logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta po targach Poligrafia 2011

   28.04.2011, przeczytano 1409 razy

Podczas czterodniowych spotkań w poznańskich halach targów Poligrafia 2011, Konica Minolta wraz z produkcentami i dystrybutorami maszyn introligatorskich przybliżyła odwiedzającym proces poligraficzny od A do Z.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-po-targach-poligrafia-2011,12451,artykul.html

Pierwszego dnia targów na stoiskach firm Grafmasz, Tomaco i Zinart stanął system bizhub PRESS C8000 Konica Minolta. Firmy mogły pokazać odwiedzającym przebieg całego procesu produkcyjnego - od druku, po profesjonalną oprawę na przykładzie folderów marketingowych. Chętni poznać mogli również tajniki kontrolera stworzonego przez Konica Minolta i Creo, który według zapewnień producenta rozbudowuje paletę możliwości kolorowych systemów Konica Minolta o uniwersalne funkcje VDP, poprawia integrację z zewnętrznym obiegiem dokumentów oraz ułatwia zarządzanie kolorami i zwiększa wydajność. 

Na odwiedzających czekały także przeprowadzone przez redakcję ''Świata Druku'' warsztaty ''Color Management w praktyce'', na których Adam Bieniewski, Production Printing & Solutions Product Manager, opowiedział o kontroli barwy, prowadząc praktyczną prezentację systemu bizhub PRESS C7000 wraz z kontrolerem Konica Minolta HIKARI. 

Prezentowane na targach urządzenia bizhub PRESS C7000 i bizhub PRESS C8000 swoją premierę miały na przełomie 2010/2011 roku. Targi Poligrafia 2011 zakończyły się 15 kwietnia.

Źródło: Konica Minolta
www.konicaminolta.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pionierski rozwój - druk cyfrowy na elastycznych i rozciągliwych foliach
Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET
Pandemia Covid 19, która w ostatnich tygodniach ponownie zaostrzyła swój przebieg w większości krajów, podobnie jak w wielu innych sektorach odcisnęła wyraźne piętno także na wynikach biznesowych Grupy Koenig & Bauer. W trzecim kwartale poziom zamówień spadł o 13,8% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego do poziomu 232,6 mln EUR, z kolei...
Automatyczna linia do oprawy w spiralę zamykaną PBW 580S w firmie Ornavi
Firma Ornavi z siedzibą w Kielcach w województwie świętokrzyskim swoją działalność rozpoczęła w 1994 i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku poligraficznym świadcząc usługi dla drukarni i agencji reklamowych.
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764