logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs: Wrap & Remix by antalis Challenge

   09.02.2024, przeczytano 464 razy
ilustracja

Antalis, dystrybutor rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej, ogłasza konkurs, jakiego jeszcze Europa nie widziała. Rozwiń car wrappingowe skrzydła w czasie Wrap & Remix by antalis Challenge, który potrwa od lutego do czerwca 2024 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs%3A-wrap-and-remix-by-antalis-challenge,403062,artykul.html

Jest to okazja, aby podziękować swoim klientom i zaprezentować im pełną gamę rozwiązań z zakresu oklejania samochodów – procesu umożliwiającego częściowe lub całkowite pokrycie pojazdów samoprzylepną folią, z którego korzystają zarówno osoby prywatne chcące wyróżnić i spersonalizować swoje pojazdy, jak i floty komercyjne decydujące się na oklejanie swoich pojazdów w celach reklamowych (autobusy, pociągi itp.).

Większość profesjonalistów z tej branży, oprócz posiadania niezwykłej wiedzy na temat folii czy umiejętności oklejania samochodów, jest po prostu pasjonatami car wrappingu. Poprzez konkurs Wrap & Remix Antalis, jako dystrybutor wspierający ekspertów, chce przybliżyć, a może i ożywić jego historię.

To dlatego Nagrodą Główną w konkursie będzie Ford Mustang 350GT Shelby Clone z 1965 roku. Do tego nasi klienci będą walczyć o 99 innych nagród – od wyjazdu na Grad Prix Formuły 1 we Włoszech po wysokiej jakości sprzęt. No i nie zapominajmy o cotygodniowych i comiesięcznych losowaniach spośród wszystkich uczestników, gdzie będzie można wygrać kolejno – miniaturową replikę Forda Mustanga 350T oraz szafę grającą Monster Shop.

Aby zdobyć 30 punktów na dobry początek, wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej. Następnie każdy zakup kwalifikujących się produktów konkursowych za kwotę 10 € da 1 punkt do miesięcznego wyniku uczestnika. Dzięki dodatkowym akcjom ogłaszanym na początku każdego miesiąca będzie można dodatkowo pomnożyć zdobywane przez siebie punkty.

Szczęśliwy zwycięzca Forda Mustanga zostanie wylosowany spośród uczestników zajmujących pierwsze 100 miejsc w rankingu w dniu 12 lipca 2024 r. Losowanie to będzie transmitowane na żywo na Facebooku.

Lista kwalifikujących się produktów konkursowych pochodzi od wiodących marek w sektorze car wrappingu dystrybuowanych przez europejskie spółki zależne Antalis (w tym także przez Integart).

Źródło: Antalis

www.antalis.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najlepsze kreacje reklamowe 2023 nagrodzone przez Biuro Reklamy TVP
Biuro Reklamy TVP po raz dziewiąty wyróżniło najlepsze kreacje reklamowe wyznaczające najwyższe standardy językowe w przekazach komercyjnych oraz odgrywające istotną rolę społeczną i kulturalną. Wśród laureatów tegorocznego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa znalazły się: Fundacja Avalon, Jerónimo Martins Polska i PGE Polska Grupa Energetyczna. Wyróżnienia otrzymały...
Kaufland: Klip „Balon” wyróżniony w konkursie OLX „Liderzy Rekrutacji”
Połączenie działań komunikacyjnych Kaufland z pasją jednego z pracowników zostało nie tylko pozytywnie odebrane przez internautów, ale także docenione przez ekspertów HR i employer brandingu. Utwór „Balon” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu OLX „Liderzy Rekrutacji”, a sami odbiorcy okrzyknęli go mianem...
Kampania „Teraz Mnie Widzisz?” z nagrodą Biura Reklamy TVP
Ogólnopolska kampania społeczna Fundacji Avalon została wyróżniona nagrodą Biura Reklamowego TVP w kategorii Odpowiedzialność Społeczna. Akcja Złota Mowa Reklamowa zorganizowana została po raz dziewiąty i jak co roku ma na celu wyróżnienie najlepszych kreacji reklamowych, które odznaczają się nie tylko formą wyrazu, lecz także najwyższymi standardami...
Aspirin C z nagrodą w konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023
Digitalowa kampania reklamowa produktu Aspirin C, do której agencja MullenLowe Warsaw przygotowała strategię i kreację, otrzymała nagrodę w międzynarodowym konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023 w kategorii Precision Marketing Campaign & Activaction.
Cover Awarts 2023: trwają zgłoszenia do konkursu
Zgłoszenia do Cover awArts 2023, organizowanych przez Decybele Dizajnu są już na półmetku. Coroczny konkurs na najlepszą okładkę i oprawę graficzną albumu muzycznego odbywa się już po raz jedenasty, a jego zwieńczeniem ponownie będzie prezentacja zwycięskich projektów na wystawie, połączonej z rozdaniem nagród – kultowych już statuetek Cover awArts, a w tym roku...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764