi rebranding. Pierwsze produkty z asortymentu są już dostępne w nowych, wyrazistych opakowaniach w kolorze fuksji. Odświeżony wygląd zyskało również logo. Całość działań służy podkreśleniu głównego przesłania marki – Crunlight to przekąska dla kobiety takiej, jak Ty!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764