logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na (tanie) logo Ciechocinka

   13.08.2007, przeczytano 4988 razy
ilustracjastrzałka
fot. Marek i Ewa Wojciechowscy

Burmistrz Ciechocinka organizuje konkurs na promocyjny znak graficzny Ciechocinka. Konkurs jest adresowany do artystów plastyków, twórców nieprofesjonalnych oraz do firm reklamowych. Pula nagród jest raczej symboliczna i wynosi 1500 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-%28tanie%29-logo-ciechocinka,5969,artykul.html

Jak podaje organizator, znak będzie używany do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych itp. Znak ten będzie wykorzystywany na plakatach, papierze firmowym, pocztówkach czy innych drukach wydawanych przez Urząd Miejski w Ciechocinku.

Regulamin konkursu znajduje się m.in. na stronach internetowych www.ciechocinek.pl. Projekty należy dostarczyć do dnia 31 sierpnia 2007 r.

Oceny projektów i podziału nagród dokona powołana przez organizatora komisja konkursowa w składzie:
1. Janusz Hawik- Przewodniczący Komisji
2. Aldona Nocna- Radna Ciechocinka
3. Paweł Kanaś- Radny Ciechocinka
4. Andrzej Soborski- Prezes Sanatorium „Wrzos”
5. Barbara Kawczyńska- Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury
6. Marian Gawinecki- Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka

Cóż – podajemy tę informację wychodząc z założenia, że Ciechocinek zasługuje przecież na profesjonalne godło promocyjne. Tylko dlaczego za 1500 zł? Za tę kwotę samorządowcy z Ciechocinka mogliby zlecić postawienie np. 20 mb ogrodzenia, albo wykonanie kawałka trawnika o rozmiarach jednego ara (10x10 m). Aby uświadomić sobie skalę wydatków z samorządowej kasy powiedzmy, że sam Park Zdrojowy w Ciechocinku zajmuje powierzchnię 19 hektarów - 1900 razy więcej niż nasz skromny trawniczek o wartości równej puli nagród...

Źródło: inf. wł. / Burmistrz Ciechocinka

Zdjęcie na licencji GNU Free Documentation License

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

I jak zwykle w takim konkursie w jury wszyscy tylko zero profesjonalisty. Może Pan Burmistrz coś se narysuje i będzie logo.
Lepiej rzeczywiście niech zrobią ogrodzenie i posadzą za nim całe jury z burmistrzem na czele do poogladania. Taniej a ile atrakcji będzie.

avatar użytkownika
,

Andrzej - przecież z grafiką jest jak z polityką - znają się na niej wszyscy bez wyjątku... a szczególnie "burmiszcze" :)  

Najnowsze w tym dziale

Dyplomy FNC 2019 – nabór prac
FONT nie czcionka! już po raz szósty organizuje zestawienie najlepszych dyplomów artystycznych i projektowych „Dyplomy FNC 2019”. Portal ma na celu promowanie młodych twórców, umożliwiając im zaprezentowanie swojej twórczości szerokiej liczbie odbiorców.
Konkurs na logo współpracy partnerskiej Wisły i Jabłonkowa
Konkurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych osób/podmiotów, w tym do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów.
RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
2019 Benq Konkurs Photovue
Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764