logo
WIADOMOŚCI

Konkurs na baner wielkoformatowy dla PWSZ w Krośnie

   07.11.2018, przeczytano 149 razy
ilustracjastrzałka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie ogłasza konkurs na baner z okazji 20-lecia działalności uczelni. Na zwycięzcę czeka 2 tysiące złotych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-baner-wielkoformatowy-dla-pwsz-w-krosnie,380056,artykul.html

Motywem przewodnim konkursu jest 20-lecie działalności PWSZ w Krośnie. Baner ozdobi zewnętrzną stronę Biblioteki PWSZ w Krośnie.

Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział osoby pełnoletnie. Zwycięzcę Konkursu wyłoni Jury, w którego skład wchodzić będą przedstawiciele PWSZ w Krośnie. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł brutto.

Projekty można nadsyłać do 30 listopada br. na adres lucyna.pojnar(at)pwsz.krosno.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia 2018 roku.

Źródło: PWSZ w Krośnie

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Selectivv to firma, która  gromadzi, analizuje i profiluje dane o użytkownikach urządzeń przenośnych oraz wykorzystuje je w takich obszarach jak reklama, marketing, analizy czy badania.  Swoje usługi oferuje klientom komercyjnym jak i współpracuje z podmiotami ze sfery publicznej. W dziewiątej edycji międzynarodowego konkursu Effective Mobile Marketing doceniona...
Nagrody Epica rozdane: dwa złota i srebro dla 180heartbeats + Jung v Matt
Kampania „Niezniszczalna  tęcza” (The Unbreakable Rainbow) autorstwa 180heartbeats + Jung v Matt dla marki Ben & Jerry’s, Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Fundacji Wolontariat Równości nagrodzono trzema statuetkami  podczas 32. Międzynarodowego konkursu reklamowego Epica.
Spot Tok FM nominowany w konkursie Kreatura 2018
Najnowsza reklama Radia TOK FM będzie rywalizować o nagrodę Kreatura 2018 w konkursie niezależnej kreacji. Spot, który w oryginalny sposób zachęcał wszystkich do słuchania stacji - z hasłem "Kimkolwiek jesteś", znalazł się w gronie 46 projektów docenionych przez jury złożone z przedstawicieli polskiej branży reklamowej. Wyniki konkursu Kreatura 2018 poznamy 22 listopada...
Marka Kliff z tytułem Superbrands 2019
W XIII edycji konkursu Superbrands – największego niezależnego badania siły marek w Polsce klienci postawili na Klif. Badanie konsumenckie prowadzone w ramach tego plebiscytu wskazało właśnie centra handlowe Klif jako najsilniejszą markę na rynku.
Rekordowa liczba prac w 19. konkursie Galerii Plakatu AMS
Oprócz nagrody głównej jury przyznało w tym roku aż sześć wyróżnień, które otrzymali: Anna Gawron i Dariusz Ogrodowczyk (za wspólny projekt), Jan Libera, Karolina Lubaszko, Natalia Łukianiuk, Wojciech Osuchowski oraz Magdalena Wosik.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone