logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta po targach Poligrafia 2011

   28.04.2011, przeczytano 1434 razy

Podczas czterodniowych spotkań w poznańskich halach targów Poligrafia 2011, Konica Minolta wraz z produkcentami i dystrybutorami maszyn introligatorskich przybliżyła odwiedzającym proces poligraficzny od A do Z.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-po-targach-poligrafia-2011,12451,artykul.html

Pierwszego dnia targów na stoiskach firm Grafmasz, Tomaco i Zinart stanął system bizhub PRESS C8000 Konica Minolta. Firmy mogły pokazać odwiedzającym przebieg całego procesu produkcyjnego - od druku, po profesjonalną oprawę na przykładzie folderów marketingowych. Chętni poznać mogli również tajniki kontrolera stworzonego przez Konica Minolta i Creo, który według zapewnień producenta rozbudowuje paletę możliwości kolorowych systemów Konica Minolta o uniwersalne funkcje VDP, poprawia integrację z zewnętrznym obiegiem dokumentów oraz ułatwia zarządzanie kolorami i zwiększa wydajność. 

Na odwiedzających czekały także przeprowadzone przez redakcję ''Świata Druku'' warsztaty ''Color Management w praktyce'', na których Adam Bieniewski, Production Printing & Solutions Product Manager, opowiedział o kontroli barwy, prowadząc praktyczną prezentację systemu bizhub PRESS C7000 wraz z kontrolerem Konica Minolta HIKARI. 

Prezentowane na targach urządzenia bizhub PRESS C7000 i bizhub PRESS C8000 swoją premierę miały na przełomie 2010/2011 roku. Targi Poligrafia 2011 zakończyły się 15 kwietnia.

Źródło: Konica Minolta
www.konicaminolta.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Światowa premiera maszyny Varijet 106 firmy Koenig & Bauer Durst
W Radebeul k. Drezna odbyła się światowa premiera maszyny VariJET 106 firmy Koenig & Bauer Durst, towarzyszyły jej ekskluzywne pokazy na żywo. Modułowa cyfrowa maszyna drukująca typu single-pass przeznaczona dla rynku pudełek składanych powstała we współpracy pomiędzy firmami Koenig & Bauer i Durst.
Grupa Rossmann inwestuje w maszynę Corrucut firmy Koenig & Bauer
Przedsiębiorstwo ROMCARTON S.A., należące do francuskiej grupy Rossmann, inwestuje w maszynę CorruCUT firmy Koenig & Bauer. Posiadająca siedem zespołów drukujących maszyna będzie najdłuższym jak do tej pory urządzeniem CorruCUT. Latem przyszłego roku ma ono już podjąć produkcję w rumuńskiej miejscowości Popesti-Leordeni w pobliżu Bukaresztu, w jednym z...
Graphic Packaging Holding uzyskał zgody na nabycie AR Packaging
Spółka Graphic Packaging Holding (NYSE: GPK), („Graphic Packaging”), czołowy dostawca ekologicznych opakowań z włókien naturalnych dla producentów żywności, napojów, gastronomii oraz wytwórców innego rodzaju wyrobów konsumenckich, ogłosiła dziś uzyskanie wszystkich zgód niezbędnych do sfinalizowania planowanego nabycia. Sfinalizowanie transakcji planuje się na listopad...
Broszura „Wypełnianie i amortyzacja”
Dobór odpowiedniego opakowania to jeden z kluczowych czynników, wpływających na bezpieczeństwo pakowanych i magazynowanych produktów. Niemniej istotny jest wybór właściwego materiału amortyzującego czy wypełniającego wolną przestrzeń.
Sztywna elastyczność, czyli przyszłość tektury falistej na rynku opakowaniowym i nowe perspektywy
Digitalizacja i gwałtowny rozwój e-commerce z jednej strony oraz większa niż kiedykolwiek świadomość wyborów zakupowych wśród klientów z drugiej – nowe globalne i lokalne uwarunkowania rynku znajdują bardzo wyraźne odzwierciedlenie w przemyśle opakowań. Konica Minolta Business Solutions podjęła się diagnozy sektora i na tej bazie przygotowała katalog rozwiązań na miarę...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764