logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny

   05.12.2018, przeczytano 938 razy
ilustracjastrzałka
Gmach Muzeum II Wojny Światowej

Muzeum II Wojny Światowej ogłasza konkurs na stworzenie logo nawiązującego tematycznie do obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, który będzie wykorzystywany jako promocyjny znak identyfikacyjny zadań realizowanych w ramach opracowanego programu Obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-obchodow-80.-rocznicy-wybuchu-ii-wojny,380429,artykul.html

Logo będzie umieszczane m. in. na stronach internetowych organizatora i instytucji z nim współpracujących oraz na plakatach, ulotkach i innych materiałach promocyjnych związanych z Obchodami. Logo powinno kojarzyć się z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Wskazane jest nawiązanie do nazwy, misji i obszaru działalności organizatora.

Logo może mieć dowolną formę graficzną (np.  napis literowy lub napis i symbol graficzny, czy też sam symbol graficzny). W warstwę informacyjnej logotyp może zawierać litery i cyfry, nazwę promowanych obchodów, nazwę Organizatora, adres strony internetowej etc. 

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, niezależnie od miejsca zamieszkania czy też wykształcenia. Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 2 projekty graficzne.

Termin składania prac mija 15 grudnia 2018 r. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody finansowe w następującej wysokości:

a) za zajecie I miejsca 10.000 zł;
b) za zajecie II miejsca 5.000 zł;
c) za zajecie III miejsca 2.000 zł.

Z autorem  projektu wybranego do realizacji organizator zawrze umowę o eksploatacji logotypu. Umowa zawierać będzie postanowienie o przeniesieniu autorskich praw majątkowych do projektu wraz z prawem do nieograniczonego korzystania w kraju i za granicą

Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej organizatora w terminie do 31 grudnia 2018 r.

Więcej informacji, regulamin: https://muzeum1939.pl/konkurs_logo

Źródło: Muzeum II Wojny Światowej

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764