logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Komputronika na półmetku

  PR 28.05.2015, przeczytano 1059 razy
ilustracjastrzałka

4 maja wystartował konkurs Komputronika, organizowany we współpracy z firmami Dell i Samsung. Został jeszcze miesiąc, by powalczyć o nagrodę główną, samochód Skoda Rapid Spaceback. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-komputronika-na-polmetku-,25002,artykul.html

Konkurs potrwa do 28 czerwca. By wziąć w nim udział wystarczy kupić w Komputronik dowolny laptop DELL lub smartphone czy tablet z oferty Samsung, a następnie na stronie konkursowej zarejestrować paragon lub fakturę za dokonany zakup oraz podać swoje dane teleadresowe. Po dopełnieniu tych formalności należy przejść do zadania kreatywnego czyli stworzenia hasła promocyjnego dla sieci Komputronik. 

Jury, w którego skład wejdą przedstawiciele Komputronika, Samsunga, Della oraz agencji odpowiadającej za przygotowanie konkursu, wyłonią zwycięzcę, który podczas specjalnego eventu w warszawskim salonie Megastore odbierze nagrodę główną czyli samochód Skoda Rapid Spaceback.

Do wygrania pozostało jeszcze wiele atrakcyjnych nagród tygodnia, takich jak laptopy DELL Inspiron, smartfony Samsung Galaxy S6 czy Samsung Galaxy Note Edge. 

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie konkursowej: Dajhaslo.pl oraz na profilu Komputronik na Facebook’u.

Źródło: Komputronik

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jestem przerażony, że firma o uznanej marce, traktuje ludzi jak przygłupów organizując tego typu konkurs.

avatar użytkownika
,

Dlaczego sądzisz że firma traktuje ludzi jak przygłupów organizując taki konkurs?  

,

Komputronik to jeden z nadroższych, jeśli nie najdroższy, sklep z elektroniką użytkową.
Rzadko się zdarza, by agencja płaciła klientowi za mozliwość opracowania hasła - tutaj klienci muszą zapłacić, słono.
A w nagrodę mogą dostać sprzęt, który kupili, żeby wziąć udział w konkursie.

  

avatar użytkownika
,

Coś Ci się pomieszało - nagrody są wyraźnie wskazane w tekście i nie są to zakupy uprawniające do udziału w konkursie.  

,

Trzeba kupić sprzęt elektroniczny, żeby móc wysłać hasło i wygrać sprzęt elektroniczny.

To jest traktowanie uczestników jak idiotów. I nic co napiszesz tego nie zmieni.

  

avatar użytkownika
,

PapoJohnie - ale nie ten sam sprzęt elektroniczny. Pomyliłeś pojęcie kategorii i egzemplarza dając się zwieść faktowi, że w obu wypadkach pasuje do nich to samo określenie.  

Najnowsze w tym dziale

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ Professional i Basic.
Najpopularniejsi wydawcy gazetek i katalogów z promocjami w Polsce
W IV edycji programu AdRetail Inspirio (AdRI) spośród blisko 180 brandów i wydawców gazetek oraz katalogów wyłoniono najaktywniejsze marki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. W ramach tego sprawdzono ponad 1,2 mld zdarzeń, w tym m.in. odsłon, wejść i kliknięć w treści i produkty. Za najlepsze wyniki w całym ubiegłym roku nagrodzono takie...
Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764