logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs „Kreatywni w druku!”

   26.01.2017, przeczytano 743 razy
ilustracjastrzałka

OOH magazine oraz FestiwalDruku.pl ogłaszają konkurs skierowany dla drukarń oraz agencji reklamowych, w którym do wygrania są trzy nagrody główne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-_kreatywni-w-druku%21_,31216,artykul.html

Jak wygrać?

  • Wydrukuj gwiazdę targów FestiwalDruku.pl. Jak i na czym? Czekamy na Twoją inwencję! Pobierz logo TUTAJ [RAR].
  • Zrób kreatywne zdjęcie Waszego zespołu z naszym logotypem!
  • Wyślij na adres: k.lipska@oohmagazine.pl


Trzy najbardziej interesujące zdaniem Jury realizacje zostaną nagrodzone:

  • I nagroda – profesjonalny monitor graficzny EIZO. Wartość nagrody 3000 PLN
  • II nagroda – ekspres do kawy. Wartość nagrody 1200 PLN
  • III nagroda – drukarka biurowa. Wartość nagrody 800 PLN


Jury nagrodzi 3 najbardziej kreatywne realizacje, a każde zgłoszenie zostanie nagrodzone zestawem „Super Drukarza”. Partnerem konkursu jest firma ALSTOR, producent profesjonalnych monitorów graficznych.

  • Czas nadsyłania zgłoszeń: do 31 marca 2017 r.
  • Ogłoszenie wyników: 10 kwietnia 2017 r.


WAŻNE:

Zdjęcia należy nadsyłać w terminie do 31.03.2017 br. na adres k.lipska@oohmagazine.pl. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 2MB, 300DPI. Zdjęcie nie może zawierać logotypu zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na publikacją we wszystkich wydawnictwach OOH magazine i u partnerów konkursu.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764