logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna

  PR 19.04.2019, przeczytano 698 razy
ilustracjastrzałka

Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a Ty będziesz mógł zdobyć szansę na wygranie bezpłatnych biletów na nasze warsztaty kreatywne prowadzone przez ekspertów BenQ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-benq%3A-do-wygrania-monitor-pd2720u-i-nagroda-pieniezna,382169,artykul.html

Wzięcie udziału w konkursie jest naprawdę łatwe:

Krok 1: Za pomocą dowolnego programu zaprojektuj wygaszacz ekranu z motywem „True Colors Right Before You”. Pamiętaj, aby na projekcie znalazło się logo AQCOLOR. Do pobrania tutaj.

Krok 2: Pobierz zdjęcia modelu PD2720U i umieść zaprojektowany wygaszacz na pobranym zdjęciu monitora BenQ.

Krok 3: Zamieść swoją pracę na Instagramie, używając następujących hasztagów: #BenQdesignVueCompetition, #BenQscreensaver, #BenQPD2720U, #AQCOLOR. Upewnij się, że dołączyłeś do nas na Instagramie @inspiration_by_benq.

Krok 4: Trzymaj kciuki, a może właśnie Ty zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą!

Nagrody:

Podzieliliśmy konkurs na dwie kategorie: retusz oraz ilustracja. Oznacza to, że będzie dwóch zwycięzców pierwszej nagrody oraz dwóch zwycięzców drugiej nagrody.

 • Retuszerzy: oczekujemy od Was połączenia rzeczywistości z iluzją, aby otrzymać naprawdę niezwykłe projekty!
 • Ilustratorzy: zaskoczcie nas swoimi umiejętnościami, bez względu na wybraną technikę
 • Pierwsze miejsce: Nowy monitor DesignVue BenQ PD2720U oraz 3000 EURO.
 • Drugie miejsce: Nowy monitor DesignVue BenQ PD2720U.

Nagrody specjalne:

Jeśli nie wygrasz pierwszej lub drugiej nagrody, nadal możesz wygrać bezpłatne bilety na nasze warsztaty edukacyjne w całej Europie, prowadzone przez jednego z naszych ekspertów BenQ.

Zaprezentuj swoją pracę światu

Do wygrania są nie tylko wspaniałe nagrody. Zwycięskie wygaszacze ekranu będą dostępne do pobrania na stronie www.benq.eu. Będą również prezentowane na monitorach BenQ podczas targów, wystaw i innych branżowych wydarzeń, a efekty Twojej pracy będą mogli podziwiać wszyscy w całej Europie.

Wybór zwycięzcy

Czterech głównych zwycięzców, jak również laureaci nagród specjalnych zostaną ustaleni przez nasz zespół ekspertów, którzy będą szukać najlepiej skomponowanych, artystycznych i oryginalnych obrazów .

Prace retuszerów będą oceniane przez:

 • Dave Bergin - freelancer, CG/Motion Graphics, właściciel CG Shortcuts
 • Martin Benes - freelancer, Brand Influencer  
 • Kenneth Shinabery - artysta, fotograf, specjalista od social media i marketingu
 • Eva VIllazala - dyrektor artystyczny magazynu Lamono

Prace ilustratorów będą oceniane przez:

 • Martin Perhiniak - projektant graficzny, artysta, instruktor Adobe  
 • Massimo Nava - artysta, nauczyciel
 • Robert Hranitzky - projektant graficzny
 • Víctor Palau - projektant graficzny

Twój projekt musi zawierać motyw „True colors right before you” oraz logo AQCOLOR. Jeśli Twoja praca okaże się zwycięska, będziesz musiał / musiała dostarczyć nam oryginalny plik z projektem. Wymagana rozdzielczość wygaszacza to 3840 x 2160, 16:9.

Projekty prosimy przesyłać do 30 czerwca 2019. Laureaci zostaną ogłoszeni do 15 lipca 2019. Ten konkurs jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Europy.

Aby uzyskać pełne warunki konkursu, kliknij TUTAJ. Konkurs skierowany jest dla mieszkańców Europy.

Źródło: BenQ

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania Onetu „100 lat Polsko” zdobyła drugie miejsce w konkursie INMA Global Media Award 2019 w kategorii Best Public Relations or Community Service Campaign, organizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Mediów Informacyjnych INMA. Zwycięzców ogłoszono 17 maja podczas INMA World Congress w Nowym Jorku.
Trwa Łódź Design Festival 2019 – konkurs make me! rozstrzygnięty
Podczas gali otwarcia 13. edycji Łódź Design Festival zostały wręczone nagrody o wartości 65 tysięcy złotych w konkursie make me! W tym roku otrzymali je Patrick Henry Nagel i Nils Körner za projekt „One Dollar Glasses” oraz Mateusz Mioduszewski za projekt „ASHka - ceramika z popiołu”.
Konkurs na logo Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon
Koniec z prostym niebieskim napisem „Cogiteon”. Do końca maja Małopolskie Centrum Nauki czeka na propozycje nowej identyfikacji wizualnej. Ma kojarzyć się z edukacją i człowiekiem, ma być czytelne i nowoczesne. Jak będzie wyglądać, przekonamy się już w połowie czerwca.
Konkurs Renault: Przyjmowanie zgłoszeń zakończone
Zakończył się czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Renault Easy City. Design the Future” skierowanego do osób, które podobnie jak Renault chcą uczestniczyć w kreowaniu miast i transportu przyszłości. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie miejsca przesiadkowego z infrastrukturą dla autonomicznego, współdzielonego pojazdu Renault EZ-GO. Organizatorzy otrzymali 13 prac...
Konkurs na logotypy wydziałów Politechniki Krakowskiej
W związku z reformą Szkolnictwa Wyższego Politechnika Krakowska zmienia swoją strukturę i postanowiła ujednolicić identyfikację wizualną swoich wydziałów. Politechnika pozostawia kolorystykę i sygnet dotychczasowego logo bez zmian dopuszczając jednocześnie zmianę typografii logotypu. Dotychczasowa identyfikacja wizualna wydziałów wymaga natomiast unowocześnienia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764