logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta po targach Poligrafia 2011

   28.04.2011, przeczytano 1428 razy

Podczas czterodniowych spotkań w poznańskich halach targów Poligrafia 2011, Konica Minolta wraz z produkcentami i dystrybutorami maszyn introligatorskich przybliżyła odwiedzającym proces poligraficzny od A do Z.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-po-targach-poligrafia-2011,12451,artykul.html

Pierwszego dnia targów na stoiskach firm Grafmasz, Tomaco i Zinart stanął system bizhub PRESS C8000 Konica Minolta. Firmy mogły pokazać odwiedzającym przebieg całego procesu produkcyjnego - od druku, po profesjonalną oprawę na przykładzie folderów marketingowych. Chętni poznać mogli również tajniki kontrolera stworzonego przez Konica Minolta i Creo, który według zapewnień producenta rozbudowuje paletę możliwości kolorowych systemów Konica Minolta o uniwersalne funkcje VDP, poprawia integrację z zewnętrznym obiegiem dokumentów oraz ułatwia zarządzanie kolorami i zwiększa wydajność. 

Na odwiedzających czekały także przeprowadzone przez redakcję ''Świata Druku'' warsztaty ''Color Management w praktyce'', na których Adam Bieniewski, Production Printing & Solutions Product Manager, opowiedział o kontroli barwy, prowadząc praktyczną prezentację systemu bizhub PRESS C7000 wraz z kontrolerem Konica Minolta HIKARI. 

Prezentowane na targach urządzenia bizhub PRESS C7000 i bizhub PRESS C8000 swoją premierę miały na przełomie 2010/2011 roku. Targi Poligrafia 2011 zakończyły się 15 kwietnia.

Źródło: Konica Minolta
www.konicaminolta.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W czasie pandemii Covid-19 co piąta firma poligraficzna podniosła nakłady na odnowienia parku maszyn i urządzeń, a co szósta zwiększyła poziom automatyzacji produkcji. Nieco więcej przedsiębiorstw planuje inwestować w te obszary również w najbliższych miesiącach. W porównaniu do pomiaru przeprowadzonego przed wybuchem pandemii, firmy z tej branży inwestują...
Politechnika Łódzka i DS Smith zawarły umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej
Politechnika Łódzka i DS Smith Polska sp. z o.o. zawarły w czwartek 17 czerwca 2021 roku umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej. Dokument podpisali: Rektor prof. Krzysztof Jóźwik i Prezes Zarządu firmy Krzysztof Sadowski.
„Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” webinarium Mark Andy
Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark...
Janmar Centrum inwestuje w drugą fabrykę opakowań z tektury falistej
Janmar Centrum, producent opakowań z tektury falistej, mający swoją siedzibę w Trzcinicy, w południowo zachodniej Polsce wybuduje drugą fabrykę. Nowa inwestycja powstanie w Strykowie (centralna polska), na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz
Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764