logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta zaprezentuje najnowsze innowacje na targach drupa „virtual.drupa”

  PR 26.02.2021, przeczytano 336 razy

Konica Minolta zaprezentuje najnowsze innowacje i weźmie udział w licznych sesjach internetowych na targach cyfrowych "virtual.drupa" w dniach 20-23 kwietnia 2021 r., organizowanych przez Messe Düsseldorf. W ciągu czterech dni lider technologiczny zaprezentuje globalnej społeczności drukarskiej swoje produkty, przepływy pracy i spostrzeżenia rynkowe w obszarach druku arkuszowego suchotonerowego, etykiet i opakowań oraz druku w formacie B2.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-zaprezentuje-najnowsze-innowacje-na-targach-drupa-_virtual.drupa_,390397,artykul.html

Budowanie silnego partnerstwa będzie kluczowym elementem roli Konica Minolta podczas targów online, które opierają się na trzech obszarach - konferencji, networkingu i wystawie. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Virtual.drupa daje możliwość interakcji poprzez czat i spotkania wideo. Codziennie odbywać się będą konferencje w pięciu różnych hotspotach drupa.  Połączone razem utworzą platformę do transferu wiedzy online opartą o hasła przewodnie, prezentacje, rundy dyskusyjne i sesje na żywo na temat przyszłych trendów.

- Wirtualne targi drupa będą ważnym dla nas wydarzeniem, podczas którego będziemy mogli  zaprezentować nasze zaangażowane przemysł poligraficznym. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby być u boku naszych klientów i budować silne partnerstwo oraz wspólnie rozwijać nasz przyszły biznes. Jako światowy lider technologii, jesteśmy zobowiązani do pomagania naszym klientom we wspólnym rozważeniu możliwości stojących przed nimi. - mówi Olaf Lorenz, General Manager International Marketing Division at Konica Minolta.

Źródło: Konica Minolta

www.konicaminolta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Światowy rekord Fort Dearborn w liczbie wykonanych odbitek na maszynie Heidelberg Speedmaster XL 106
Fort Dearborn, amerykańska firma specjalizująca się w produkcji etykiet i opakowań, mająca dwadzieścia zakładów w całym kraju, wykonała w 2020 roku prawie 82 miliony odbitek na swoim Heidelbergu Speedmaster XL 106 -8+L. Ten rekord związany był m.in. ze zwiększonym zapotrzebowaniem rynku na etykiety i opakowania na produkty spożywcze podczas pandemii COVID-19.
Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej...
Mark Andy organizuje kolejne branżowe webinaria dla studentów z całego świata
Tradycją stały się już organizowane przez Mark Andy spotkania dla studentów. W tym roku będą one miały charakter webinariów, kolejnych już organizowanych przez tę firmę. Skierowane są do studiujących z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i pokrewnymi. Odbędą się one w dwóch terminach. Z myślą o...
DrTusz.pl zachęca swoich klientów do włączenia się w akcję “Drzewo na zamówienie”. W dniach od 12 do 25 kwietnia 2021 r. każde zamówienie w sklepie DrTusz, to jedna sadzonka drzewa, które firma posadzi podczas finału w Nadleśnictwie Waliły - oficjalnego partnera wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764