logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na (tanie) logo Ciechocinka

   13.08.2007, przeczytano 5034 razy
ilustracjastrzałka
fot. Marek i Ewa Wojciechowscy

Burmistrz Ciechocinka organizuje konkurs na promocyjny znak graficzny Ciechocinka. Konkurs jest adresowany do artystów plastyków, twórców nieprofesjonalnych oraz do firm reklamowych. Pula nagród jest raczej symboliczna i wynosi 1500 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-%28tanie%29-logo-ciechocinka,5969,artykul.html

Jak podaje organizator, znak będzie używany do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych itp. Znak ten będzie wykorzystywany na plakatach, papierze firmowym, pocztówkach czy innych drukach wydawanych przez Urząd Miejski w Ciechocinku.

Regulamin konkursu znajduje się m.in. na stronach internetowych www.ciechocinek.pl. Projekty należy dostarczyć do dnia 31 sierpnia 2007 r.

Oceny projektów i podziału nagród dokona powołana przez organizatora komisja konkursowa w składzie:
1. Janusz Hawik- Przewodniczący Komisji
2. Aldona Nocna- Radna Ciechocinka
3. Paweł Kanaś- Radny Ciechocinka
4. Andrzej Soborski- Prezes Sanatorium „Wrzos”
5. Barbara Kawczyńska- Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury
6. Marian Gawinecki- Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka

Cóż – podajemy tę informację wychodząc z założenia, że Ciechocinek zasługuje przecież na profesjonalne godło promocyjne. Tylko dlaczego za 1500 zł? Za tę kwotę samorządowcy z Ciechocinka mogliby zlecić postawienie np. 20 mb ogrodzenia, albo wykonanie kawałka trawnika o rozmiarach jednego ara (10x10 m). Aby uświadomić sobie skalę wydatków z samorządowej kasy powiedzmy, że sam Park Zdrojowy w Ciechocinku zajmuje powierzchnię 19 hektarów - 1900 razy więcej niż nasz skromny trawniczek o wartości równej puli nagród...

Źródło: inf. wł. / Burmistrz Ciechocinka

Zdjęcie na licencji GNU Free Documentation License

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

I jak zwykle w takim konkursie w jury wszyscy tylko zero profesjonalisty. Może Pan Burmistrz coś se narysuje i będzie logo.
Lepiej rzeczywiście niech zrobią ogrodzenie i posadzą za nim całe jury z burmistrzem na czele do poogladania. Taniej a ile atrakcji będzie.

avatar użytkownika
,

Andrzej - przecież z grafiką jest jak z polityką - znają się na niej wszyscy bez wyjątku... a szczególnie "burmiszcze" :)  

Najnowsze w tym dziale

Marka Śliwka Nałęczowska zrealizowała III edycję konkursu Design by Śliwka Nałęczowska, skierowanego do młodych twórców. Akcja rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem w środowisku artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W bieżącej odsłonie projektu pasjonaci grafiki i designu zgłosili rekordowe 2874...
300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
The Kissinger Twins nagrodzeni Webby Award
Instagramowa seria @Sufferosa autorstwa The Kissinger Twins z prestiżową statuetką Webby Award 2020! Polski projekt został nagrodzony w kategorii Social Content Series & Campaigns | Arts & Entertainment. Pokonał kreacje takich gigantów  jak Marvel, Youtube czy Grammy’s.
Trailer Metro Exodus z Webby Award 2020
Stworzony w Platige Image trailer Metro Exodus Artyom's Nighmare otrzymał główną nagrodę w kategorii „Video Branded Entertainment - Games" na odbywającej się 19.05 24. Gali Webby Awards. Produkcja otrzymała również wyróżnienie w kategorii „Video Animation – Branded”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764