logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na koncepcję wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon

   03.01.2019, przeczytano 288 razy
ilustracjastrzałka
Koncepcja architektoniczna Centrum

Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno - przestrzennej wystawy stałej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-koncepcje-wystawy-stalej-malopolskiego-centrum-nauki-cogiteon,380668,artykul.html

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon będącej podstawą do opracowania dokumentacji dot. zamówienia/zamówień na zaprojektowanie i produkcję wystawy stałej.

Konkurs ma formułę otwartą. Termin składania/nadsyłania prac konkursowych wraz z dokumentami konkursu upływa 28.02.2019 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 18.03.2019 r.

Oceny prac konkursowych, dokona jury w składzie:

  • Piotr Koziarz - Przewodniczący Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Karolina Perrin – Członek Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Beata Seweryn – Członek Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Małgorzata Tomczak – Członek Sądu Konkursowego (Redaktor Naczelna miesięcznika „A&B”)
  • Monika Marek – Sekretarz Sądu Konkursu (MCN Cogiteon)

Organizator przewiduje przyznanie następujących nagród:

I NAGRODA

zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.
oraz:
nagroda pieniężna w wysokości 6 000 zł brutto

II NAGRODA:
nagroda pieniężna w wysokości 3 000 zł brutto.

Źródło: Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nagrody KTR dla projektu Ostatni „Twój Weekend”
Akcja zakupu, wydania ostatniego numeru i zamknięcia magazynu „Twój Weekend”, przeprowadzona z okazji Dnia Kobiet przez Gazeta.pl, VMLY&R Poland, MasterCard i BNP Paribas, zdobyła aż sześć nagród KTR – najbardziej prestiżowego konkursu reklamowego w Polsce. Podczas gali, która odbyła się w piątek, 7 czerwca br. projekt został...
26. międzynarodowy festiwal Golden Drum pod patronatem Signs.pl
26. międzynarodowy festiwal Golden Drum po raz kolejny organizowany jest w nadmorskim mieście Portorož w Słowenii. W dniach 17-18 października 2019 hotel Slovenija gościć będzie przyjaciół Golden Drum pod hasłem „Creativity 4 Change”. Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Signs.pl.
Ruszyła 19. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych
Nowe kategorie: projekt content marketingowy dla klientów/partnerów, projekt content marketingowy dla pracowników oraz nowi członkowie jury to najważniejsze zmiany w tegorocznej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. Prace można zgłaszać do 19 lipca, a udział w nim jest bezpłatny.
Konkurs KTR 2019: Nagrody wręczone!
25 złotych, 60 srebrnych oraz 85 brązowych nagród zostało wręczonych w największym w Polsce konkursie kreatywnym KTR 2019.  Agencją Roku zostało VMLY&YR, a tytuł Reklamodawcy Roku  otrzymało Ben & Jerry’s.
Złoto KTR dla Raportu Rocznego Grupy Ergo Hestia 2017
Raport Roczny Grupy ERGO Hestia 2017 pt. „Poznanie. Trajectory of bodies” otrzymał złoto w kategorii Design (Brand Identity) w największym i najbardziej prestiżowym konkursie kreatywności w Polsce – KTR. Zwycięska publikacja to efekt współpracy artystki Agnieszki Mastalerz, laureatki Nagrody Specjalnej Prezesa Grupy ERGO Hestia – Piotra M. Śliwickiego, w 16. edycji konkursu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764