logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs fotograficzny Huawei

  PR 10.02.2022, przeczytano 533 razy

Huawei zaprasza miłośników fotografii mobilnej do zainspirowania się poradami fotograficznymi przygotowanymi przez Marcina Tyszkę oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody, w tym najnowsze, flagowe smartfony – fotograficzny Huawei P50 Pro i składany Huawei P50 Pocket. Autorzy najlepszych zdjęć będą mieli również okazję zaprezentować swoje prace obok zdjęć Marcina Tyszki podczas wernisażu w Warszawie. Prace można zgłaszać do 20 lutego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-fotograficzny-huawei,394726,artykul.html

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie dowolnym smartfonem, a następnie przesłać je za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.konkurshuaweip50.pl. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac o dowolnej tematyce. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 lutego.

Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody:

  1. miejsce – innowacyjny, składany smartfon Huawei P50 Pocket;
  2. miejsce – potężny, fotograficzny Huawei P50 Pro;
  3. miejsce – smartwatch Huawei Watch GT 3;
  4. miejsce – słuchawki w etui w kształcie szminki Huawei FreeBuds Lipstick;
  5. miejsce – bezprzewodowy głośnik Huawei Sound Joy.

Najlepsze ze zgłoszonych prac zostaną zaprezentowane również podczas wernisażu w Warszawie, a ich autorzy będą mieli okazję poznać Marcina Tyszkę i porozmawiać z nim.

Uczestnicy konkursu mogą zainspirować się poradami fotografa, który ujawnia sekrety swojego warsztatu w serii pięciu filmów poradnikowych w kategoriach: Kompozycja, Światło, Kontrast, Kolory i Opcje P50. Filmy są dostępne na stronie konkursu oraz na kanałach Huawei i Marcina Tyszki.

Fotograf Marcin Tyszka jest jednym z influencerów biorących udział w kampanii promującej najnowsze, flagowe smartfony Huawei z serii P50 – Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket. Model Huawei P50 Pro wyróżnia się na rynku swoimi zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi, wyposażony został w podwójny moduł fotograficzny, optykę Huawei XD, który umożliwia rejestrowanie obrazu tak, jak ludzkie oko. Technologia przetwarzania obrazu True-Chroma zapewnia również najwyższą precyzję w odwzorowaniu rzeczywistych kolorów. Z kolei Huawei P50 Pocket to pierwszy smartfon Huawei, który można złożyć symetrycznie na pół w wygodną, smukłą, kieszonkową formę. Smartfon wyróżnia się na rynku nie tylko unikalnym designem, ale podobnie jak w przypadku Huawei P50 Pro, również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i potężnym aparatem, wyposażonym między innymi w innowacyjną funkcję Ultra Spectrum Fluorescence Photography, która pozwala uchwycić na zdjęciach elementy niewidoczne dla ludzkiego oka.

Źródło: Huawei Consumer Business Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania Apartamentów Opacka z podwójnym wyróżnieniem w konkursie Kreatura 2022
Kampania Apartamentów Opacka w Gdańsku Oliwie opracowana przez agencję Communication Unlimited dla firmy Invest Komfort otrzymała dwa wyróżnienia w konkursie Kreatura, który od ponad 25 lat nagradza niezależne myślenie, nowatorskie i oryginalne projekty marketingowe.
Najlepsze dyplomy wybrane. W finale Graduation Projects 29 prac
Jury międzynarodowego przeglądu najlepszych prac dyplomowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier zdecydowało o wyborze 29 laureatów, którzy w pierwszym kwartale 2023 roku zaprezentują swoje dyplomy magisterskie i licencjackie na wystawie w Zamku Cieszyn.
Atrium Poland Real Estate z dwoma nagrodami podczas PRCH Retail Awards 2022
Za nami XIII edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Firma Atrium Poland Real Estate, właściciel i zarządca takich centrów jak Wars Sawa Junior, Atrium Promenada, Galeria Dominikańska czy Focus w Bydgoszczy zdobyła nagrody w kategoriach Wydarzenie Roku i Kampania Otwacia.
Złote Spinacze 2022 rozdane
Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.
Nikon i partnerze ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year
Nikon, CIWEM, WaterBear i Arup z przyjemnością ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year w 2022 r. W dorocznym konkursie, organizowanym już po raz 15, są nagradzane najbardziej inspirujące prace w dziedzinie fotografii ekologicznej z całego świata, dzięki czemu wydarzenie to stanowi międzynarodową platformę do zwiększania świadomości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764