WIADOMOŚCI

Konkurs „Just Brief” agencji Performante

Mateusz Zawiślak   | 09.11.2017, przeczytano 334 razy
ilustracjastrzałka
Konkurs „Just Brief” agencji Performante

Studenci oraz absolwenci kierunków związanych z marketingiem i reklamą będą mogli wziąć udział w konkursie „Just Brief” organizowanym przez agencję Performante. Współorganizatorem konkursu, a zarazem pierwszym prawdziwym klientem dla uczestników jest firma mytaxi – pierwsza i najpopularniejsza na świecie aplikacja taxi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-_just-brief_-agencji-performante,34429,artykul.html

Zadaniem w konkursie jest opracowanie kampanii digitalowej na podstawie rzeczywistego briefu dostarczonego przez mytaxi. Stawką w konkursie są płatny staż, nagroda pieniężna i pierwsza zrealizowana kampania w portfolio.

Klucz do kariery w marketingu

W ramach konkursu „Just Brief” organizowanego i opracowanego przez Performante, studenci połączeni zostaną w 5-cio osobowe zespoły i będą mieli za zadanie stworzyć kreatywną kampanię promocyjną, na podstawie rzeczywistego briefu dostarczonego przez mytaxi. Na każdym etapie “Just Brief” studenci będą mogli liczyć na pomoc i wsparcie merytoryczne ze strony przydzielonych im mentorów – specjalistów pracujących w Performante. Najlepsi staną przed szansą odbycia stażu w agencji lub po stronie klienta natomiast zwycięska drużyna zdobędzie nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 zł.

Jak przebiega „Just Brief”?

Konkurs składa się z kilku etapów, odbywających się w siedzibie firmy. Etap pierwszy to warsztat strategiczny połączony z briefingiem oraz samodzielna praca drużyn nad strategią kampanii. Etap drugi to przygotowanie prezentacji, po uprzednich konsultacjach lub wsparciu ze strony specjalistów Performante. Finał polega na przedstawieniu wypracowanych kampanii przed jury, w skład którego wejdą: przedstawiciele Performante, mytaxi oraz Business Insider Polska. Jury wybierze jedną zwycięską grupę, która otrzyma 10.000 zł. Dodatkowo jest szansa, że najlepszy pomysł na kampanię zostanie zrealizowany przez mytaxi. Wszyscy uczestnicy mają szansę na otrzymanie propozycji płatnych praktyk w Performante, mytaxi lub Business Insider Polska.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.justbrief.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 listopada.

Źródło: Performante

www.performante.com

Dodatkowe informacje:

Patronami medialnymi konkursu są: businessinsider.com.pl, brief.pl, nowymarketing.pl, hrstandard.pl, dlastudenta.pl, interaktywnie.com

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
środa 22.11.2017, 117 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone