logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

   16.07.2007, przeczytano 4911 razy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie ogłasza konkurs na projekt logo. Udział w nim jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób, zarówno fizycznych jak i prawnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-mazowieckiej-jednostki-wdrazania-programow-unijnych,5862,artykul.html

Prace należy przesyłać do 31 lipca 2007 r. do Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Dodatkowo do prac należy obligatoryjnie dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia oraz oświadczenie, podpisane przez upoważnioną osobę.

Autor zwycięskiej pracy otrzyma wynagrodzenie.

Szczegóły odnośnie konkursu są zawarte w regulaminie oraz wymaganiach konkursowych, dostępnych na stronie www.mazovia.pl/?a=news&id=3901

Źródło: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Zaraz. Wydaje mi się, czy ktoś tu szuka jelenia?
Ani słowa o wynagrodzeniu, wszystkie prawa autorskie zostaną przekazane nieodpłatnie (wow! pani sporządzająca kopiuj-regulamin-wklej znów nie wiedziała, że nie wszystkie są zbywalne?), a dodatkowo Jednostka nie ponosi odpowiedzialności za bezprawne użycie znaku i materiałów, które w dodatku nalezy im przysłać gotowe do druku?
Hahaha!

Najnowsze w tym dziale

Zwycięzcy Grand Press Photo 2020 w Galerii Signs.pl
Jacek Szydłowski („Dziennik Wschodni”) wygrał Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2020. Zdjęcie Roku jego autorstwa przedstawia lekarkę z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie na dyżurze w specjalnym namiocie do segregacji pacjentów podczas pandemii koronawirusa. Zwycięskie prace prezentujemy w Galerii Signs.pl.
Znamy laureatów III edycji Design by Śliwka Nałęczowska
Marka Śliwka Nałęczowska zrealizowała III edycję konkursu Design by Śliwka Nałęczowska, skierowanego do młodych twórców. Akcja rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem w środowisku artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W bieżącej odsłonie projektu pasjonaci grafiki i designu zgłosili rekordowe 2874 prac.
300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
The Kissinger Twins nagrodzeni Webby Award
Instagramowa seria @Sufferosa autorstwa The Kissinger Twins z prestiżową statuetką Webby Award 2020! Polski projekt został nagrodzony w kategorii Social Content Series & Campaigns | Arts & Entertainment. Pokonał kreacje takich gigantów  jak Marvel, Youtube czy Grammy’s.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764