logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo CSK w Lublinie. Nagroda: 15 000 zł

   15.06.2015, przeczytano 2586 razy
ilustracjastrzałka

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (CSK), we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej (STGU), ogłasza otwarty, jednoetapowy konkurs na identyfikację wizualną swojej nowo powstającej siedziby. Designerzy mają za zadanie zaprojektować logo Centrum, a zwycięzca wykona pełną identyfikację instytucji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-csk-w-lublinie.-nagroda%3A-15-000-zl,25159,artykul.html

Celem Konkursu jest wyłonienie projektu identyfikującego CSK jako instytucję międzykulturową, otwartą na dialog społeczny, współpracującą ze środowiskiem naukowym i biznesowym oraz zaangażowaną w inicjowanie projektów artystycznych. Jednocześnie, organizatorzy Konkursu podkreślają, by – w swoich projektach – uczestnicy nie skupiali się na przetworzeniach słowa „centrum”, ani nie stosowali akronimu nazwy instytucji.

Pierwszej trójce finalistów zostaną przyznane nagrody pieniężne:

  • I miejsce – 15000 PLN
  • II miejsce – 8500 PLN
  • III miejsce – 5000 PLN.


Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony do podpisania kontraktu na opracowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie obejmujący zakres wyszczególniony w regulaminie konkursowym. Na mocy przedmiotowej umowy autor otrzyma honorarium za wykonanie przedmiotu umowy w wysokości 40 000 PLN brutto.

Oceny nadesłanych prac dokona Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Peddy Mergui (Izrael) – projektant, wykładowca akademicki

  • Piotr Franaszek – Dyrektor CSK, twórca marki „Lubelskie. Smakuj życie!”
  • dr hab. Dawid Korzekwa – projektant, wykładowca akademicki, Prezes STGU
  • Jarosław Koziara – artysta plastyk, wykładowca UMCS w Lublinie
  • dr Justyna Kucharczyk – projektantka, wykładowca ASP w Katowicach
  • Agata ENDO Nowicka – artystka, ilustratorka, członek zarządu STGU
  • Dr Sławomir Plewko – projektant, Kontrastudio


Propozycje projektów można wysyłać do 30 czerwca 2015 na adres: konkurs(at)spotkaniakultur.com.
Dla wszystkich chętnych / potencjalnych uczestników konkursu spotkanie konsultacyjne odbędzie się 9 czerwca 2015 o godz. 12.00 w biurze Centrum Spotkania Kultur w Lublinie przy ulicy Al. Racławickiej 8 (IV piętro).

Źródło: STGU

Więcej informacji (link zewnętrzny)

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania Apartamentów Opacka z podwójnym wyróżnieniem w konkursie Kreatura 2022
Kampania Apartamentów Opacka w Gdańsku Oliwie opracowana przez agencję Communication Unlimited dla firmy Invest Komfort otrzymała dwa wyróżnienia w konkursie Kreatura, który od ponad 25 lat nagradza niezależne myślenie, nowatorskie i oryginalne projekty marketingowe.
Najlepsze dyplomy wybrane. W finale Graduation Projects 29 prac
Jury międzynarodowego przeglądu najlepszych prac dyplomowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier zdecydowało o wyborze 29 laureatów, którzy w pierwszym kwartale 2023 roku zaprezentują swoje dyplomy magisterskie i licencjackie na wystawie w Zamku Cieszyn.
Atrium Poland Real Estate z dwoma nagrodami podczas PRCH Retail Awards 2022
Za nami XIII edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Firma Atrium Poland Real Estate, właściciel i zarządca takich centrów jak Wars Sawa Junior, Atrium Promenada, Galeria Dominikańska czy Focus w Bydgoszczy zdobyła nagrody w kategoriach Wydarzenie Roku i Kampania Otwacia.
Złote Spinacze 2022 rozdane
Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.
Nikon i partnerze ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year
Nikon, CIWEM, WaterBear i Arup z przyjemnością ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year w 2022 r. W dorocznym konkursie, organizowanym już po raz 15, są nagradzane najbardziej inspirujące prace w dziedzinie fotografii ekologicznej z całego świata, dzięki czemu wydarzenie to stanowi międzynarodową platformę do zwiększania świadomości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764