WIADOMOŚCI

Konkurs Biuletynów Firmowych 2017 – rywalizacja rozpoczęta

Mateusz Zawiślak   16.05.2017, przeczytano 440 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała 17. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych. W tym roku do Jury dołączyły nowe osoby, formularz zgłoszeniowy został znacząco uproszczony, a termin zgłoszeń wydłużony aż do 7 lipca. Udział w Konkursie jest bezpłatny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-biuletynow-firmowych-2017-–-rywalizacja-rozpoczeta,32498,artykul.html

Konkurs Biuletynów Firmowych to prestiżowa rywalizacja branży custom publishing, która startuje co roku nieprzerwanie od 16 lat. Dotychczas wzięło w niej udział niemal 1200 biuletynów custom publishing oraz projektów multimedialnych firm i instytucji. W tegorocznej, 17. edycji Konkursu firmy mogą zgłaszać publikacje drukowane i elektroniczne oraz projekty multimedialne w 12 kategoriach.

– Uprościliśmy formularz konkursowy, by zgłaszanie publikacji stało się jeszcze łatwiejsze. Wydłużony termin nadsyłania prac wynika z cyklu wydawniczego publikacji kwartalnych. Coraz częściej numery z drugiego kwartału ukazują się na początku lipca, chcieliśmy więc umożliwić start w Konkursie również tych prac – mówi Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agencji custom publishing Agape, która jest organizatorem Konkursu.

Zgłoszenia w Konkursie Biuletynów Firmowych 2017 będą oceniać:

  • Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agencji custom publishing Agape, przewodniczący Jury,
  • prof. nadzw. dr hab. Artur Krajewski, dyrektor artystyczny, Akademia Sztuk Pięknych
  • Justyna Piesiewicz, prezes zarządu IACL – Stowarzyszenia Ekspertów Komunikacji i Przywództwa,
  • Karolina Dulnik, ekspert w dziedzinie komunikacji wewnętrznej, właścicielka DULNIK communico,
  • Zofia Kościelna, dziennikarka i redaktor branży custom publishing,
  • Agnieszka Madej, dyrektor wydawnicza Agencji custom publishing Agape,
  • Małgorzata Żurniewicz-Turno, grafik Agencji custom publishing Agape,
  • Ewa Brzozowska, grafik, Brzozowska Design,
  • Joanna Chraniuk, redaktor prowadząca magazyn „Papierniczy Świat”.


Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać do 7 lipca 2017 r. na adres Agencji custom publishing Agape. Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Konkursu www.agape.com.pl/konkurs-biuletynow-firmowych.

Źródło: Agape

www.agape.com.pl

Dodatkowe informacje:

Patroni honorowi: Związek Firm Public Relations, IACL – Stowarzyszenia Ekspertów Komunikacji i Przywództwa, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, PTKS – Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej

Partner strategiczny: TVHR

Partnerzy: DULNIK communico, Centrum Jakości Prasy Firmowej

Sponsorzy: SARE

Patroni medialni: „Biuletyn o Biuletynach”, Blog o custom publishing, Blog o newsletterach, Blog o komunikacji i mediach, Proto.pl, HRstandard.pl, Signs.pl, „Marketer+”, Portalmedialny.pl, „Papierniczy Świat”, „Świat Druku”, „Świat Poligrafii Professional”, Blog „Marketing Książki i Życie”.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 118 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone