logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

   16.07.2007, przeczytano 4879 razy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie ogłasza konkurs na projekt logo. Udział w nim jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób, zarówno fizycznych jak i prawnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-mazowieckiej-jednostki-wdrazania-programow-unijnych,5862,artykul.html

Prace należy przesyłać do 31 lipca 2007 r. do Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Dodatkowo do prac należy obligatoryjnie dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia oraz oświadczenie, podpisane przez upoważnioną osobę.

Autor zwycięskiej pracy otrzyma wynagrodzenie.

Szczegóły odnośnie konkursu są zawarte w regulaminie oraz wymaganiach konkursowych, dostępnych na stronie www.mazovia.pl/?a=news&id=3901

Źródło: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Zaraz. Wydaje mi się, czy ktoś tu szuka jelenia?
Ani słowa o wynagrodzeniu, wszystkie prawa autorskie zostaną przekazane nieodpłatnie (wow! pani sporządzająca kopiuj-regulamin-wklej znów nie wiedziała, że nie wszystkie są zbywalne?), a dodatkowo Jednostka nie ponosi odpowiedzialności za bezprawne użycie znaku i materiałów, które w dodatku nalezy im przysłać gotowe do druku?
Hahaha!

Najnowsze w tym dziale

Dyplomy FNC 2019 – nabór prac
FONT nie czcionka! już po raz szósty organizuje zestawienie najlepszych dyplomów artystycznych i projektowych „Dyplomy FNC 2019”. Portal ma na celu promowanie młodych twórców, umożliwiając im zaprezentowanie swojej twórczości szerokiej liczbie odbiorców.
Konkurs na logo współpracy partnerskiej Wisły i Jabłonkowa
Konkurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych osób/podmiotów, w tym do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów.
RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
2019 Benq Konkurs Photovue
Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764