logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Komputronika na półmetku

  PR 28.05.2015, przeczytano 957 razy
ilustracjastrzałka

4 maja wystartował konkurs Komputronika, organizowany we współpracy z firmami Dell i Samsung. Został jeszcze miesiąc, by powalczyć o nagrodę główną, samochód Skoda Rapid Spaceback. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-komputronika-na-polmetku-,25002,artykul.html

Konkurs potrwa do 28 czerwca. By wziąć w nim udział wystarczy kupić w Komputronik dowolny laptop DELL lub smartphone czy tablet z oferty Samsung, a następnie na stronie konkursowej zarejestrować paragon lub fakturę za dokonany zakup oraz podać swoje dane teleadresowe. Po dopełnieniu tych formalności należy przejść do zadania kreatywnego czyli stworzenia hasła promocyjnego dla sieci Komputronik. 

Jury, w którego skład wejdą przedstawiciele Komputronika, Samsunga, Della oraz agencji odpowiadającej za przygotowanie konkursu, wyłonią zwycięzcę, który podczas specjalnego eventu w warszawskim salonie Megastore odbierze nagrodę główną czyli samochód Skoda Rapid Spaceback.

Do wygrania pozostało jeszcze wiele atrakcyjnych nagród tygodnia, takich jak laptopy DELL Inspiron, smartfony Samsung Galaxy S6 czy Samsung Galaxy Note Edge. 

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie konkursowej: Dajhaslo.pl oraz na profilu Komputronik na Facebook’u.

Źródło: Komputronik

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jestem przerażony, że firma o uznanej marce, traktuje ludzi jak przygłupów organizując tego typu konkurs.

avatar użytkownika
,

Dlaczego sądzisz że firma traktuje ludzi jak przygłupów organizując taki konkurs?  

,

Komputronik to jeden z nadroższych, jeśli nie najdroższy, sklep z elektroniką użytkową.
Rzadko się zdarza, by agencja płaciła klientowi za mozliwość opracowania hasła - tutaj klienci muszą zapłacić, słono.
A w nagrodę mogą dostać sprzęt, który kupili, żeby wziąć udział w konkursie.

  

avatar użytkownika
,

Coś Ci się pomieszało - nagrody są wyraźnie wskazane w tekście i nie są to zakupy uprawniające do udziału w konkursie.  

,

Trzeba kupić sprzęt elektroniczny, żeby móc wysłać hasło i wygrać sprzęt elektroniczny.

To jest traktowanie uczestników jak idiotów. I nic co napiszesz tego nie zmieni.

  

avatar użytkownika
,

PapoJohnie - ale nie ten sam sprzęt elektroniczny. Pomyliłeś pojęcie kategorii i egzemplarza dając się zwieść faktowi, że w obu wypadkach pasuje do nich to samo określenie.  

Najnowsze w tym dziale

Grupa Polomarket z prestiżową nagrodą w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019
Działania marketingowe prowadzone przez Grupę POLOmarket po raz kolejny zostały docenione przez grono niezależnych ekspertów. Największa polska sieć supermarketów zdobyła nagrodę „Dyrektor Marketingu Roku 2019”. Statuetkę odebrał Dyrektor Marketingu Krzysztof Szultka. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży marketingowej.
Zakończyła się 23. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura 2019, w której doceniony został projekt „Amica na Szlaku Smaku”. Znalazł się w gronie najciekawszych projektów spośród 156 nadesłanych propozycji. Wyboru dokonało jury założone z ekspertów w dziedzinie marketingu.
Nagrody w największym konkursie z branży Public Relations zostały rozdane! W tym roku  przyznano  20 Złotych, 34 Srebrne oraz 29 Brązowych Spinaczy w łącznie 31 kategoriach konkursowych podmiotom takim jak agencje PR, działy PR i komunikacji, firmy i instytucje, organy samorządowe i organizacje pozarządowe. 24/7Communication wraz ze swoimi klientami: McDonald’s, ING...
Konkurs studencki na projekt stoiska Izby Architektów RP
Opracuj koncepcję projektową stoiska targowego Izby Architektów RP - najlepsza praca pod względem warsztatowym, wizualnym oraz estetycznym zostanie zrealizowana podczas targów BUDMA 2020.
Konkurs na plakat Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego rozstrzygnięty
Organizowany przez Teatr Powszechny w Radomiu Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski odbędzie się w dniach 17 - 24 października 2020. Organizatorzy w tym roku po raz pierwszy ogłosili konkurs na plakat gombrowiczowski. Wczoraj jury zdecydowało, że tegoroczną, XIV edycję festiwalu, będzie reprezentowała praca Michała Batorego – jednego z najbardziej uznanych i cenionych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764