logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna

  PR 19.04.2019, przeczytano 1446 razy
ilustracjastrzałka

Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a Ty będziesz mógł zdobyć szansę na wygranie bezpłatnych biletów na nasze warsztaty kreatywne prowadzone przez ekspertów BenQ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-benq%3A-do-wygrania-monitor-pd2720u-i-nagroda-pieniezna,382169,artykul.html

Wzięcie udziału w konkursie jest naprawdę łatwe:

Krok 1: Za pomocą dowolnego programu zaprojektuj wygaszacz ekranu z motywem „True Colors Right Before You”. Pamiętaj, aby na projekcie znalazło się logo AQCOLOR. Do pobrania tutaj.

Krok 2: Pobierz zdjęcia modelu PD2720U i umieść zaprojektowany wygaszacz na pobranym zdjęciu monitora BenQ.

Krok 3: Zamieść swoją pracę na Instagramie, używając następujących hasztagów: #BenQdesignVueCompetition, #BenQscreensaver, #BenQPD2720U, #AQCOLOR. Upewnij się, że dołączyłeś do nas na Instagramie @inspiration_by_benq.

Krok 4: Trzymaj kciuki, a może właśnie Ty zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą!

Nagrody:

Podzieliliśmy konkurs na dwie kategorie: retusz oraz ilustracja. Oznacza to, że będzie dwóch zwycięzców pierwszej nagrody oraz dwóch zwycięzców drugiej nagrody.

 • Retuszerzy: oczekujemy od Was połączenia rzeczywistości z iluzją, aby otrzymać naprawdę niezwykłe projekty!
 • Ilustratorzy: zaskoczcie nas swoimi umiejętnościami, bez względu na wybraną technikę
 • Pierwsze miejsce: Nowy monitor DesignVue BenQ PD2720U oraz 3000 EURO.
 • Drugie miejsce: Nowy monitor DesignVue BenQ PD2720U.

Nagrody specjalne:

Jeśli nie wygrasz pierwszej lub drugiej nagrody, nadal możesz wygrać bezpłatne bilety na nasze warsztaty edukacyjne w całej Europie, prowadzone przez jednego z naszych ekspertów BenQ.

Zaprezentuj swoją pracę światu

Do wygrania są nie tylko wspaniałe nagrody. Zwycięskie wygaszacze ekranu będą dostępne do pobrania na stronie www.benq.eu. Będą również prezentowane na monitorach BenQ podczas targów, wystaw i innych branżowych wydarzeń, a efekty Twojej pracy będą mogli podziwiać wszyscy w całej Europie.

Wybór zwycięzcy

Czterech głównych zwycięzców, jak również laureaci nagród specjalnych zostaną ustaleni przez nasz zespół ekspertów, którzy będą szukać najlepiej skomponowanych, artystycznych i oryginalnych obrazów .

Prace retuszerów będą oceniane przez:

 • Dave Bergin - freelancer, CG/Motion Graphics, właściciel CG Shortcuts
 • Martin Benes - freelancer, Brand Influencer  
 • Kenneth Shinabery - artysta, fotograf, specjalista od social media i marketingu
 • Eva VIllazala - dyrektor artystyczny magazynu Lamono

Prace ilustratorów będą oceniane przez:

 • Martin Perhiniak - projektant graficzny, artysta, instruktor Adobe  
 • Massimo Nava - artysta, nauczyciel
 • Robert Hranitzky - projektant graficzny
 • Víctor Palau - projektant graficzny

Twój projekt musi zawierać motyw „True colors right before you” oraz logo AQCOLOR. Jeśli Twoja praca okaże się zwycięska, będziesz musiał / musiała dostarczyć nam oryginalny plik z projektem. Wymagana rozdzielczość wygaszacza to 3840 x 2160, 16:9.

Projekty prosimy przesyłać do 30 czerwca 2019. Laureaci zostaną ogłoszeni do 15 lipca 2019. Ten konkurs jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Europy.

Aby uzyskać pełne warunki konkursu, kliknij TUTAJ. Konkurs skierowany jest dla mieszkańców Europy.

Źródło: BenQ

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network z nagrodą w konkursie Digital Signage Awards 2020
Niestandardową, innowacyjną kampanię dla telewizji Fox, promującą serial „Chicago Fire”, poświęcony służbom ratowniczym, docenili najlepsi fachowcy w branży światowej. Nagroda Digital Signage Award przyznawana jest za niestandardowe, kreatywne i innowacyjnie technologicznie kampanie oraz za nadzwyczajne rozwiązania na polu digital signage, z wykorzystaniem cyfrowych nośników...
Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” nagrodzona przez Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu ilustracyjnego. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych laureatów.
Kreatywna Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Genezą konkursu jest rozwijanie kreatywności młodych grafików, a tegorocznym tematem, który daje artystom pole do popisu jest „Za dużo, za mało”.
IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764