logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna

  PR 19.04.2019, przeczytano 1070 razy
ilustracjastrzałka

Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a Ty będziesz mógł zdobyć szansę na wygranie bezpłatnych biletów na nasze warsztaty kreatywne prowadzone przez ekspertów BenQ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-benq%3A-do-wygrania-monitor-pd2720u-i-nagroda-pieniezna,382169,artykul.html

Wzięcie udziału w konkursie jest naprawdę łatwe:

Krok 1: Za pomocą dowolnego programu zaprojektuj wygaszacz ekranu z motywem „True Colors Right Before You”. Pamiętaj, aby na projekcie znalazło się logo AQCOLOR. Do pobrania tutaj.

Krok 2: Pobierz zdjęcia modelu PD2720U i umieść zaprojektowany wygaszacz na pobranym zdjęciu monitora BenQ.

Krok 3: Zamieść swoją pracę na Instagramie, używając następujących hasztagów: #BenQdesignVueCompetition, #BenQscreensaver, #BenQPD2720U, #AQCOLOR. Upewnij się, że dołączyłeś do nas na Instagramie @inspiration_by_benq.

Krok 4: Trzymaj kciuki, a może właśnie Ty zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą!

Nagrody:

Podzieliliśmy konkurs na dwie kategorie: retusz oraz ilustracja. Oznacza to, że będzie dwóch zwycięzców pierwszej nagrody oraz dwóch zwycięzców drugiej nagrody.

 • Retuszerzy: oczekujemy od Was połączenia rzeczywistości z iluzją, aby otrzymać naprawdę niezwykłe projekty!
 • Ilustratorzy: zaskoczcie nas swoimi umiejętnościami, bez względu na wybraną technikę
 • Pierwsze miejsce: Nowy monitor DesignVue BenQ PD2720U oraz 3000 EURO.
 • Drugie miejsce: Nowy monitor DesignVue BenQ PD2720U.

Nagrody specjalne:

Jeśli nie wygrasz pierwszej lub drugiej nagrody, nadal możesz wygrać bezpłatne bilety na nasze warsztaty edukacyjne w całej Europie, prowadzone przez jednego z naszych ekspertów BenQ.

Zaprezentuj swoją pracę światu

Do wygrania są nie tylko wspaniałe nagrody. Zwycięskie wygaszacze ekranu będą dostępne do pobrania na stronie www.benq.eu. Będą również prezentowane na monitorach BenQ podczas targów, wystaw i innych branżowych wydarzeń, a efekty Twojej pracy będą mogli podziwiać wszyscy w całej Europie.

Wybór zwycięzcy

Czterech głównych zwycięzców, jak również laureaci nagród specjalnych zostaną ustaleni przez nasz zespół ekspertów, którzy będą szukać najlepiej skomponowanych, artystycznych i oryginalnych obrazów .

Prace retuszerów będą oceniane przez:

 • Dave Bergin - freelancer, CG/Motion Graphics, właściciel CG Shortcuts
 • Martin Benes - freelancer, Brand Influencer  
 • Kenneth Shinabery - artysta, fotograf, specjalista od social media i marketingu
 • Eva VIllazala - dyrektor artystyczny magazynu Lamono

Prace ilustratorów będą oceniane przez:

 • Martin Perhiniak - projektant graficzny, artysta, instruktor Adobe  
 • Massimo Nava - artysta, nauczyciel
 • Robert Hranitzky - projektant graficzny
 • Víctor Palau - projektant graficzny

Twój projekt musi zawierać motyw „True colors right before you” oraz logo AQCOLOR. Jeśli Twoja praca okaże się zwycięska, będziesz musiał / musiała dostarczyć nam oryginalny plik z projektem. Wymagana rozdzielczość wygaszacza to 3840 x 2160, 16:9.

Projekty prosimy przesyłać do 30 czerwca 2019. Laureaci zostaną ogłoszeni do 15 lipca 2019. Ten konkurs jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Europy.

Aby uzyskać pełne warunki konkursu, kliknij TUTAJ. Konkurs skierowany jest dla mieszkańców Europy.

Źródło: BenQ

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.
Graduation Projects 2019 - ruszyło przyjmowanie prac
Zapraszamy do wzięcia udziału w 18. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich.
Janmar Centrum z Trzcinicy zwycięzcą w konkursie Art Of Packaging 2019
Janmar Centrum z Trzcinicy - dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, będące liderem na rynku producentów opakowań z tektury falistej, został Zwycięzcą Kategorii Opakowanie Flekso w ogólnopolskim konkursie na najlepsze opakowanie roku 2019 – ART OF PACKAGING PROFESSIONAL.
Super Gift 2019: ruszyło głosowanie na najlepsze gadżety
Rozpoczęło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się we wrześniu w Warszawie FestiwalMarketingu.pl. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy.
Dwie nagrody Golden Arrow dla marki Amica
18 czerwca odbyła się  ceremonia wręczenia nagród w Konkursie Marketingu Bezpośredniego Golden Arrow, współorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Amica została nagrodzona dwoma nagrodami głównymi w kategoriach Program lojalnościowy B2B oraz Grywalizacja. Głównym celem konkursu Golden Arrow jest promowanie najlepszych praktyk w korzystaniu z narzędzi...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764