logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Tarnowa

   24.10.2007, przeczytano 10661 razy

Prezydent Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na opracowanie znaku graficznego promującego miasto Tarnów.Nagroda główna w konkursie wynosi 6 000 złotych, termin składania prac upływa 30 listopada.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-tarnowa,6291,artykul.html

Celem konkursu jest wykreowanie znaku graficznego, który zostanie wykorzystany do identyfikacji, popularyzacji i promocji miasta Tarnowa, w szczególności poprzez jego umieszczanie na plakatach i innych drukach promocyjnych wydawanych przez Gminę Miasta Tarnowa lub na jej zlecenie, różnych nośnikach reklamy przestrzennej oraz do promocji interaktywnych w Internecie i innych mediach.

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasta Tarnowa.Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, w szczególności: studenci i absolwenci wyższych uczelni artystycznych, artyści i projektanci graficzni.Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż trzy prace konkursowe.

Prezydent Miasta Tarnowa powołuje Sąd Konkursowy składający się z 10 osób i wyznacza jego przewodniczącego. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł, z której organizator konkursu potrąci i odprowadzi należny podatek dochodowy od osób fizycznych. .Autor pracy konkursowej, której przyznano nagrodę II stopnia otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł.

Najlepsza praca konkursowa, prace konkursowe, którym przyznano nagrody II stopnia oraz wyróżnione prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej przez Organizatora konkursu w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa w dniach od 1 stycznia 2008 r. do dnia 31 stycznia 2008 r. oraz na stronie internetowej www.tarnow.pl od dnia podania wyników konkursu do wiadomości publicznej do dnia 31 stycznia 2008 r.

Prace konkursowe należy nadsyłać do dnia 30 listopada 2007 roku na adres:
Urząd Miasta Tarnowa – Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Nowa 4, 33-100 Tarnów z dopiskiem: „konkurs BPM”

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.tarnow.pl

Źródło: Urząd Miasta Tarnowa

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bluerank z dwiema nagrodami w European Search Awards 2019
Podczas gali w Budapeszcie rozdano najważniejsze, doroczne nagrody europejskie w obszarach SEO, PPC, Digital i Content Marketing. Dwie nagrody European Search Awards 2019 zdobyła firma Bluerank, będąc najlepszą w kategoriach  Best use of search – Retail oraz Pan European Campaign. To już dziewiąta i dziesiąta statuetka ESA na koncie agencji.
Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion dla „Ostatniego Twojego Weekendu”
"Ostatni Twój Weekend", zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów - Mastercard, BNP Paribas Bank Polska i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zdobył Grand Prix w kategorii Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion. Dodatkowo, VMLY&R Poland została wybrana Agencją Roku 2019 Cannes Lions w kategoriach...
Uwaga specjaliści od namingu: Konkurs na nazwę planety!
Międzynarodowa Unia Astronomiczna (IAU) wraz z Polskim Towarzystwem Astronomicznym (PTA) ogłaszają ogólnonarodowy konkurs na nazwy dla planety pozasłonecznej i jej gwiazdy. To część globalnej inicjatywy podjętej w ramach obchodów stulecia IAU – każdy kraj otrzymuje prawo nadania nazwy jednej gwieździe oraz krążącej wokół niej planecie. Swoje...
Golden Arrow 2019: Znamy wyniki konkursu!
Ogoszono wyniki Golden Arrow 2019 - konkursu efektywności i innowacyjności narzędzi komunikacji marketingowej organizowanego przez VFP Communications oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
ING wyróżniony w konkursie Golden Arrow za działania marketingowe
W tegorocznej edycji konkursu Golden Arrow ING Bank Śląski został doceniony za efektywność i innowacyjność działań marketingowych. Bank otrzymał nagrodę główną w kategorii digital marketing – SEM, wyróżnienie w kategorii wideo za cykl filmów – „Prosto o pieniądzach” oraz dodatkowe wyróżnienie w kategorii open za e-learning o prostym języku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764