logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na koncepcję wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon

   03.01.2019, przeczytano 200 razy
ilustracjastrzałka
Koncepcja architektoniczna Centrum

Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno - przestrzennej wystawy stałej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-koncepcje-wystawy-stalej-malopolskiego-centrum-nauki-cogiteon,380668,artykul.html

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon będącej podstawą do opracowania dokumentacji dot. zamówienia/zamówień na zaprojektowanie i produkcję wystawy stałej.

Konkurs ma formułę otwartą. Termin składania/nadsyłania prac konkursowych wraz z dokumentami konkursu upływa 28.02.2019 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 18.03.2019 r.

Oceny prac konkursowych, dokona jury w składzie:

  • Piotr Koziarz - Przewodniczący Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Karolina Perrin – Członek Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Beata Seweryn – Członek Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Małgorzata Tomczak – Członek Sądu Konkursowego (Redaktor Naczelna miesięcznika „A&B”)
  • Monika Marek – Sekretarz Sądu Konkursu (MCN Cogiteon)

Organizator przewiduje przyznanie następujących nagród:

I NAGRODA

zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.
oraz:
nagroda pieniężna w wysokości 6 000 zł brutto

II NAGRODA:
nagroda pieniężna w wysokości 3 000 zł brutto.

Źródło: Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

The Heart poszukuje technologicznych perełek z branży Marketing & Adtech
The Heart – korporacyjne centrum innowacji – poszukuje najlepszych startupów technologicznych działających w branży marketingu i reklamy. Zgłoszenia można wysyłać do 30 stycznia 2019. Spośród najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań organizator wyłoni dziesięciu finalistów, którzy zaprezentują się podczas specjalnego wydarzenia...
Zaprojektuj opakowanie i zgłoś projekt do Strefy Studenta
Mówią, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie inaczej jest w przypadku ambicji zawodowych. Już po raz 8. rusza konkurs Strefa Studenta – szansa dla młodych projektantów opakowań na postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży opakowań. W tym roku, konkurs ma nową formułę, projektanci mogą zgłaszać swoje prace w 3 kategoriach:...
IWP szuka Dobrych Wzorów 2019
W Instytucie Wzornictwa Przemysłowego ruszył monitoring rynku przygotowujący bazę producentów wraz z produktami i usługami do najnowszej edycji konkursu Dobry Wzór 2019.
RE:PL – Polski Rebranding Roku 2019: Czas na zgłoszenia
Od 10 stycznia można już zgłaszać kandydatury marek do udziału w plebiscycie RE:PL 2018. Każda polska marka, która w 2018 roku przeszła wizerunkową zmianę może powalczyć o miano najlepszego polskiego rebrandingu ubiegłego roku.
Make me! 2019: 50 tys. do wygrania w konkursie
Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji; obecnie jeden z najważniejszych międzynarodowych konkursów dla projektantów młodego pokolenia. Adresowany jest nie tylko do designerów, ale także adeptów kierunków artystycznych i projektowych. Dedykowany wszystkim, których do procesu projektowego zapala...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone