logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie

   08.08.2020, przeczytano 556 razy
ilustracjastrzałka
Miejsce przeznaczone na neon

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs%3A-neon-dla-centrum-kultury-w-lublinie,388042,artykul.html

Projekt powinien uwzględniać charakter prowadzonej w budynku działalności, kontekst przestrzenny oraz możliwości realizacyjne.

Oceny zgłoszeń dokona Sąd Konkursowy w składzie:

  • Patryk Hardziej – projektant, grafik, kurator projektu NeonArt, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku;
  • Szymon Pietrasiewicz – animator kultury, kulturoznawca, aktywista miejski;
  • Zbigniew Sobczuk – kurator sztuk wizualnych, producent wydarzeń artystycznych, twórca aranżacji wystaw i designer;
  • Jacek Wielebski – projektant, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, współzałożyciel i kurator Stowarzyszenia Traffic Design. Specjalizuje się w zakresie projektowania i produkcji;
  • Marta Ludwiszewska aka „Martiszu” – Zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją, projektuje m.in. plakaty, książki, okładki płyt, ilustracje prasowe, identyfikacje wizualne oraz oprawy graficzne wydarzeń artystycznych.

ilustracjastrzałka

Organizator zamierza po zakończeniu Konkursu zorganizować wystawę, na której znajdą się wybrane prace nadesłane na Konkurs.

  • Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 sierpnia 2020 r.
  • Ogłoszenie wyników Konkursu: do 14 września 2020 r.
  • Kontakt, informacje: z.sobczuk@ck.lublin.pl

Więcej informacji, regulamin: http://ck.lublin.pl/2020/07/konkurs-projekt-neonu/

Źródło: Centrum Kultury w Lublinie

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

3. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja
Już 16 września rusza specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion  designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem ANIMACJA DLA PLANETY. Tematem łączącym wszystkie zadania konkursowe jest ekologia. Prace można zgłaszać do 14 października, zwycięzców poznamy 10 listopada.
Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane właśnie podczas zeszłotygodniowych targów.
Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni rozstrzygnięty
Już po raz kolejny wybrano zwycięzców w konkursie na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni. Nominowane lokale pozytywnie wpływają na przestrzeń publiczną, a celem konkursu jest wspieranie inicjatyw miastotwórczych oraz lokalnej społeczności.
Rekord zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze i dwie nowe grupy jurorskie
Do XVIII edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęło aż 395 zgłoszeń w 36 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu - liczba zgłoszeń wzrosła o ponad 19% w porównaniu do ubiegłego roku. W związku z rekordową liczbą zgłoszonych projektów, powołano dwie dodatkowe grupy jurorskie.
ERGO Hestia została laureatem Superbrands 2020 zdobywając  tytuł w kategorii ubezpieczenia i inwestycje. Tym samym została uznana za jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku. Wyróżnienie zostało przyznane przez organizację Superbrands w oparciu o badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia na próbie ponad 10 tys. respondentów oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764