logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na koncepcję wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon

   03.01.2019, przeczytano 255 razy
ilustracjastrzałka
Koncepcja architektoniczna Centrum

Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno - przestrzennej wystawy stałej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-koncepcje-wystawy-stalej-malopolskiego-centrum-nauki-cogiteon,380668,artykul.html

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon będącej podstawą do opracowania dokumentacji dot. zamówienia/zamówień na zaprojektowanie i produkcję wystawy stałej.

Konkurs ma formułę otwartą. Termin składania/nadsyłania prac konkursowych wraz z dokumentami konkursu upływa 28.02.2019 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 18.03.2019 r.

Oceny prac konkursowych, dokona jury w składzie:

  • Piotr Koziarz - Przewodniczący Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Karolina Perrin – Członek Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Beata Seweryn – Członek Sądu Konkursowego (MCN Cogiteon)
  • Małgorzata Tomczak – Członek Sądu Konkursowego (Redaktor Naczelna miesięcznika „A&B”)
  • Monika Marek – Sekretarz Sądu Konkursu (MCN Cogiteon)

Organizator przewiduje przyznanie następujących nagród:

I NAGRODA

zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.
oraz:
nagroda pieniężna w wysokości 6 000 zł brutto

II NAGRODA:
nagroda pieniężna w wysokości 3 000 zł brutto.

Źródło: Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazetki Intermarché docenione przez branżę
W tegorocznej edycji programu AdRetail Inspirio gazetki supermarketów spożywczych Intermarché otrzymały podwójne wyróżnienie. Była to nagroda dla Najlepszej Gazetki wśród Supermarketów, a także Najczęściej Wyświetlanej Gazetki w serwisach Grupy AdRetail w 2018 roku w kategorii Sklepy Wielobranżowe. Praca włożona w produkcję tych...
5. edycja konkursu Chespa Packaging Design: Słoik miodu lub butelka wina
Trwa nabór prac do piątej edycji konkursu Chespa Packaging Design. W tym roku zadania projektowe przygotowane zostały przez partnera konkursu, firmę: Piwnice Półtorak Wine & Spirits oraz przez organizatora konkursu – firmę Chespa. Termin nadsyłania projektów upływa 20.04.2019 r.
Konkurs na SIW Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych
Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych w Łodzi ogłasza konkursu na System Identyfikacji Wizualnej. Termin nadsyłania prac upływa 15 kwietnia.
Zyxel Multy U zdobywa nagrodę If Design Award 2019
Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.
Butelka Björn w gronie zwycięzców konkursu Art of Packaging 2019
Butelka wódki Björn, produkowanej przez BZK Alco, zwyciężyła w Art of Packaging 2019 w kategorii Proffesional 2019 Opakowanie Pragnienia. Jurorzy oceniali ponad pół tysiąca projektów, spośród których nagrodzono tylko 24 w różnych kategoriach. Ideą konkursu jest promowanie kreatywności i innowacyjności w branży opakowań na rynku...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764