logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konferencja Podzlecania Druku on-line

  PR 04.03.2021, przeczytano 449 razy

Wydarzenie on-line, dedykowane dla firm z branży poligraficznej, które interesuje temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konferencja-podzlecania-druku-on-line,390475,artykul.html

Co zyskasz dzięki udziałowi w Konferencji?

 • Poznasz liderów poszczególnych segmentów rynkowych i ich ofertę
 • Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi
 • Poznasz możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu w module Podzlecania IwarePrint
 • Dowiesz się jak w łatwy i szybki sposób Udostępniać swoje produkty innym Drukarniom i Agencjom oraz jak poszerzyć sprzedaż o rynki zagraniczne
 • Dowiesz się jak poszerzać swoją ofertę i zaciągać produkty od innych na swój sklep internetowy
 • Poznasz nowoczesne narzędzia marketingowe i sprzedażowe

Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi

To wydarzenie dla Agencji reklamowych, Drukarni, Grafików i tych wszystkich, którzy chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny.

To wydarzenie także dla tych, którzy chcą poszerzać swoją ofertę sprzedaży, otwierać nowe kanały sprzedażowe i oferować swoje własne produkty i usługi innym drukarniom i agencjom, realizując dla nich druk i produkcję. Wydarzenie IwarePrint powinno zatem trafić zarówno do tych, którzy już teraz chcą Udostępniać swoje produkty innym, jak i tych, którzy mogą chcieć je Podzlecać.

Poznasz Moduł Podzlecania

Całość wydarzenia związana jest z Modułem Podzlecania w systemie IwarePrint. Moduł, który umożliwia automatyzację outsourcowania produktów i procesów produkcyjnych między drukarniami i agencjami reklamowymi. Moduł, który od momentu premiery (2018 r) jest najczęściej wybieranym modułem w systemie IwarePrint. Wreszcie moduł dzięki, któremu możesz podjąć współpracę z ponad dwudziestoma drukarniami, które umożliwiają zaciągnięcie na Twój sklep on-line ponad 400 różnych produktów. Poczynając od wizytówek, plakatów, kończąc na smyczach, otwieraczach, czy kubkach reklamowych.

Posłuchaj liderów poszczególnych segmentów rynkowych.

Dowiedz się jakie firmy Udostępniają już teraz swoje produkty i poznaj ich przedstawicieli. Posłuchaj w czym się specjalizują. Jakie mają terminy realizacji, ceny i park maszyn. Poznaj tych z, którymi współpracę możesz rozpocząć już dziś, jak również tych, których oferta już za chwilę pojawi się w Podzlecaniu.

Prelegenci

Oprócz przedstawicieli IwarePrint swój udział w Wydarzeniu już teraz potwierdziły takie firmy jak (kolejność alfabetyczna): Drukexpress.pl, Drukujtaniej.pl , E-druk.pl , Mprint, Printagram, Spiroprint, Wydrukujemy.to Liczba Prelegentów wraz z zbliżającym się wydarzeniem będzie rosnąć.

Zobacz nasze najnowsze narzędzia: Kreator i Preflight

To wreszcie wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać narzędzia, które ułatwią im pracę codzienną w Poligrafii. Zaprezentujemy działanie Kreatora jak również zaprezentujemy najnowszy Moduł Preflight, który umożliwia automatyczne sprawdzanie i poprawianie plików przesyłanych przez Klientów Twojej drukarni i agencji reklamowej.

Program Konferencji

 • 10:00 - 11:30 - Podzlecanie z IwarePrint
 • 12:00 - 13:30 - Outsourcing / Dropshipping
 • 14:00 - 15:30 - Niezbędne narzędzia do pracy

Między blokami wykładowymi, będziemy robić 30 minutową przerwę podczas, której pokażemy Wam jak łatwo i szybko uruchomić swoją własną drukarnię on-line dzięki systemowi IwarePrint!

 • WWW wydarzenia (rejestracja & więcej informacji) TUTAJ
 • Data: 19.03.2021 / Godziny: 10:00 - 15:00

Źródło: IwarePrint

www.iwareprint.pl

Dodatkowe informacje:

Organizator wydarzenia:
IwarePrint - od przeszło 11 lat tworzymy branżę web-to-print w Polsce, jesteśmy jednym z liderów rynku. Przez lata z naszego narzędzia skorzystało i aktywnie korzysta ponad 150 firm. Mamy Klientów praktycznie w każdej części Polski. Poza granicami z naszych usług korzystają m.in drukarnie w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Węgrzech. Wśród Klientów posiadamy zarówno drukarnie offsetowe, cyfrowe wielkoformatowe jak i agencje reklamowe. Co tydzień w Piątki, dla nowych klientów, organizujemy Webinary on-line – Wprowadzające w świat IwarePrint’a.


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: iwarePRINT

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa
Atlas wchodzi w kolejną fazę komunikacji związanej z nowym Gruntem NKP. To innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom nie kapie, nie chlapie i zapewnia w 100 proc. czystą pracę. Nawiązując do możliwości gruntu, ale także haseł kampanii, firma przygotowała spot, którego akcja dzieje się w… konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec...
Medallia wspiera Schneider Electric w zwiększaniu satysfakcji klientów dzięki przekazaniu spersonalizowanych informacji pracownikom w czasie rzeczywistym
Medallia nawiązał współpracę z firmą Schneider Electric, aby zmodernizować proces zbierania, mierzenia i zarządzania satysfakcją klientów. Koncentrując się na uwagach odbiorców, Schneider Electric wdrożył innowacyjne sposoby wspierania działań związanych z ich obsługą oraz satysfakcją poprzez zmianę sposobu postrzegania podróży klienta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764