logo
WIADOMOŚCI

Konkurs „Best Application Contest” zakończony

Mateusz Zawiślak  PR 11.09.2017, przeczytano 286 razy
ilustracjastrzałka
Miejsce 1 - Projekt nadesłany przez X signs Design Centre

Konkurs Ikonosa „Best Application Contest” został zakończony. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostały wytypowane trzy, które zostaną nagrodzone. Wybór nie był prosty,  zgłoszenia napłynęły z całego świata i większość z nich była na bardzo wysokim poziomie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-_best-application-contest_-zakonczony,33685,artykul.html

Miejsce 2 - Projekt nadesłany przez Chevron Creative Solutions

ilustracjastrzałka


Miejsce 3 - Projekt nadesłany przez Amagraf

ilustracjastrzałka

W najbliższym czasie firma Ikonos planuje przybliżyć nam sylwetki wygranych firm. Na stronie marki można zobaczyć wszystkie wygrane zgłoszenia wraz z nagrodami jakie otrzymały.

Źródło: Ikonos

www.ikonosmedia.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Konkurs na projekt koszulki Open’er Festival 2018
Alter Art Festival Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konkursie na projekt oficjalnej koszulki Open’er Festival 2018.
Konkurs na projekt muralu dla warszawskiego ZOO
Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału Konkursie na projekt i wykonanie muralu dla Warszawskiego ZOO. Zgłoszony w zeszłym roku pomysł muralu jako aranżacji muru wzdłuż ul. S. Starzyńskiego głosami Warszawiaków został skierowany do realizacji w roku 2018.
Gala Finałowa Art of Packaging 2018. Znamy opakowanie No Limits!
Poznań, 6 marca 2018: Wyjątkowy wieczór pełen emocji i wzruszeń dobiegł końca.Sala Ziemi po raz kolejny zamieniła się w magiczne miejsce wypełnione najbardziej kreatywnymi projektami opakowań z całej Polski. Gala Finałowa ART of PACKAGING 2018, która odbyła się 5 marca, była doskonałą okazją do spotkań przedstawicieli branży opakowaniowej. Tegoroczne wydarzenie uświetnili swoją obecnością wybitni...
Śląska Rzecz: 13. edycja konkursu
Suszarka do butów narciarskich z Ustronia, etykiety na dżemach z Sosnowca, a może nawigacja ułatwiająca parkowanie w Piekarach Śląskich czy Tarnowskich Górach? Kto tym razem zostanie laureatem konkursu „Śląska Rzecz”? Rusza konkurs i zgłaszają się pierwsi kandydaci.
Gdyńskie Centrum Kultury: Konkurs na identyfikację wizualną
Celem Konkursu jest wyłonienie wykonawcy systemu identyfikacji wizualnej Centrum Kultury w Gdyni po zmianie nazwy na Gdyńskie Centrum Kultury oraz miejsca swojej siedziby. Identyfikacja ma nawiązywać do charakteru dotychczasowej i planowanej działalności oraz charakteru i prestiżu nowej lokalizacji – modernistycznego budynku Konsulatu Kultury (dawny Dom Marynarza Szwedzkiego). ...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone