logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na logo Tarnowa

   24.10.2007, przeczytano 10655 razy

Prezydent Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na opracowanie znaku graficznego promującego miasto Tarnów.Nagroda główna w konkursie wynosi 6 000 złotych, termin składania prac upływa 30 listopada.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-logo-tarnowa,6291,artykul.html

Celem konkursu jest wykreowanie znaku graficznego, który zostanie wykorzystany do identyfikacji, popularyzacji i promocji miasta Tarnowa, w szczególności poprzez jego umieszczanie na plakatach i innych drukach promocyjnych wydawanych przez Gminę Miasta Tarnowa lub na jej zlecenie, różnych nośnikach reklamy przestrzennej oraz do promocji interaktywnych w Internecie i innych mediach.

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasta Tarnowa.Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, w szczególności: studenci i absolwenci wyższych uczelni artystycznych, artyści i projektanci graficzni.Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż trzy prace konkursowe.

Prezydent Miasta Tarnowa powołuje Sąd Konkursowy składający się z 10 osób i wyznacza jego przewodniczącego. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł, z której organizator konkursu potrąci i odprowadzi należny podatek dochodowy od osób fizycznych. .Autor pracy konkursowej, której przyznano nagrodę II stopnia otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł.

Najlepsza praca konkursowa, prace konkursowe, którym przyznano nagrody II stopnia oraz wyróżnione prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej przez Organizatora konkursu w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa w dniach od 1 stycznia 2008 r. do dnia 31 stycznia 2008 r. oraz na stronie internetowej www.tarnow.pl od dnia podania wyników konkursu do wiadomości publicznej do dnia 31 stycznia 2008 r.

Prace konkursowe należy nadsyłać do dnia 30 listopada 2007 roku na adres:
Urząd Miasta Tarnowa – Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Nowa 4, 33-100 Tarnów z dopiskiem: „konkurs BPM”

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.tarnow.pl

Źródło: Urząd Miasta Tarnowa

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gala „Zaprojektowane po ludzku”
Uroczystą galą w Warszawie redakcja Gazety Wyborczej podsumowała w sobotę 13 kwietnia akcję "Zaprojektowane po ludzku", której partnerem była Amica. Od października 2018 roku promowano ideę designu uwzględniającego potrzeby, zachowania i oczekiwania użytkowników, organizowano warsztaty edukacyjne. Na zakończenie pierwszej edycji wręczono wyróżnionym przez kapitułę...
Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna
Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a...
Young Design 2019: Zgłoszenia do końca maja
Do 31 maja 2019 przyjmowane są zgłoszenia na konkurs YOUNG DESIGN organizowany przez IWP. Do wygrania 20 000 zł.
Agencja GREY Group Poland została najbardziej nagrodzoną polską agencją w tegorocznej edycji konkursu Innovation 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Agencja Grey zdobyła w generalnej klasyfikacji 42 punkty, wyprzedzając kolejną agencję aż o 18!
Zwycięzcy II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Druga edycja Design by Śliwka Nałęczowska zakończyła się ogromnym sukcesem. Na konkurs nadesłano rekordową liczbę prac - ponad 2000 kreatywnych projektów nadruku na opakowanie pralin. Dwunastu laureatów odebrało nagrody podczas konferencji połączonej z wernisażem prac 15 kwietnia br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764