logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konferencja Podzlecania Druku on-line

  PR 04.03.2021, przeczytano 178 razy

Wydarzenie on-line, dedykowane dla firm z branży poligraficznej, które interesuje temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konferencja-podzlecania-druku-on-line,390475,artykul.html

Co zyskasz dzięki udziałowi w Konferencji?

 • Poznasz liderów poszczególnych segmentów rynkowych i ich ofertę
 • Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi
 • Poznasz możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu w module Podzlecania IwarePrint
 • Dowiesz się jak w łatwy i szybki sposób Udostępniać swoje produkty innym Drukarniom i Agencjom oraz jak poszerzyć sprzedaż o rynki zagraniczne
 • Dowiesz się jak poszerzać swoją ofertę i zaciągać produkty od innych na swój sklep internetowy
 • Poznasz nowoczesne narzędzia marketingowe i sprzedażowe

Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi

To wydarzenie dla Agencji reklamowych, Drukarni, Grafików i tych wszystkich, którzy chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny.

To wydarzenie także dla tych, którzy chcą poszerzać swoją ofertę sprzedaży, otwierać nowe kanały sprzedażowe i oferować swoje własne produkty i usługi innym drukarniom i agencjom, realizując dla nich druk i produkcję. Wydarzenie IwarePrint powinno zatem trafić zarówno do tych, którzy już teraz chcą Udostępniać swoje produkty innym, jak i tych, którzy mogą chcieć je Podzlecać.

Poznasz Moduł Podzlecania

Całość wydarzenia związana jest z Modułem Podzlecania w systemie IwarePrint. Moduł, który umożliwia automatyzację outsourcowania produktów i procesów produkcyjnych między drukarniami i agencjami reklamowymi. Moduł, który od momentu premiery (2018 r) jest najczęściej wybieranym modułem w systemie IwarePrint. Wreszcie moduł dzięki, któremu możesz podjąć współpracę z ponad dwudziestoma drukarniami, które umożliwiają zaciągnięcie na Twój sklep on-line ponad 400 różnych produktów. Poczynając od wizytówek, plakatów, kończąc na smyczach, otwieraczach, czy kubkach reklamowych.

Posłuchaj liderów poszczególnych segmentów rynkowych.

Dowiedz się jakie firmy Udostępniają już teraz swoje produkty i poznaj ich przedstawicieli. Posłuchaj w czym się specjalizują. Jakie mają terminy realizacji, ceny i park maszyn. Poznaj tych z, którymi współpracę możesz rozpocząć już dziś, jak również tych, których oferta już za chwilę pojawi się w Podzlecaniu.

Prelegenci

Oprócz przedstawicieli IwarePrint swój udział w Wydarzeniu już teraz potwierdziły takie firmy jak (kolejność alfabetyczna): Drukexpress.pl, Drukujtaniej.pl , E-druk.pl , Mprint, Printagram, Spiroprint, Wydrukujemy.to Liczba Prelegentów wraz z zbliżającym się wydarzeniem będzie rosnąć.

Zobacz nasze najnowsze narzędzia: Kreator i Preflight

To wreszcie wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać narzędzia, które ułatwią im pracę codzienną w Poligrafii. Zaprezentujemy działanie Kreatora jak również zaprezentujemy najnowszy Moduł Preflight, który umożliwia automatyczne sprawdzanie i poprawianie plików przesyłanych przez Klientów Twojej drukarni i agencji reklamowej.

Program Konferencji

 • 10:00 - 11:30 - Podzlecanie z IwarePrint
 • 12:00 - 13:30 - Outsourcing / Dropshipping
 • 14:00 - 15:30 - Niezbędne narzędzia do pracy

Między blokami wykładowymi, będziemy robić 30 minutową przerwę podczas, której pokażemy Wam jak łatwo i szybko uruchomić swoją własną drukarnię on-line dzięki systemowi IwarePrint!

 • WWW wydarzenia (rejestracja & więcej informacji) TUTAJ
 • Data: 19.03.2021 / Godziny: 10:00 - 15:00

Źródło: IwarePrint

www.iwareprint.pl

Dodatkowe informacje:

Organizator wydarzenia:
IwarePrint - od przeszło 11 lat tworzymy branżę web-to-print w Polsce, jesteśmy jednym z liderów rynku. Przez lata z naszego narzędzia skorzystało i aktywnie korzysta ponad 150 firm. Mamy Klientów praktycznie w każdej części Polski. Poza granicami z naszych usług korzystają m.in drukarnie w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Węgrzech. Wśród Klientów posiadamy zarówno drukarnie offsetowe, cyfrowe wielkoformatowe jak i agencje reklamowe. Co tydzień w Piątki, dla nowych klientów, organizujemy Webinary on-line – Wprowadzające w świat IwarePrint’a.


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: iwarePRINT

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image pozyskało 6 mln zł z prywatnej emisji akcji z przeznaczeniem na projekty gamingowe
Platige Image zakończyło prywatną emisję akcji, w ramach której pięciu inwestorów instytucjonalnych nabyło 240 tys. akcji, stanowiących 7% w podwyższonym kapitale, podała spółka. Pozyskany kapitał w wysokości 6 mln zł będzie w całości przeznaczony na realizację pierwszych projektów gamingowych, w związku z nową strategią Spółki na lata...
Obiektyw Voigtlander Ultron I i II 28 mm f/2,0 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam zaprezentować nową wersję obiektywu Voigtlander Ultron 28 mm f/2,0 z mocowaniem Leica M.
Mary Kay Inc. uruchamia platformę Suite 13TM zapewniającą angażujące doświadczenia wirtualne
Globalna marka kosmetyczna Mary Kay Inc. i działające w jej ramach Global Design Studio przedstawiają Suite 13TM, innowacyjne wirtualne doświadczenie kosmetyczne, które wykorzystuje wirtualną rzeczywistość do stworzenia wersji cyfrowej pierwszego wirtualnego showroomu Mary Kay. Zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii wirtualnej rzeczywistości nowy Suite 13TM oferuje...
SPi Global zmienia markę na Straive
SPi Global zaprezentował swój nowy awatar pod nazwą Straive (wymawiany tak samo jak słowo „strive” - „strajw” [dążyć]). Po licznych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach, w tym dużych przejęciach, otwarciu nowych strumieni przychodów czy dalszej konsolidacji kluczowych działów przedsiębiorstwa, nowa marka na nowo definiuje propozycję...
Trwa kampania informacyjna #Szczepimysię dedykowana rocznikom 1962-1973
Od 12 kwietnia trwa kampania informacyjna #SzczepimySię skierowana do osób w wieku 48-59 lat. Wszyscy urodzeni w latach 1962-1973, którzy są zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, mają możliwość zarejestrować się na konkretny termin. Ambasadorem kampanii jest znany i lubiany aktor Cezary Pazura.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764