logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta na Labelexpo Europe 2023

  PR 21.08.2023, przeczytano 440 razy

Dołącz do nas na targach Labelexpo Europe 2023, aby odkryć najnowocześniejsze możliwości oprogramowania i usług, oparte na globalnej wiedzy i lokalnych rozwiązaniach. Największe w Europie targi etykiet odbędą się w Brukseli w dniach 11-14 września.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-na-labelexpo-europe-2023,401110,artykul.html

Jak etykiety mogą wpłynąć na Twoją firmę?

Twoim celem jest rozwijanie swojego biznesu, a my z pasją wesprzemy Cię w realizacji tego celu. Oferujemy rozwiązania w zakresie druku i specjalistyczną wiedzę, której potrzebujesz. Pomagamy cieszyć się większą wszechstronnością, elastycznością i wydajnością – aby napędzać rozwój firmy przy każdej okazji.

Dzieląc stoisko z MGI Digital Technology, wykorzystamy wspólną wiedzę, aby zademonstrować, w jaki sposób można rozwijać pomysły i zwiększać rentowność, wykorzystując możliwości druku.

Spodziewaj się angażującej, interaktywnej przestrzeni, która pobudzi wyobraźnię i potencjał ambitnych twórców etykiet. Dzięki naszej pasji odkryjemy, co jest możliwe w cyfrowej produkcji etykiet.

Przyjdź na nasze stoisko C21/C22 w hali 8. Poznaj pełny cykl produkcji etykiet i odkryj najnowsze trendy, by zainspirować swoich klientów. Oto krótki przegląd, czego możesz się spodziewać:

AccurioLabel 400

Nasza najnowsza cyfrowa drukarka etykiet wyznacza nowe standardy dzięki niezrównanej rozdzielczości 2400 x 1200 dpi. Innowacyjna wbudowana kontrola kolorów zapewnia nieskazitelną spójność kolorów, utrzymując niezwykłą wartość delta e poniżej 3. Poznaj moc naszego nowego białego tonera, oferującego ponad 70% nieprzezroczystości, zachowując tę samą niezrównaną niezawodność, co nasze sprawdzone tonery CYMK.

AccurioLabel 230 z personalizacją Inkjet

Szybki, elastyczny, niezawodny i wydajny cyfrowy druk etykiet - w tym wykończenie Inline i personalizacja Inkjet.

PKG-1300

Print-on-demand dla producentów tektury falistej, przetwórców, drukarni i właścicieli marek, poszukujących rozwiązania do druku cyfrowego w krótkich seriach - oszczędność czasu i pieniędzy.

MGI JETvarnish 3D Web Compact

MGI JETvarnish 3D Web Compact to idealne rozwiązanie dla drukarni etykiet. Maszyna umożliwia w pojedynczym cyklu nakładanie, zgodnie ze 100% cyfrowym procesem, lakieru selektywnego UV oraz tłoczenia na gorąco – płaskiego lub reliefowego, ze stałymi lub zmiennymi danymi.

MGI Octopus Web

MGI Octopus Web oferuje zupełnie nową technologię cyfrowego cięcia i wykańczania etykiet samoprzylepnych przy użyciu 4-osiowych głowic tnących wyposażonych w ostrza tnące.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp.z o.o.

www.konicaminolta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso i Altris planują „najbardziej proekologiczną baterię na świecie”
Stora Enso poinformowała o nawiązaniu współpracy ze szwedzką firmą Altris, specjalizującą się w produkcji baterii sodowo-jonowych. Celem, jak podają partnerzy przedsięwzięcia, jest rozwijanie i komercjalizacja łańcucha dostaw dedykowanego proekologicznym bateriom, obejmującego cały kontynent europejski. W ramach wspólnego projektu stworzony przez Stora Enso...
drupa 2024: Sun Chemical proekologicznie dla branży opakowań
Firma Sun Chemical, pomimo braku własnego stoiska, aktywnie włączyła się w różne inicjatywy podczas zakończonych niedawno targów drupa 2024. Większość z nich realizowała z kluczowymi partnerami biznesowymi, koncentrując się na rynku opakowań. Sun Chemical skupił się na aspektach proekologicznych, bazując i czerpiąc ze swoich wieloletnich doświadczeń...
drupa 2024: Konica Minolta świętuje ponad 200 sprzedanych maszyn
Olbrzymie zainteresowanie branży, silne partnerstwa biznesowe z klientami oraz prestiżowa nagroda – to wszystko przyczyniło się do sukcesu lidera transformacji cyfrowej Konica Minolta na targach drupa 2024.
Koenig & Bauer/Royalpack - wywiad
Drukarnia Royalpack ze Słonego k. Zielonej Góry od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury falistej, wytwarza też sam surowiec. W ubiegłym roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe i liczne zapytania – także ze strony obecnych klientów – zainicjowała nowy, strategiczny ruch w swojej działalności: uruchomienie produkcji opakowań jednostkowych z tektury...
Prima Tapes & Labels z maszyną fleksograficzną Mark Andy Evolution
Brytyjska drukarnia Prima, zainstalowała niedawno nową maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution Series E5 o szerokości wstęgi 340 mm. Firma specjalizuje się w drukowaniu i przetwarzaniu etykiet, a ww. maszyna została zainstalowana w jej zakładzie w Oprington k. Londynu. Wyposażona w sześć zespołów drukujących w technice flekso UV, zwiększyła znacząco jej potencjał...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764