logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo CSK w Lublinie. Nagroda: 15 000 zł

   15.06.2015, przeczytano 2698 razy
ilustracjastrzałka

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (CSK), we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej (STGU), ogłasza otwarty, jednoetapowy konkurs na identyfikację wizualną swojej nowo powstającej siedziby. Designerzy mają za zadanie zaprojektować logo Centrum, a zwycięzca wykona pełną identyfikację instytucji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-csk-w-lublinie.-nagroda%3A-15-000-zl,25159,artykul.html

Celem Konkursu jest wyłonienie projektu identyfikującego CSK jako instytucję międzykulturową, otwartą na dialog społeczny, współpracującą ze środowiskiem naukowym i biznesowym oraz zaangażowaną w inicjowanie projektów artystycznych. Jednocześnie, organizatorzy Konkursu podkreślają, by – w swoich projektach – uczestnicy nie skupiali się na przetworzeniach słowa „centrum”, ani nie stosowali akronimu nazwy instytucji.

Pierwszej trójce finalistów zostaną przyznane nagrody pieniężne:

  • I miejsce – 15000 PLN
  • II miejsce – 8500 PLN
  • III miejsce – 5000 PLN.


Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony do podpisania kontraktu na opracowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie obejmujący zakres wyszczególniony w regulaminie konkursowym. Na mocy przedmiotowej umowy autor otrzyma honorarium za wykonanie przedmiotu umowy w wysokości 40 000 PLN brutto.

Oceny nadesłanych prac dokona Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Peddy Mergui (Izrael) – projektant, wykładowca akademicki

  • Piotr Franaszek – Dyrektor CSK, twórca marki „Lubelskie. Smakuj życie!”
  • dr hab. Dawid Korzekwa – projektant, wykładowca akademicki, Prezes STGU
  • Jarosław Koziara – artysta plastyk, wykładowca UMCS w Lublinie
  • dr Justyna Kucharczyk – projektantka, wykładowca ASP w Katowicach
  • Agata ENDO Nowicka – artystka, ilustratorka, członek zarządu STGU
  • Dr Sławomir Plewko – projektant, Kontrastudio


Propozycje projektów można wysyłać do 30 czerwca 2015 na adres: konkurs(at)spotkaniakultur.com.
Dla wszystkich chętnych / potencjalnych uczestników konkursu spotkanie konsultacyjne odbędzie się 9 czerwca 2015 o godz. 12.00 w biurze Centrum Spotkania Kultur w Lublinie przy ulicy Al. Racławickiej 8 (IV piętro).

Źródło: STGU

Więcej informacji (link zewnętrzny)

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Epson otrzymuje nagrodę Datamaster Lab Green Award 2023
Już trzeci rok z rzędu branża docenia działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju
Laureaci konkursu Super Gift Festiwalu Marketingu
Podczas targów Festiwal Marketingu – na których zaprezentowało się ponad 600 brandów gadżetów reklamowych, nie mogło zabraknąć także branżowego konkursu. Wystawcy zgłosili ponad 100 produktów do konkursu SUPER GIFT. Zwiedzający głosowali na gadżety, które najbardziej przypadły im do gustu w 7 kategoriach: do 5 zł, 5-20...
Listy nominowanych w XX edycji Konkursu KTR
Ponad 100 osobowe jury oceniało 1141 prac nadesłanych przez 283 firmy w jubileuszowej XX edycji KTR. W KTR jury doceniało wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów.
Ascensia ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 2023
Celem tegorocznego konkursu jest podnoszenie świadomości na temat cukrzycy i zwrócenie uwagi na prawdziwe życie diabetyków na całym świecie.
World Photography Organisation poinformowało, że nową przewodniczącą jury konkursu profesjonalnego została niezależna kuratorka i konsultantka ds. fotografii Monica Allende. Ogłoszono również skład jury Sony World Photography Awards 2024 oraz terminy zbliżającej się wystawy, która powróci do londyńskiego Somerset House w dniach od 19 kwietnia do 6 maja 2024...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764