logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta podsumowuje targi Labelexpo Europe 2023

  PR 03.10.2023, przeczytano 378 razy
ilustracjastrzałka

Konica Minolta świętuje wyjątkowy sukces na Labelexpo Europe z dużą liczbą leadów sprzedażowych i siedmioma nowymi kontraktami ogłoszonymi na unikatowym stoisku w Brukseli.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-podsumowuje-targi-labelexpo-europe-2023,401579,artykul.html

Koncentrujący się na procesach produkcyjnych w sektorach opakowań i etykiet, lider technologii zaprezentował innowacyjne i kompleksowe ekosystemy podczas Labelexpo Europe 2023. Wszystko po to, aby pokazać klientom i innym uczestnikom targów, w jaki sposób mogą na nowo przemyśleć swoje możliwości.

Niecałą dekadę po tym, jak gigant technologiczny po raz pierwszy ogłosił wstępne plany wejścia na rynek druku etykiet, Konica Minolta stała się liderem branży cyfrowych systemów do druku etykiet. Przyczyniło się do tego zaangażowanie firmy w rewolucjonizowanie technologii druku i ciągłe zwiększanie wydajności operacyjnej, aby pomóc przetwórcom etykiet dostrzec potencjał rozwijającego się rynku cyfrowego.

Jako lider europejskiego rynku cyfrowych systemów do druku etykiet, odnieśliśmy wyjątkowy sukces na targach Labelexpo 2023" - powiedział Sacha-Vittorio Paolucci, Head of Industrial Print Business Development w Konica Minolta Europe. „Z ponad 570 potencjalnymi klientami pozyskanymi w ciągu czterech dni i siedmioma sprzedażami ogłoszonymi na naszym stoisku, byliśmy zachwyceni, że mogliśmy spotkać się z tak wieloma odwiedzającymi, aby pomóc im dostrzec potencjał cyfrowej produkcji etykiet i opakowań oraz otrzymać tak wiele pozytywnych opinii na temat naszego wyjątkowego stoiska zarówno pod względem projektu, jak i jego konstrukcji".

Wszystkie nasze rozwiązania opierają się na wymaganiach przetwórców etykiet, niezależnie od tego, czy są to etykiety jedno-, czy wieloelementowe. Obecnie nie wprowadzamy żadnego rozróżnienia. Jak przekonali się uczestnicy, wraz z naszymi partnerami sprzedajemy rozwiązania jako jedność- wszystkie zintegrowane i zautomatyzowane w oparciu o zasady Przemysłu 5.0”.

Nasze współprace reprezentują nasze zaangażowanie w rewolucjonizowanie technologii druku i poprawę efektywności operacyjnej. Wydarzenie Labelexpo 2023 było kolejną doskonałą okazją do zaprezentowania na żywo naszego zaangażowania na rzecz klientów i całej branży".

Dodał: „Sprzedaliśmy ponad 1200 systemów na całym świecie. Cyfrowa produkcja etykiet jest teraz technologią głównego nurtu. Chcemy nadal przesuwać granicę i pomagać w zwiększaniu możliwości drukowania".

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raja: rozwiązania dla klientów w dziedzinie e-commerce i opakowań
W dzisiejszym świecie biznesu innowacje w obszarze e-commerce i opakowań stały się nieodłącznym elementem sukcesu. Firmy dostosowują się do zmieniających się trendów, aby usprawnić procesy logistyczne i pakowania, jednocześnie dbając o zrównoważony rozwój. Kluczowe staje się też zindywidualizowane podejście do klienta.
Koenig & Bauer: wywiad z Filipem Krajewskim, MMP Neupack Polska
MM Packaging to jedna z największych na świecie grup poligraficznych, działająca w 64 lokalizacjach i specjalizująca się w produkcji opakowań na bazie tektury litej. Jest częścią austriackiego koncernu Mayr-Melnhof, który – poza działalnością w obszarze opakowań – zajmuje się też produkcją kartonu. Grupa jest obecna również w naszym kraju, gdzie...
Canon Imagepress V1350 w drukarni Box-Graf
Kiedy Robert Szymańczak - właściciel drukarni Box-Graf - rozpoczął poszukiwania maszyny do druku kolorowego i czarno-białego, zależało mu na urządzeniu, które gwarantowałoby wysoką jakość produkcji, ale także wydajność, a co za tym idzie – przyniosłoby jego firmie oszczędności. Trafił wówczas na urządzenie Canon w ofercie Amagraf. Dogłębna analiza...
Sun Chemical: farby do druku arkuszowego bezpieczne dla żywności
Sun Chemical po raz kolejny rozszerzył swoją ofertę w obszarze rozwiązań do druku arkuszowego, skierowanego do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Portfolio firmy zostało wzbogacone o innowacyjny, "zielony" odcień niebieskiego pigmentu. Jak podkreśla producent, pigmenty te umożliwią projektantom opakowań i właścicielom marek korzystanie z szerszego gamutu...
Włókna formowane: współpraca Matrix Pack i Stora Enso
Matrix Pack – jeden z czołowych w skali świata dostawców bazujących na włóknach produktów i rozwiązań opakowaniowych do żywności, nawiązał współpracę ze Stora Enso w obszarze oferowanej przez nią usługi Fiber as a Service (FaaS). Jej celem jest przyspieszenie działań Matrix Pack związanych z jeszcze szybszym wprowadzeniem na rynek jej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764