logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs: logo dla biblioteki

   01.12.2014, przeczytano 2246 razy
ilustracja
Wizualizacja projektu

Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego ogłasza jednoetapowy Konkurs na projekt nowego logo i systemu identyfikacji wizualnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs%3A-logo-dla-biblioteki,23369,artykul.html

Biblioteka jest jedną z największych i najstarszych bibliotek publicznych w Polsce. Obecnie stoi u progu jednego z najważniejszych wydarzeń w swojej 100-letniej historii. Rok 2015 to koniec etapu I rozbudowy i modernizacji Biblioteki. Architektoniczna koncepcja prac, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Zadaniem Konkursu jest wyłonienie Autora (Zespołu Autorskiego), który przedstawi najlepsze projekty logo, a także koncepcji identyfikacji wizualnej. Projekty umożliwiające przedstawienie Biblioteki jako nowoczesnej instytucji kultury, reagującej na nowe wyzwania zmieniającego się otoczenia, ale też czerpiącej ze swojej ponad stuletniej tradycji.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym.

Autorom trzech najwyżej ocenionych Prac konkursowych zostaną przyznane nagrody pieniężne w wysokości:

  • 6 000 zł - za zajęcie I miejsca
  • 3 000 zł - za zajęcie II miejsca
  • 1 000 zł - za zajęcie III miejsca


Zwycięzca Konkursu zostanie zaproszony do negocjacji dotyczących warunków umowy na wykonanie pełnego projektu systemu identyfikacji wizualnej dla Biblioteki. Projekt systemu identyfikacji wizualnej będzie dotyczył istniejącego zabytkowego budynku Kierbedzia i nowego gmachu zrealizowanego w etapie I rozbudowy.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Projekty można zgłaszać do 8 grudnia br.

Źródło: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy

Więcej informacji (link zewnętrzny)

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

jak zwykle aktualna informacja...

avatar użytkownika
,

Dotarła do nas teraz więc publikujemy teraz - jest jeszcze tydzień. Jak ktoś się nudzi to może coś zaproponować.  

Najnowsze w tym dziale

Performics z tytułem Performanceowej Agencji Roku
W dniu 23 maja zostały ogłoszone wyniki VI edycji międzynorodowego konkursu Performance Marketing Diamonds EU, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej (e-Izbę). Tytuł Performance’owej Agencji Roku 2024 otrzymała agencja marketingu efektywnościowego Performics, należąca do Publicis Groupe.
Znamy jury 3. edycji konkursu The Next Gen of PR
W trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Związek Firm Public Relations - The Next Gen of PR - prace PR-owców oceniać będzie jury pod przewodnictwem Agaty Zeman, Managing Director w 24/7Communication oraz wiceprezeski zarządu ZFPR. W tym roku uczestnicy zmierzą się z zadaniem konkursowym przygotowanym przez markę Coca-Cola.
Mastercard i McCann: pierwszy Black Pencil dla Polski
Mastercard i McCANN Poland osiągnęły historyczny sukces na gali D&AD Awards 2024, zdobywając najwyższe wyróżnienie – Black Pencil – za kampanię "Gdzie Zamieszkać"/"Where to Settle". Jest to pierwszy Black Pencil w historii polskiej reklamy i branży marketingu, który potwierdza wyjątkowość tej licznie nagradzanej kampanii oraz globalne uznanie dla tego projektu.
Kerris z nominacją w Global Agency Awards 2024
KERRIS jako jedyna agencja z Polski została nominowana w kategorii Digital Agency of The Year konkursu Global Agency Awards 2024.
Trwają zgłoszenia do 25. edycji konkursu Effie Awards Poland
Po raz dwudziesty piąty, kampanie, działania i rozwiązania marketingowe oraz ich twórcy będą rywalizować o tytuł najbardziej efektywnych. Zgłoszenia do tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji konkursu potrwają do 5 lipca 2024 roku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764