logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Tarnowa

   24.10.2007, przeczytano 10642 razy

Prezydent Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na opracowanie znaku graficznego promującego miasto Tarnów.Nagroda główna w konkursie wynosi 6 000 złotych, termin składania prac upływa 30 listopada.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-tarnowa,6291,artykul.html

Celem konkursu jest wykreowanie znaku graficznego, który zostanie wykorzystany do identyfikacji, popularyzacji i promocji miasta Tarnowa, w szczególności poprzez jego umieszczanie na plakatach i innych drukach promocyjnych wydawanych przez Gminę Miasta Tarnowa lub na jej zlecenie, różnych nośnikach reklamy przestrzennej oraz do promocji interaktywnych w Internecie i innych mediach.

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasta Tarnowa.Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, w szczególności: studenci i absolwenci wyższych uczelni artystycznych, artyści i projektanci graficzni.Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż trzy prace konkursowe.

Prezydent Miasta Tarnowa powołuje Sąd Konkursowy składający się z 10 osób i wyznacza jego przewodniczącego. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł, z której organizator konkursu potrąci i odprowadzi należny podatek dochodowy od osób fizycznych. .Autor pracy konkursowej, której przyznano nagrodę II stopnia otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł.

Najlepsza praca konkursowa, prace konkursowe, którym przyznano nagrody II stopnia oraz wyróżnione prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej przez Organizatora konkursu w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa w dniach od 1 stycznia 2008 r. do dnia 31 stycznia 2008 r. oraz na stronie internetowej www.tarnow.pl od dnia podania wyników konkursu do wiadomości publicznej do dnia 31 stycznia 2008 r.

Prace konkursowe należy nadsyłać do dnia 30 listopada 2007 roku na adres:
Urząd Miasta Tarnowa – Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Nowa 4, 33-100 Tarnów z dopiskiem: „konkurs BPM”

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.tarnow.pl

Źródło: Urząd Miasta Tarnowa

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764