logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo reaktora Maria

   07.01.2020, przeczytano 469 razy
ilustracja
Sterownia reaktora Maria

Narodowe Centrum Badań Jądrowych ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria. Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria – znaku identyfikacji obiektu, który będzie przeznaczony do popularyzacji oraz reklamy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-reaktora-maria,385226,artykul.html

Konkurs trwa do 31.01.2020 r.

Projekt logo powinien podkreślać́ charakterystyczne elementy związane z Reaktorem. Logo będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych. Projekt logo może mieć́ dowolną formę̨ graficzną, ale preferowane będą projekty współgrające z ogólną stylistyką logo NCBJ, budzące pozytywne emocje u odbiorców. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu Logo, jedynego działającego w Polsce Reaktora, znajdującego się na terenie NBCJ w Otwocku.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób fizycznych i prawnych. Udział w Konkursie mogą wziąć́ zarówno artyści, graficy, plastycy, specjaliści zajmujący się̨ projektowaniem reklamowym, architekci, jak i amatorzy.

Organizator Konkursu powoła Komisję Konkursową, która dokona oceny prac konkursowych.

Komisja będzie oceniać́ zgłoszone projekty zgodnie z następującymi kryteriami:

  • walory estetyczne i graficzne projektu,
  • oryginalność́ pomysłu, łatwość́ zapamiętywania i pozytywne skojarzenia,
  • oddanie specyfiki tematu,
  • możliwość wykorzystania w różnych mediach.

NAGRODY

W Konkursie przewidziana jest jedna nagroda główna. Jest to nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł netto oraz voucher na zwiedzanie NCBJ dla 8 osób wskazanych przez laureata, z zapewnionym przejazdem z Warszawy do NCBJ, i z powrotem, oraz obiad na terenie NCBJ.

Źródło: NCBJ

www.ncbj.gov.pl

fotografia: Wikimedia/Komunikacja ncbj - Praca własna, CC BY-SA 4.0

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cover Awarts 2019 - znamy zwycięzców!
Już po raz siódmy wybrane zostały najlepsze okładki i oprawy polskich płyt w ramach konkursu Cover awArts. Na finalne zestawienie złożyło się 52.597 głosów internautów oraz praca 52-osobowego jury. W jego skład weszli artyści sztuk wizualnych (fotografowie, malarze, graficy), ludzie piszący o kulturze i sztuce (dziennikarze, kulturoznawcy) oraz muzycy – organizatorzy...
European Content Awards: aż 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate
W pierwszej edycji European Content Awards agencja content marketingowa Elephate z Wrocławia może liczyć aż na sześć statuetek. Wyniki konkursu poznamy 27 lutego na uroczystej gali w Krakowie.
Mistrzowie świetlnych kadrów wybrani
Za nami 11. edycja konkursu „Świeć się z Energą”. Ta akcja to nie tylko plebiscyt najpiękniej oświetlonych polskich miast i pomoc potrzebującym. To także niesamowity konkurs fotograficzny. W tegorocznej edycji miłośnicy fotografii przesłali aż 1957 zdjęć! Już wiadomo, w czyje ręce trafią nagrody.
Świeć się z Energą - Zamość i Rzeszów na podium
Świetlna przemiana Zamościa i Rzeszowa jakie przygotowała firma Multidekor zdobyły uznanie publiczności i znalazły się na podium konkursu na najpiękniej rozświetlone miasto. Co sprawiło, że iluminacje Zamościa i Rzeszowa tak zachwyciły internautów?
Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764