logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Gminy Brenna

   26.12.2007, przeczytano 1880 razy

Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna ogłasza konkurs na opracowanie znaku graficznego promującego gminę Brenna. Nagroda główna w konkursie wynosi 1500 złotych, termin składania prac upływa 8 lutego 2008 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-gminy-brenna,6570,artykul.html

Celem konkursu jest wykreowanie znaku graficznego, który zostanie wykorzystany do identyfikacji, popularyzacji i promocji gminy Brenna, w szczególności poprzez jego umieszczanie na plakatach i innych drukach promocyjnych wydawanych przez Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu lub na jego zlecenie, różnych nośnikach reklamy przestrzennej oraz do promocji interaktywnych w Internecie i innych mediach.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, w szczególności: studenci i absolwenci wyższych uczelni artystycznych, artyści i projektanci graficzni. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż dwie prace konkursowe.

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz inne informacje dostępne są na stronie Gminy Brenna: www.brenna.org.pl

Źródło: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Habeb

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga ponownie wśród prac nagrodzonych przez amerykański magazyn Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, tym razem ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu poświęconego projektowaniu graficznemu. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona...
PZU nagrodzone za kampanię „Praktyczna wiedza ma sens”
Kampania PZU „Praktyczna wiedza ma sens” została wyróżniona w prestiżowym konkursie Employer Branding Excellence Awards 2020. Konkurs organizowany jest przez HRM Institute, który promuje najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce. PZU otrzymało wyróżnienie w kategorii „Kampania internetowa”.
Alek Frydrych w jury konkursu KTR 2020
Alek Frydrych, associate creative director w VMLY&R Poland, zasiadł w jury tegorocznej edycji KTR - największego konkursu kreatywności w Polsce. Oceni prace zgłoszone w kategorii Communication: Video, Audio, Print&Publishing, Online, Mobile, Copywriting.
3. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja
Już 16 września rusza specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion  designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem ANIMACJA DLA PLANETY. Tematem łączącym wszystkie zadania konkursowe jest ekologia. Prace można zgłaszać do 14 października, zwycięzców poznamy 10 listopada.
Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane właśnie podczas zeszłotygodniowych targów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764