logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Benq Photovue 2021 – Ruch w kadrze

  PR 16.04.2021, przeczytano 335 razy
ilustracjastrzałka

Aby uczcić wprowadzenie na rynek naszego najnowszego monitora dla fotografów i filmowców 4K SW271C rzucamy wyzwanie: ruch w kadrze! Sprawdź swoją kreatywność oraz umiejętności techniczne i weź udział w naszym konkursie. Daj sobie szansę na wygranie naszego najnowszego monitora oraz nagród pieniężnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-benq-photovue-2021-%E2%80%93-ruch-w-kadrze,391077,artykul.html

Uchwycenie ruchu w fotografii daje poczucie czasu oraz sprawia, że zdjęcia wyglądają bardziej naturalnie i atrakcyjnie. Chcemy, aby Twoje zdjęcia zabrały nas do miejsca i momentu, który zatrzymałeś.

Mimo że to trudne czasy dla branży fotograficznej, a wielu z nas utknęło w domach, nadal możemy tworzyć oryginalne obrazy obserwując nasze najbliższe otoczenie. Ruch widzimy wszędzie: chmury płynące po niebie, cienie i światło poruszające się po podłodze, liście na wietrze, falujące zasłony, kropelki wody na parapecie, psy biegające po parku, rozwiane włosy, fale rozbijające się o brzeg … Ruch jest wszędzie!

Nagrody:

 • Pierwsze miejsce: Najnowszy monitor BenQ SW271C PhotoVue oraz €1,000.
 • Drugie miejsce: Najnowszy monitor BenQ SW271C PhotoVue oraz €500.
 • Trzecie miejsce: Najnowszy monitor BenQ SW271C PhotoVue.

Zasady są proste jak zawsze:

 1. Zrób zdjęcie przedstawiające motyw konkursu „Ruch w kadrze”.
 2. Pobierz ramkę AQCOLOR, którą stworzyliśmy na potrzeby tego konkursu.
 3. Przeciągnij zdjęcie do ramki.
 4. Zamieść ramkę ze zdjęciem na Instagramie, a w opisie dodaj hasztagi: #benqinmotion, #AQCOLOR oraz wspomnij o @aqcolor_by_benq. Pamiętaj, aby w opisie dodać również nazwę swojego kraju.
 5. Dodaj konto @aqcolor_by_benq do obserwowanych na Instagramie.

Wpis kwalifikujący się do konkursu powinien wyglądać następująco:

ilustracjastrzałka

Wybór zwycięzcy

Zwycięzców wyłoni nasze jury:

 • Antonio Gaudencio – mieszkający we Francji oraz Portugalii propagator i profesjonalny fotograf specjalizujący się w fotografii krajobrazowej, architektury oraz fotografii ulicznej.
 • Joanna Lemañska – aka misscoolpics. Mieszkająca w Paryżu profesjonalna fotografka podróżnicza, lifestylowa oraz entuzjastka fotografii ulicznej.
 • Adrian Weinbrecht – wielokrotnie nagradzany fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem mieszkający w Londynie, ale pracujący na całym świecie.

Twoje zdjęcie musi być wykonane w rozdzielczości 1080 x 1080, 1:1. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2021 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 lipca 2021 r. lub krótko po tej dacie na naszym profilu na Instagramie. Konkurs jest kierowany dla wszystkich mieszkańców Europy. Uprzejmie prosimy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w naszym konkursie, o przestrzeganie wytycznych dotyczących dystansu społecznego oraz lokalnych przepisów i ograniczeń związanych z epidemią. Aby wziąć udział w konkursie, zapoznaj się z poniższymi warunkami.

Źródło: BenQ

www.benq.eu/pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wystawa i finaliści Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2020
Już za miesiąc dowiemy się kto zostanie zwycięzcą Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2020. Wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu wystawy pokonkursowej 18 czerwca 2021 o 18:00, a będzie ona dostępna codziennie aż do 1 sierpnia w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru (Poznań).
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ Professional i Basic.
Najpopularniejsi wydawcy gazetek i katalogów z promocjami w Polsce
W IV edycji programu AdRetail Inspirio (AdRI) spośród blisko 180 brandów i wydawców gazetek oraz katalogów wyłoniono najaktywniejsze marki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. W ramach tego sprawdzono ponad 1,2 mld zdarzeń, w tym m.in. odsłon, wejść i kliknięć w treści i produkty. Za najlepsze wyniki w całym ubiegłym roku nagrodzono takie...
Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764