logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konferencja Print and Win już po raz trzeci

   18.06.2015, przeczytano 1038 razy
ilustracja

Podczas wrześniowych targów Festiwal Druku (pełna nazwa: Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań) już po raz trzeci odbędzie się konferencja poświęcona technologii Web2Print - Print & Win. Przedstawiciele branży poligraficznej przedstawią najważniejsze zagadnienia internetowych systemów zarządzania pracą i sprzedażą usług drukarni. Słuchacze będą mogli poznać główne zalety tych systemów, a także możliwości jakie uzyskają dzięki wprowadzeniu tych rozwiązań we własnych drukarniach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konferencja-print-and-win-juz-po-raz-trzeci,25195,artykul.html

- Technologie Web2Print stają się normą rynku poligraficznego. Wedle prognoz, w 2017 roku rynek ten w naszym kraju będzie wart aż 14 mld złotych, a połowa sprzedaży ma być realizowana właśnie przez Internet. Moduły internetowe pozwalające na składanie i monitorowanie całego procesu zamówień bez wychodzenia z domu to oszczędność czasu i pieniędzy dla klienta. Oszczędzają też drukarnie, którym te systemy pozwalają obniżyć koszta produkcji i ułatwiają ekspansję na rynki zagraniczne - mówi Monika Opałka z OOH magazine, organizatora targów.

Prezentacja podczas konferencji jest bezpłatna dla wystawców Festiwalu Druku, natomiast istnieje możliwość wzięcia udziału za opłatą dla pozostałych firm. Ilość miejsc jest ograniczona.

Konferencja odbędzie się 9 września 2015 r., w Warszawskim Centrum EXPO XXI podczas Festiwalu Druku.

Festiwal druku objęty jest patronatem medialny Signs.pl.

Źródło: Festiwal Druku

www.festiwaldruku.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764