WIADOMOŚCI

Koniec serwisu Bloog.pl - stracił uzytkowników

redakcja  PR 12.01.2018, przeczytano 309 razy

Wirtualna Polska wyłączy serwis do blogowania Bloog.pl. Na przeniesienie swoich danych użytkownicy mają czas do końca marca 2018. Decyzję podjęto z powodu spadającej popularności usługi i zmian na rynku mediów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/koniec-serwisu-bloog.pl---stracil-uzytkownikow,35093,artykul.html

Platforma zostanie wyłączona z końcem marca 2018 roku. Chcemy, by osoby zainteresowane dalszym blogowaniem miały jak najwięcej czasu na przeniesienie swoich treści – mówi Monika Modrzejewska, dyrektor działu zarządzania kontentem w Wirtualnej Polsce i dodaje: Platforma Bloog.pl powstała w 2005 roku. Przez 12 lat oczekiwania odbiorców zmieniły się. Z czasem dodatkową alternatywą dla czytelników blogów stały się media społecznościowe.

Platforma Bloog.pl największą popularnością cieszyła się na początku 2011 roku. Miała wtedy prawie 4 miliony użytkowników. Od tego czasu liczba aktywnie blogujących sukcesywnie malała. W ciągu ostatnich miesięcy spadła do kilkuset osób.

Wszyscy użytkownicy otrzymali mailowe powiadomienie o planowanym wyłączeniu. Kolejne zostanie wysłane na cztery tygodnie przed wyłączeniem platformy. Komunikat informujący pojawi się także po wejściu na dowolny blog na platformie.

Źródło: Wirtualna Polska SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

avatar użytkownika
herrero, 15.01.2018

"Przez 12 lat oczekiwania odbiorców zmieniły się..."
a platfoma bloog stała w miejscu.

avatar użytkownika
redakcja, 15.01.2018

Czyli sukces, bo według Ciebie 75% wzrost oglądalności Fotoblogii pod egidą WP to katastrofa...?  

avatar użytkownika
herrero, 15.01.2018

Za Twoje opinie nie odpowiadam i nie komentuję ich, masz przecież prawo do własnego zdania.

A fakt likwidacji mówi sam za siebie i nie trzeba go tłumaczyć.  Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 23.01.2018, 107 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone